KAPSYS Pte. Ltd.

12 лютого 21:35

Андрєєва Дар'я, Content Marketing Specialist в Kapsys

Kapsys — компанія, в якій хочеться працювати і я дуже рада, що вони знайшли мене.
На даний момент я працюю в компанії вже 6 місяців (на позиції контент спеціаліста) і жодного разу не пожалкувала про рішення працювати з ними.

Сам період співбесід був достатньо тривалий, проте весь час HR департамент сприяв прозорій комунікації, завдяки чому я завжди була в курсі прогресу моєї кандидатури. Тестове завдання мені сподобалось одразу, що стається рідко, коли довго шукаєш роботу.

Окремий бонус компанії за те, що керівники зацікавлені знайти спеціаліста, який також відповідає корпоративній культурі. Chief Operations Officer знайшла час, щоб просто поспілкуватися зі мною і побачити, чи я можу здружитися з командою. Я ціную такий підхід і мені приємно, що компанія піклується про внутрішній клімат команд і хоче, щоб всім було максимально комфортно.

Через такий підхід, компанія налічує багато хороших людей з усього світу, які готові ділитися своїм досвідом і допомагати іншим рости. В цій компанії вас готові слухати на всіх рівнях менеджменту і готові сприяти вашому розвитку.

Кapsys став для мене місцем, де я можу спокійно працювати без зайвих переживань і отримувати максимальне задоволення від своєї роботи.