🌟 Протягом 3,5 років роботи в компанії, я мала можливість відчути справжню атмосферу співпраці, підтримки та неймовірного колективу, який завжди готовий підтримати та підхопити ідеї. 🚀 На даний момент працюю проектним менеджером напрямку JustSmart.

Тут я почуваю себе як вдома, завдяки дружньому колективу та прекрасному керівництву, яке не лише відкриває для нас нові горизонти в кар’єрному зрості, але й завжди стимулює до саморозвитку. 📈

Наша команда завжди на висоті, в трендах та готова допомогти у будь-якій складній ситуації. Тут я не лише знаходжу себе, але й маю можливість розвиватись та приносити користь освіті. 💡

Я вдячна за можливість бути частиною цієї неймовірної команди, де кожен день — це новий виклик та можливість зростання! 💪

Підтримали: Алина Гурова

Марта, ти неймовірна! Дякуємо за такі щирі слова ❤️

Працюю в компанії вже майже рік на посаді marketing-manager. По-перше, мені дуже подобається, що в компанії є чіткі цілі та вектор розвитку продуктів та компанії взагалом. Ти розумієш, куди рухатись і прикладаєш максимум зусиль, щоб досягти цілей. По-друге, але не менш важливе, це супер команда, яка завжди тебе підтримає та допоможе. Це команда, яка захоплюється тим, що робить, і кожен викладається на 200%, і хоче зробити ще краще та ефективніше.
За цей період я дуже виросла як спеціаліст і мені пощастило, що я маю можливість працювати з найкращими) А ще у нас класні онлайн-корпоративи і різні інтерактиви з подаруночками)
Тому, якщо ви готові викладатися на 100% та працювати з найкращими спеціалістами — welcome!

Підтримали: Yulia ShopshaАлина Гурова

Вдячні за приємності, Юля 😊 Нам пощастило працювати разом із тобою!

Уже більше ніж півроку працюю в JustSchool. Процес прийняття на роботу та онбордингу відбувався у комфортних умовах і без стресу. Я завжди мала відповіді на усі свої запитання та підтримку команди, що було дуже важливо для мене на початку роботи. Після успішного випробувального у мене не залишалось сумнівів, чи продовжувати працювати тут, бо команда маркетингу попала у моє сердечко і розтопила його)

Із головного:
1. Команда завжди відкрита до твоїх побажань, ти можеш запропонувати свою ідею і її точно візьмуть до уваги. Тут тебе почують
2. Поважають твій час і не турбують о 22:00)
4. Підтримують твій розвиток (усі тільки за, якщо ти захочеш підвищити свої навики і пройти додаткове навчання)
5. Немає проблем із ЗП, усе приходить вчасно

Мені подобається працювати тут, тому раджу не вагатись при виборі JustSchool)

Юля, дякуємо. Це був метч 🤩 Круто, що ти з нами!

Працюю в JustSchool вже майже 2 роки. Компанія справді піклується про своїх співробітників і створює сприятливе середовище для професійного зростання. Керівництво заохочує прагнення до самовдосконалення та надає всі необхідні інструменти для набуття нових знань і навичок. Мій колектив (відділ) справді чудовий — дружній, згуртований, завжди готовий підтримати та допомогти. Окрім того, я пишаюся бути частиною команди, яка створює якісний та затребуваний продукт, який має значний вплив і користь для суспільства.
Тому, якщо Ви шукаєте місце роботи, де зможете розвиватися професійно, будете оточені дружнім колективом та матимете змогу реалізувати свій потенціал, створюючи щось значуще, я щиро раджу спробувати влаштуватися на роботу в JustSchool. Це чудова компанія, яка дбає про своїх співробітників і дає їм усе необхідне для плідної праці та досягнення успіху.

Крістіна, дякуємо! Ми зі свого боку пишаємось, що працюємо разом із тобою 🚀

Протягом останніх 6 місяців я працюю верстальником в компанії JustSchool. Це молода, перспективна українська компанія, де панує тепла та дружня атмосфера.
Компанія надає великі можливості для професійного зростання. Керівництво компанії завжди готове допомогти, а процеси в компанії постійно удосконалюються.
Велика частина позитивного враження від роботи в компанії — це команда. Всі тут дуже професійні, але водночас відносно молоді. Кожен з них завжди готовий підтримати, підказати або просто поговорити. Це допомагає відчувати себе частиною великої дружньої команди.
Я вдячний за можливість працювати в JustSchool і що можу приймати участь у створенні продуктів, які дійсно мають значення. Якщо ви шукаєте місце для професійного зростання та розвитку, компанія JustSchool — відмінний варіант.

Підтримали: Yulia ShopshaАлина Гурова

Вдячні за твій відгук, Артур! Цінимо твою працю та раді, що ти в команді! 😊

Працюю в компанії ось уже близько 10 місяців у Відділі Розробки. Компанія відносно молода, перспективна, українська. Справді тепла і дружня обстановка в колективі. Навіть робочі мітинги проходять невимушено і на позитиві.
Компанія вирізняється своєю надзвичайною культурою і шармом, тут всі на «ти» і завжди раді один одному допомогти, адже працюють на результат та на створення цінного і потрібного продукту — це те, у що вкладає кожен свою частинку.
Тут комфортні умови праці, відносно гнучкий графік роботи. Є відпустка та лікарняні, завжди вчасні виплати, відсутні овертайми та строгі дедлайни.
На відміну від закордонних компаній, де доводилося працювати раніше, тут не так багато різних бенефітів, але зате завжди є швидкий зворотній зв’язок і реакція на будь-які пропозиції, питання та побажання.
Я вдячний за можливість бути частиною цієї команди і з нетерпінням очікую на зростання та прекрасне майбутнє.

Дякуємо, Богдан, за такий щирий відгук! Ми безмежно раді, що ти з нами :)

Мала дуже не приємний досвід спілкування з Вашим HR менеджером Михайлом. Людина без софт скілів зовсім. Сам створив конфліктну ситуацію відносно мого імені, замість того, щоб спілкуватися по темі співпраці підігрівав конфлікт своїми «експертними знаннями».
Якщо на початку розмови я була дуже змотивована розпочати співпрацю, то після спілкування з ним з’явилося дуже велике бажання звернутися до менеджменту і попросити провести тренінг з комунікативних навичок та емоційного інтелекту вашим ейчарам.

Добрий день, Альоно! Нам шкода чути про ваш прикрий досвід. Проте мушу зазначити, що в нашому HR відділі не працює жодної людини на ім’я Михайло. Але ситуація, яку ви описали дійсно неприємна і ми б хотіли дізнатися про неї більше, тому будемо раді вашому листу на нашу пошту [email protected] (залиште, будь ласка, в листі номер телефону або інший контакт аби ми зв’язалися з Вами і розібралися в ситуації, що склалася) Окрім того з вами зв’яжуться ДІЙСНО наші менеджери та розкажуть вам більше про роботу у нас.

Мене звати Каріна, працюю близько 7 місяців у компанії «JustSchool», на позиції проєктного менеджера у Відділі Розробки і хочу поділитись своїм враженням, від компанії із майбутніми колегами.
🦒 JustSchool дійсно велика компанія, складається з купи відділів, які охоплюють різні направлення діяльності компанії. Керівники відділів, з якими мені доводилось взаємодіяти, без виключення, професіонали своєї справи. В цілому, керівництво компанії лояльне, з розумінням ставиться до потреб співробітників та виконує всі зобовʼязання перед останніми, тим більш, якщо і співробітники виконують свої обовʼязки.
Процеси в середині компанії завжди покращуються, підлаштовуються під сучасні реалії, за що велика подяка HR відділу (напр. в часи блекаутів, компанія повністю взяла на себе оренду коворкінгів, для всіх співробітників, хто цього потребував).
Я повністю задоволена атмосферою в компанії та умовами праці і ні разу не пожалкувала, що стала її частиною.

Підтримали: Yulia ShopshaArtur Protsenko

Эта компания мне звонит на протяжении полгода, предлагают свои услуги. Я просил мне более не звонить раз пять. Все равно звонят. СПАМЕРЫ 👎👎👎

Вакансії JustSchool