JustAnswer

Львів, Ужгород, Бангалор (Індія), Сан-Франциско (США)

14 лютого 2021 15:59

Miroslav Rak, Project Manager з 2014 року

Я працював в Ужгородському офісі Justanswer 6 років. Це був дуже кльовий досвід в моєму житті. Найбільше мені подобалося, що це продуктова компанія, яка виросла від класичного стартапу зробленого руками засновника у далекому 2003, до стабільної компанії в 300+ людей. Відповідно, була можливість заглибитися у всі процеси саме продуктової розробки: дослідження ринку, пошук ідей розвитку продукту, постійне тестування нових ідей А/В тестами, перемоги і поразки у їх реалізації.
З технічної точки зору, майже кожен зможе знайти тут щось для себе: фронт-енд і бек-енд девелопмент, девопс, чатботи, машинне навчання та біг дата, бізнес-аналітика. Компанія розробляє деякі власні технічні інструменти, як-от платформа для А/В тестування і CMS. Що ще дуже круто: з часом у кожного є можливість спробувати себе в різних командах і в роботі з різними технологіями. Є регулярні хакатони, коли можна за кілька днів організувати команду з колег-однодумців (включаючи будь-кого в компанії, кого завербуєте) і спробувати реалізувати РоС будь-якої ідеї для бізнесу, яка вам до вподоби.
В доковідні часи були регулярні бізнес-тріпи між локаціями, що сильно сприяло розбудові тісних зв’язків між членами команд в різних локаціях, давало розуміння як люди працюють в інших офісах.
Топ-менеджмент дуже відкритий, постійно підтримують поінформованість всіх працівників у тому, як розвивається компанія, що планується найближчим часом, що на далеку перспективу. Можна вільно поспілкуватися з СЕО чи VP of anything, спитати їх думку про власну ідею, чи будь-що інше.