JustAnswer

Львів, Ужгород, Бангалор (Індія), Сан-Франциско (США)

15 січня 2021 16:05

Oleh Rak, Software Developer в WiX

Працював у компанії в 2020 році. Переходив вже в процесі карантину. Загалом процес входження досить класний — є два тижні чіткого онбордингу, де можна довідатися дуже багато про усю систему, а вона дійсно досить масштабна і дуже багато різноманітних технологій використовується. Це дійсно допомагає швидше ввійти в курс справ та влитися в роботу.
Колектив чудовий — всі дуже привітні, завжди раді допомогти, з будь-яким питанням можна звернутися в інші команди і бути впевненим, що тебе не проігнорують, а допоможуть.
Щодо фронту робіт — тут теж є де розгулятися. Оскільки система дійсно масштабна — є можливість попрацювати з дуже багатьма технологіями — починаючи від легасі web forms до .net core у k8s. Починаючи від vanilla JS який має одинаково працювати і в хромі і в IE закінчуючи новими аплікухами на react.
Щодо роботи — є частина системи legacy, з якою працювати не супер, і вона покладає певні обмеження на процес релізів та звязків з іншими підсистемами. Але загалом все повільно але впенено переписується та оновлюється.
Цікавий досвід попрацювати з A/B тестуванням, дійсно активний data-driven, все грунтується на аналітиці.
Робочі процеси досить чітко поставлені, завжди відомо хто за що відповідає і що робити в тих чи інших ситуаціях. Немає рашу — загалом досить комфортний темп розробки. Відчується дійсно що компанія продуктова. Фокус на користувачу та продукті, рішення зважуються враховуючи за та проти. В тому числі і вибір технологій та тулзів.
Дуже хороший досвід був для мене особисто — точно можу рекомендувати.