JustAnswer

Львів, Ужгород, Бангалор (Індія), Сан-Франциско (США)

Хотів поділитись дуже позитивним досвідом проходження співбесід у компанії Justanswer на посаду Product Analyst.

В цілому як для технічних співбесід питання стандартні (SQL, Tableau, ймовірність і статистика, АБ-тести та кейси), спілкування дуже комфортне як з інтерв’юерами зі США так і з України.

На жаль, наша співпраця не склалась через вимоги до сіньйорності вакансії (на момент написання цього відгуку мій грейд є Middle), але враження від компанії склались дуже хороші

Окремо хотілось виділити супровід протягом співбесід, зворотній зв’язок та взаємодію з Іриною Захарчук — Іра одна з найкращих рекрутерів з якими я мав досвід відбору)

Працюю в компанії більше 3х місяців. Одразу можна виділити дружній, професійний колектив, який допомагає зрозуміти задачі і бізнес; добре підготовані процеси, які відповідають очікуванням. Компанія позиціонує себе як lean startup, і це дійсно простежується на етапах прийняття рішень. Те, що подобається найбільше — впровадження останніх технологій і відкрита комунікація щодо розвитку продукту.

Недавно проходила співбесіду на вакансію «Модератор категорій зі знанням німецької мови». Почалась співбесіда зі спілкування з рекрутером, яка потім надіслала тестове завдання. Тут зауважень не маю жодних — все пройшло добре.
Найцікавіше почалось після тестового завдання. Отримала відповідь, що мої знання не відповідають їхнім вимогам, тому, на жаль, вони змушені мені відмовити. Для мене така відповідь стала вкрай дивною, так, як я роками працюю з німецькою мовою, спілкуюсь з носіями мови регулярно і успішно здавала вже всі тести, які тільки можна. Коли я попросила показати свої помилки і побачила коментарі — зрозуміла, що людина, яка перевіряє завдання некомпетентна і не має абсолютно жодного поняття в діловій німецькій мові, знаходить помилки, яких нема і пише коментарі, які зовсім не мають жодного відношення до написаного. Після наведення аргументів більше так і ніхто не відповів.
Вважаю, що якщо кандидат не підійшов по якихось інших очікуваннях — можна сказати чесно, а не таким способом.
Шкода, що змарнувала свій час на цю фірму.

Підтримали: Ivershin Viktor

Марто, дуже дякуємо за Ваш відгук та час, який Ви приділили на виконання тестового завдання!
Наші колеги, які здійснювали перевірку вашого тестового завдання, підтверджують свій професіоналізм багатьма роками успішної роботи з JustAnswer і нам ніколи не доводилось ставити під сумнів рівень їхніх знань.
Ми шкодуємо, що Ваші враження не були позитивними, та вдячні за Ваш зворотній зв‘язок, який допоможе нам вдосконалювати наші процеси та підвищувати якість роботи.
На жаль, наша співпраця наразі не склалася, проте ми бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях!

Працюю в команіі кілька місяців на позиціі software engineer і на всіх етапах — від інтерв’ю до того як наразі проходить робота все подобається. Хайрінг частина була зрозумілою і відкритою. На онбордінгу є можлівість ознайомитись з усіма частинамі продукту (спочатку здається що інфи дуже багато, згодом вона вже складається в систему і дає можливість зручно орієнтуватісь при подальшій роботі). Подобається те що в компаніі більша частина девів senior level, завжди можна отримати детальну інформацію або пораду. Досить широкий стек технологій, є і легасі і вже дуже модернові частини проекту й курс завжди направлений на оптимізацію та вікористання кращих технік. Дуже велика система тестування, яка включає в себе багато різних інструментів, це після аутсорс досвіду те що цікаво бачити і співпрацювати. Компанія повністю відкрита і надає можливість бачити результати її роботи у вигляді репортів, презентацій та планів на майбутнє.

Працюю в компанії 4 роки, як UX. Подобається в першу чергу, що це продукт. Для мене важливим є те, що я бачу безпосередньо вплив своїх та команди рішень на розвиток бізнесу; як на перший погляд, проста зміна, може покращити метрики цілої компанії. Я щаслива працювати, в колективі людей, які мені близькі по духу, цікаві та є друзями. Це та компанія, де є усвідомлення, що ти частина колективу, тебе цінують і, відповідно, тобі в приємність тут працювати! Рекомендую!

Я працював в Ужгородському офісі Justanswer 6 років. Це був дуже кльовий досвід в моєму житті. Найбільше мені подобалося, що це продуктова компанія, яка виросла від класичного стартапу зробленого руками засновника у далекому 2003, до стабільної компанії в 300+ людей. Відповідно, була можливість заглибитися у всі процеси саме продуктової розробки: дослідження ринку, пошук ідей розвитку продукту, постійне тестування нових ідей А/В тестами, перемоги і поразки у їх реалізації.
З технічної точки зору, майже кожен зможе знайти тут щось для себе: фронт-енд і бек-енд девелопмент, девопс, чатботи, машинне навчання та біг дата, бізнес-аналітика. Компанія розробляє деякі власні технічні інструменти, як-от платформа для А/В тестування і CMS. Що ще дуже круто: з часом у кожного є можливість спробувати себе в різних командах і в роботі з різними технологіями. Є регулярні хакатони, коли можна за кілька днів організувати команду з колег-однодумців (включаючи будь-кого в компанії, кого завербуєте) і спробувати реалізувати РоС будь-якої ідеї для бізнесу, яка вам до вподоби.
В доковідні часи були регулярні бізнес-тріпи між локаціями, що сильно сприяло розбудові тісних зв’язків між членами команд в різних локаціях, давало розуміння як люди працюють в інших офісах.
Топ-менеджмент дуже відкритий, постійно підтримують поінформованість всіх працівників у тому, як розвивається компанія, що планується найближчим часом, що на далеку перспективу. Можна вільно поспілкуватися з СЕО чи VP of anything, спитати їх думку про власну ідею, чи будь-що інше.

Працюю в компанії 4 роки. Прийшов як автоматизатор, зараз на позиції software engineer in test. Дуже круті люди в усіх локаціях, де у нас є офіси. І це стосується не тільки інженерів, а кожного на своєму робочому місці. Така атмосфера допомагає розвиватися і кайфувати від роботи. Варіантів розвитку є багато, головне бажання. Автоматизація включає широкий спектр технологій: тести і тестові тулзи на C#, Selenium, Jmeter, Python, Docker, Kubernetes, Jenkins та інше. Крім технічного, також можна здобути цікавий досвід роботи над продуктом, де ти вчишся думати, що проєкт дасть бізнесу, спираючись на дані. Тяжко звикав до кількості мітингів та комунікацій, проте з часом розумієш для чого то все потрібно. Загалом тут багато класних плюшок, приходьте самі подивитесь.

Працював у компанії в 2020 році. Переходив вже в процесі карантину. Загалом процес входження досить класний — є два тижні чіткого онбордингу, де можна довідатися дуже багато про усю систему, а вона дійсно досить масштабна і дуже багато різноманітних технологій використовується. Це дійсно допомагає швидше ввійти в курс справ та влитися в роботу.
Колектив чудовий — всі дуже привітні, завжди раді допомогти, з будь-яким питанням можна звернутися в інші команди і бути впевненим, що тебе не проігнорують, а допоможуть.
Щодо фронту робіт — тут теж є де розгулятися. Оскільки система дійсно масштабна — є можливість попрацювати з дуже багатьма технологіями — починаючи від легасі web forms до .net core у k8s. Починаючи від vanilla JS який має одинаково працювати і в хромі і в IE закінчуючи новими аплікухами на react.
Щодо роботи — є частина системи legacy, з якою працювати не супер, і вона покладає певні обмеження на процес релізів та звязків з іншими підсистемами. Але загалом все повільно але впенено переписується та оновлюється.
Цікавий досвід попрацювати з A/B тестуванням, дійсно активний data-driven, все грунтується на аналітиці.
Робочі процеси досить чітко поставлені, завжди відомо хто за що відповідає і що робити в тих чи інших ситуаціях. Немає рашу — загалом досить комфортний темп розробки. Відчується дійсно що компанія продуктова. Фокус на користувачу та продукті, рішення зважуються враховуючи за та проти. В тому числі і вибір технологій та тулзів.
Дуже хороший досвід був для мене особисто — точно можу рекомендувати.

Працюю в компанії з осені. Атмосфера дуже дружня, незважаючи на віддалену роботу та те що команда розподілена між Львовом, Ужгородом та Сан-Франциско. Компанія є продуктовою та використовує Lean підхід до ведення бізнесу, який полягає в оптимізації бізнес-процесів таким чином, щоб створювати максимальну цінність для клієнтів, як внутрішніх так і зовнішніх, шляхом усунення всіх видів втрат. Такий підхід вносить певні корективи в процес розробки. Кожна велика чи маленька зміна в продукті має бути протестованою, і тільки у випадку позитивного впливу тесту на метрики — функціонал буде нормалізовано і введений в основний продукт. Загалом працюю над цікавими задачами, оперую великою кількістю даних, спілкуюся з кінцевими користувачами та представниками бізнесу для успішного прийняття рішень в продукті. Двома словами — тут класно!

Дуже затягнутий процес прийому на роботу. В моєму випадку від успішно пройденого технічного до чіткої відповіді беруть/не беруть пройшло 4 тижні. Рекрутер іноді просто ігнорує поставленні питання, а в кінцевому результаті просто перестає відповідати.

Переїхав з Києва до Ужгорода та пропрацював в Ужгороді майже 9 місяців, треба було повернутись назад, тому залишив компанію. Можу сказати лиш одне — компанія СУПЕР. Дуже добре налагоджені процеси, дуже хороший колектив, багато цікавих івентів. Дуже радий, що довелось там працювати, хоч і такий короткий час. У вільний час можна пограти у дартс, настільний теніс, настільний футбол (Антону привіт). А цілком підтримую відгук Олега Рака.

Трохи менше двох років пропрацював в Ужгородському офісі компанії — враження безумовно позитивні. Офіс розташований у спальному районі Ужгорода, добре облаштований, є парковка для автомобілів та місце для велосипедів котре знаходиться в межах офісу.

З «плюшок» класи англійської різних рівнів, компенсація витрат на конференції/курси/сертифікації,
внутрішні тренінги різних напрямків, ротації як між офісами в Україні так і до офісу в СФ(причому на дуже навіть приємних умовах), спортзал, облаштовані зони відпочинку, PS4, Xbox, стандартні печиво/кава/чай + холодильник з нямкою, масажист(Колі привіт) і унікальна прибиральниця Юдіта, котра радо поспілкується з тобою українською/російською/угорською і навіть трохи англійською мовами :)

Графік роботи зміщений до другої половини дня через тісну співпрацю з офісом в СФ, тим не менше гнучкий. Після 6 місяців співпраці при потребі дозволено працювати з дому. Атмосфера дружня, люди відкриті, є можливість напряму поговорити з будь ким починаючи від рядового виконавця і закінчуючи CEO.

Оплата праці на рівні пропозицій в Києві, перегляд один раз на рік, базується на основі performance review котрі мають місце бути двічі на рік.

Добрый день. Хочу поделиться впечатлениями. Собеседовался в июне 2015г., получил оффер, по семейным причинам не смог переехать в Ужгород. Дважды в одну реку не войдешь, так вышло и в моем случае. Коллектив отличный, дружный и профессиональный. Проект интересный и перспективный, есть все возможности для карьерного и профессионального роста. Про стандартные ИТшные плюшки даже не стоит говорить — все на высоте. Компания, с которой можно уйти, только открыв свою. Отдельное спасибо Светлане Мудрой — HR с большой буквы

Підтримали: Regan GillNataliia Blazhutska

Вакансії JustAnswer