JustAnswer

Львов, Ужгород, Сан-Франциско (США)

Працюю в компанії 4 роки, як UX. Подобається в першу чергу, що це продукт. Для мене важливим є те, що я бачу безпосередньо вплив своїх та команди рішень на розвиток бізнесу; як на перший погляд, проста зміна, може покращити метрики цілої компанії. Я щаслива працювати, в колективі людей, які мені близькі по духу, цікаві та є друзями. Це та компанія, де є усвідомлення, що ти частина колективу, тебе цінують і, відповідно, тобі в приємність тут працювати! Рекомендую!

Я працював в Ужгородському офісі Justanswer 6 років. Це був дуже кльовий досвід в моєму житті. Найбільше мені подобалося, що це продуктова компанія, яка виросла від класичного стартапу зробленого руками засновника у далекому 2003, до стабільної компанії в 300+ людей. Відповідно, була можливість заглибитися у всі процеси саме продуктової розробки: дослідження ринку, пошук ідей розвитку продукту, постійне тестування нових ідей А/В тестами, перемоги і поразки у їх реалізації.
З технічної точки зору, майже кожен зможе знайти тут щось для себе: фронт-енд і бек-енд девелопмент, девопс, чатботи, машинне навчання та біг дата, бізнес-аналітика. Компанія розробляє деякі власні технічні інструменти, як-от платформа для А/В тестування і CMS. Що ще дуже круто: з часом у кожного є можливість спробувати себе в різних командах і в роботі з різними технологіями. Є регулярні хакатони, коли можна за кілька днів організувати команду з колег-однодумців (включаючи будь-кого в компанії, кого завербуєте) і спробувати реалізувати РоС будь-якої ідеї для бізнесу, яка вам до вподоби.
В доковідні часи були регулярні бізнес-тріпи між локаціями, що сильно сприяло розбудові тісних зв’язків між членами команд в різних локаціях, давало розуміння як люди працюють в інших офісах.
Топ-менеджмент дуже відкритий, постійно підтримують поінформованість всіх працівників у тому, як розвивається компанія, що планується найближчим часом, що на далеку перспективу. Можна вільно поспілкуватися з СЕО чи VP of anything, спитати їх думку про власну ідею, чи будь-що інше.

Працюю в компанії 4 роки. Прийшов як автоматизатор, зараз на позиції software engineer in test. Дуже круті люди в усіх локаціях, де у нас є офіси. І це стосується не тільки інженерів, а кожного на своєму робочому місці. Така атмосфера допомагає розвиватися і кайфувати від роботи. Варіантів розвитку є багато, головне бажання. Автоматизація включає широкий спектр технологій: тести і тестові тулзи на C#, Selenium, Jmeter, Python, Docker, Kubernetes, Jenkins та інше. Крім технічного, також можна здобути цікавий досвід роботи над продуктом, де ти вчишся думати, що проєкт дасть бізнесу, спираючись на дані. Тяжко звикав до кількості мітингів та комунікацій, проте з часом розумієш для чого то все потрібно. Загалом тут багато класних плюшок, приходьте самі подивитесь.

Працював у компанії в 2020 році. Переходив вже в процесі карантину. Загалом процес входження досить класний — є два тижні чіткого онбордингу, де можна довідатися дуже багато про усю систему, а вона дійсно досить масштабна і дуже багато різноманітних технологій використовується. Це дійсно допомагає швидше ввійти в курс справ та влитися в роботу.
Колектив чудовий — всі дуже привітні, завжди раді допомогти, з будь-яким питанням можна звернутися в інші команди і бути впевненим, що тебе не проігнорують, а допоможуть.
Щодо фронту робіт — тут теж є де розгулятися. Оскільки система дійсно масштабна — є можливість попрацювати з дуже багатьма технологіями — починаючи від легасі web forms до .net core у k8s. Починаючи від vanilla JS який має одинаково працювати і в хромі і в IE закінчуючи новими аплікухами на react.
Щодо роботи — є частина системи legacy, з якою працювати не супер, і вона покладає певні обмеження на процес релізів та звязків з іншими підсистемами. Але загалом все повільно але впенено переписується та оновлюється.
Цікавий досвід попрацювати з A/B тестуванням, дійсно активний data-driven, все грунтується на аналітиці.
Робочі процеси досить чітко поставлені, завжди відомо хто за що відповідає і що робити в тих чи інших ситуаціях. Немає рашу — загалом досить комфортний темп розробки. Відчується дійсно що компанія продуктова. Фокус на користувачу та продукті, рішення зважуються враховуючи за та проти. В тому числі і вибір технологій та тулзів.
Дуже хороший досвід був для мене особисто — точно можу рекомендувати.

Працюю в компанії з осені. Атмосфера дуже дружня, незважаючи на віддалену роботу та те що команда розподілена між Львовом, Ужгородом та Сан-Франциско. Компанія є продуктовою та використовує Lean підхід до ведення бізнесу, який полягає в оптимізації бізнес-процесів таким чином, щоб створювати максимальну цінність для клієнтів, як внутрішніх так і зовнішніх, шляхом усунення всіх видів втрат. Такий підхід вносить певні корективи в процес розробки. Кожна велика чи маленька зміна в продукті має бути протестованою, і тільки у випадку позитивного впливу тесту на метрики — функціонал буде нормалізовано і введений в основний продукт. Загалом працюю над цікавими задачами, оперую великою кількістю даних, спілкуюся з кінцевими користувачами та представниками бізнесу для успішного прийняття рішень в продукті. Двома словами — тут класно!

Дуже затягнутий процес прийому на роботу. В моєму випадку від успішно пройденого технічного до чіткої відповіді беруть/не беруть пройшло 4 тижні. Рекрутер іноді просто ігнорує поставленні питання, а в кінцевому результаті просто перестає відповідати.

Переїхав з Києва до Ужгорода та пропрацював в Ужгороді майже 9 місяців, треба було повернутись назад, тому залишив компанію. Можу сказати лиш одне — компанія СУПЕР. Дуже добре налагоджені процеси, дуже хороший колектив, багато цікавих івентів. Дуже радий, що довелось там працювати, хоч і такий короткий час. У вільний час можна пограти у дартс, настільний теніс, настільний футбол (Антону привіт). А цілком підтримую відгук Олега Рака.

Трохи менше двох років пропрацював в Ужгородському офісі компанії — враження безумовно позитивні. Офіс розташований у спальному районі Ужгорода, добре облаштований, є парковка для автомобілів та місце для велосипедів котре знаходиться в межах офісу.

З «плюшок» класи англійської різних рівнів, компенсація витрат на конференції/курси/сертифікації,
внутрішні тренінги різних напрямків, ротації як між офісами в Україні так і до офісу в СФ(причому на дуже навіть приємних умовах), спортзал, облаштовані зони відпочинку, PS4, Xbox, стандартні печиво/кава/чай + холодильник з нямкою, масажист(Колі привіт) і унікальна прибиральниця Юдіта, котра радо поспілкується з тобою українською/російською/угорською і навіть трохи англійською мовами :)

Графік роботи зміщений до другої половини дня через тісну співпрацю з офісом в СФ, тим не менше гнучкий. Після 6 місяців співпраці при потребі дозволено працювати з дому. Атмосфера дружня, люди відкриті, є можливість напряму поговорити з будь ким починаючи від рядового виконавця і закінчуючи CEO.

Оплата праці на рівні пропозицій в Києві, перегляд один раз на рік, базується на основі performance review котрі мають місце бути двічі на рік.

Добрый день. Хочу поделиться впечатлениями. Собеседовался в июне 2015г., получил оффер, по семейным причинам не смог переехать в Ужгород. Дважды в одну реку не войдешь, так вышло и в моем случае. Коллектив отличный, дружный и профессиональный. Проект интересный и перспективный, есть все возможности для карьерного и профессионального роста. Про стандартные ИТшные плюшки даже не стоит говорить — все на высоте. Компания, с которой можно уйти, только открыв свою. Отдельное спасибо Светлане Мудрой — HR с большой буквы

Поддержали: Regan Gill

Проголосовал 71 сотрудник