Jungle Courses

Закінчила курс QA Pro від Jungle Courses. Курс дуже цікавий, насичений і потребує повної самовітдачі. Ментори дають необхідний мінімум теорії і багато практики на реальних проектах, це просто супер! Ніякої води, все чітко і структуровано. Якщо вам потрібно прокачати свої скіли, то тільки сюди. Дуже дякую менторам за їхню працю!

Поддержали: Inna Kozak

Шукаючи курси для QA спеціалістів, я довго вибирала курси, але знайшовши Jungle Course я не вагаючись розпочала навчання з ним.
Протягом курси теорії не багато, так як ми можемо прочитати її обширшіше в інтернеті, але багато практики, на що я звернула впершу чергу при виборі курсу. Виконуючи домашні завдання, я відчувала, що не все та просто, можливо як більшості здається;) Але, дякуючи Інні та МаріЇ, які допомогли мені повірити в себе і не здатися, коли я зустрічалася з трудностями, хоча їх було немало!
Вже на 3 місяці навчання, я отримала свій перший оффер на роботу і прошла співбесіду успішно!
Тому, хто можливо давно збирається піти на курс QA і не знає які обрати, я вам раджу Jungle Course і впернена ви будете задоволенні від результату!

Поддержали: Inna Kozak

Працюю в компанії трохи більше року, дружній та класний колектив який допомагає розвиватися і не стояти на місці. Перші кроки в IT були самостійні, згодом зрозуміла що не вистачає структуризації знать, через знайомих познайомилась з Інною, яка допомогла розібратись з труднощами та допомогла розвиватись далі. Менторство базувалось не тільки на теорії, а на практичних навичках, за допомогою яких весь процес тестування стає зрозумілим. Додатково вивчали tools для автоматизації, що допомогло не бути новачком, а претендувати на позицію middle. Тож, якщо вам не вистачає практичних знань, Jungle Courses саме для вас!

Поддержали: Inna Kozak

Працюю ментором в Jungle Courses не так давно, але впевнено можу сказати, що зустріла тут справді відкритих і висококваліфікованих спеціалістів, які завжди зрозуміють, допоможуть і підтримають. І мені неймовірно подобається тут працювати. Тому щиро раджу Jungle courses для тих, хто прагне здобути якісні знання в IT сфері!

Поддержали: Inna Kozak

Однозначно рекомендую, працюю з людиною яка пройшла Jungle QA курс, і хочу сказати, що знань дають дійсно достатньо для початку роботи в сфері ІТ. Відразу є розуміння, що таке Rest API, що таке SQL та NoSQL бази, як з ними працювати. Як проводити навантажувальне тестування. Тобто на курсах люди вивчають те, з чим будуть стикатись на реальній роботі. Тому якщо хочете швидко знайти свою першу роботу, або покращити кваліфікацію — Вам сюди.

Поддержали: Inna Kozak

Після довготривалої перерви захотілося повернутися до роботи в якості QA Engineer, але мені необхідно було поновити свої знання і здобути нові навички. Я обрала Jungle Сourses і не прогадала.Теорія на курсах подається чітко, лаконічно і доступно. А практичні навички здобуваються на реальних проектах, що досить важливо, та із застосуванням необхідних тестувальнику інструментів. І найголовніше, ментори — захоплені своєю справою люди, які мають багатий практичний досвід саме в сфері тестування, а отже добре розуміють, що потрібно новачку.
Завдяки отриманим знанням і навичкам я змогла знайти роботу вже протягом першого місяця після закінчення курсів.
Також рекомендую English Speaking Club від Jungle Сourses, під час якого можна подискутувати на близькі ІТ-спеціалістам теми. Вважаю, що це ідеальне місце, щоб підтягнути розмовну англійську та розширити свій словниковий запас. Саме завдяки English Speaking Club я подолала мовний бар’єр і не боюся розмовляти англійською.