20 квітня 2021 13:01

Jaroslav Shkarupilo, епам-іді-*****

Ще одні казкарі.

Вимагаю вибачень за негативну конотацію по відношенню до співпраці з ФОП за контрактом.

Нажаль, 3-тя група ФОП, в якому зараз працює вся ІТ індустрія, де-факто нелегальна.

Вона, теоретично, може бути нелегальною лише у вашому конкретному випадку, якщо конкретно ваші співробітники, будучи ФОПами, підписалися на формат співпраці, який підпадає під більшість із 7ми ознак трудових відносин.
Все! Крапка.

P.S. То може інвестори не йдуть через сумніви у рівні кваліфікації ТОПів, які навіть в українському законодавстві примудряються ТАК лажати і писати таку ахінею? Нє? Впевнені?! А може все таки? Звинуватити ж систему завжди простіше, аніж почати шукати причини в собі.

P.P.S. Було б дуже непогано колективно пінганути в податкову з вимогою перевірки кожної компанії, чиї просторі офіси набиті хом’ячками, які власних свідоцтв про реєстрацію в очі не бачили, та понапідписувати цивільно-правових угод [sic!] від лиця ФО-П-ів. А то щось задофіга панове фаундери вітчизняних сайтішок-агрегаторів собі дозволяють, розвішуючи ярлики.