Jito

до 20 спеціалістів
Львів

Маючи досвід роботи в Jito можу сказати — атмосфера тут на висоті! Команда невелика, але всі профі в своїй справі. Наші менеджери — це люди, до яких можна звернутися з будь-яким питанням, і вони завжди допоможуть. Тут кожен важливий, і завдяки цьому робота кипить. Ще й компанія піклується про нас: платять за англійську, спортзал, курси для саморозвитку, лікарняні, відпустки — все для того, щоб співробітнику було комфортно. Окреме спасибі нашому CEO Захару — він справжній професіонал і знає, як підійти до будь-якої ситуації і до кожного в команді.

Підтримали: Artem DenysiukZakhar Bozhok

Хочу поділитись своїм досвідом роботи в компанії Jito. Я працюю вже півроку як UI UX designer, тому перше, що хочу відмітити — це можливість розвиватись. Проєкти дуже цікаві і різноманітні, тому стояти на місці просто немає можливості. Крім того, Team Lead завжди готовий підказати і допомогти знайти те саме дизайн-рішення.

Менеджментом не потрібно займатись, оскільки є людина, яка за це відповідає. Після кола з клієнтом всі таски заносяться з пріорітетами та дедлайнами, що дуже економить час.

Також важливо відзначити, що в компанії дійсно дружня атмосфера і повага до співробітників. Ваші побажання та прохання завжди враховуються, і якнайшвидше, а не «потім обговоримо».

Також з плюсів:
• завжди вчасна виплата заробітної плати
• оплачувані лікарняні та відпустки
• швидкий розвиток компанії (збільшення команди та додаткові плюшки (оплачують спорт, заняття англійською мовою і т.д.))
• піклування про ваше ментальне здоров’я

Тому я щиро рекомендую компанію, вони дійсно круті!

Працюю в Jito вже півтора роки. Це неймовірний колектив, де кожна особа має важливе значення. І це не просто на словах, тут завжди підтримають і вислухають.
Компанія росте і розвивається, при цьому: немає бюрократії і складних правил, гнучкий графік, немає мікроменеджменту.
Вам без проблем дадуть відпустку та лікарняний. Є допомога бухгалтера і можливість взяти будь-які курси англійської, які вам будуть оплачувати. Перегляд зп регулярний. Починає розвиватись корпоративна культура.
Тут дійсно зацікавлені у вашому розвитку, який буде цікавий і підходити саме вам.
Ось чому я готова рекомендувати компанію, де зараз працюю, своїм друзям та знайомим.

Підтримали: Artem DenysiukZakhar Bozhok

Працював з Jito — гарний досвід! Все проходило гладко, команда була професійною та дружелюбною. Що особливо важливо, зарплата завжди була вчасно. Рекомендую цю компанію як надійного та відповідального партнера. Все чітко, все ок!

Підтримали: Zakhar Bozhok

Поділюсь своїми враженями за час роботи в даній компанії. В неї я ще потрабив більше року назад недосвідченим джуном.

Оскільки компанія була на той момент меншою ніж зараз інтерв’ю проводили СЕО і СТО проте на відміну від більшості спеціаліств які проводять тех інтерв’ю запитання та вимоги були чітко ясними та ні за які трансюдусери та подібне на позицію джуна не питали).

Після проходження інтерв’ю я потрапив у дружній колектив із яким було приємно та весело проводити вільний та робочий час. Під час відсутності проекту на бенчу не переводили та старалися підшукати проект. Та надавали частину курсів для підвищення квалфікації в галузі.

Перед покиданням даної компанії вона обзавелась ПМ’ом що сутєво допомогло краще сфокусуватися на рішень тасок.

Тому якщо коротко: досвідом роботи у даному колективі я цілком задоволений)

Підтримали: Zakhar BozhokОльга Довбуш

Привіт! Хочу поділитися своїм досвідом роботи в цій компанії.
На перший погляд може видатись, що Jito не виділяється на ринку серед інших невеликих компаній. Саме таке враження у мене було, коли я відгукнувся на позицію. По досить лаконічному опису вакансії не було зрозуміло з якими саме викликами доведеться зустрітись. Та все ж тестове завдання «запалило моє серце» =). На технічній співбесіді теж не було відчуття що інтерв’юер хоче «обнулити твою експертизу». Навпаки це була мабуть одне з приємніших інтервʼю за мій скромний досвід.
Щодо робочої атмосфери, то в першу чергу, слід відзначити приємного CEO, який завжди старається, щоб кожен працівник в колективі почувалася як комфортно так і важливим.
Крім того, в цій компанії справді відкритий та дружній колектив. Колеги завжди готові допомогти, спільно працювати над проектами та ділитися своїми знаннями та досвідом.
Один із основних плюсів роботи у цій компанії — цікаві проекти. Тут ти дійсно маєш вплив на кінцевий продукт.
Загалом, робота у цій компанії була дуже приємним та надихаючим досвідом, і я радо її рекомендую.

Підтримали: Zakhar BozhokОльга Довбуш