Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

JEVERA

Киев, Чернигов, Житомир

JEVERA — компанія, яка надає всі умови для комфортної роботи та постійного розвитку. Колектив дружній та професійний. Працювати у чернігівському офісі приємно і затишно.

Поддержали: Diana MkrtchianJulia Dayneko

5 лет назад, когда я работал в этой компании, было очень круто. Адекватный и слушающий менеджмент и минимум бюрократии. Некоторые дружаньки, до сих пор там работают. Значит до сих пор бодрая компания

Поддержали: Diana MkrtchianJulia Dayneko

Працюю третій рік. Перш за все, мотивують колеги — професійні, щирі та відкриті. Іноді трапляються труднощі, звичайно. Та головне, що колектив відкритий для пропозицій та покращень. Атмосфера майже сімейна, чернігівський офіс комфортний для роботи.

Поддержали: Diana MkrtchianKatharina Golosova

Хочу залишити відгук, як працівник компанії. Джевера — дійсно дуже теплий та дружний колектив, який складається з професіоналів, де кожен знає свою справу.
Комфортні умови праці та чудова атмосфера.

Поддержали: Diana Mkrtchian

Дуже сподобалося працювати в житомирському офісі та і в компанії взагалом. Чудова команда завжди йшла на зустріч, а кожен день в компанії колег проходив весело і в теплій атмосфері. Повністю підтверджую коментар знизу і додам те, що поки це найкраще місце, де я працював. Всіх колегам бажаю успіху і до нових зустрічей!

Поддержали: Maks Lavrinenko

Хотілось би залишити відгук з позиції працівника. Я пропрацювала у житомирському офісі компанії JBS понад 2 роки. Дуже затишний офіс, приємні колеги, як у Житомирі, так і в інших містах, здорова атмосфера у командах, гарний проектний менеджмент, навіть у критичних ситуаціях. Чудове ставлення до спеціалістів з боку керівництва та менеджерів, завжди вчасно приходила заробітна плата (без сюрпризів), компанія зі свого боку повністю виконує умови договору. Працювати тут комфортно та психологічно приємно.

Профессиональная команда, великолепная атмосфера в компании, грамотный менеджмент