JetSoftPro

Львов, Удаленно

5 июля 13:31

Taras Batyuchok

Привіт мене звати Тарас і я є учасником тренінг центру, напрямок Front-end React. Хочу сказати, що тренувальний центр є гарною можливість набратися досвіду і відчути себе частиною команди та зрозуміти, що таке розробка продукту загалом. На всіх пісних курсах дають дуже багато води, але ти не розумієш, що тобі потрібно для досягнення своєї цілі. JSP центр дає чітко зрозуміти куди рухатися і що робити!
А такиx КРУТИХ кураторів я ще не зустрічав на жодних платних курсах! У мене особисто Ігор Курильов дуже позитивна і терпляча людина, яка має хист до пояснення складних тем простими словами, завжди готовий приділити час і пояснити тонкості процесу, які приходять тільки з досвідом. Роман Федицький кожного дня контролює процес і це насправді дуже мотивує, коли люди тобі пояснюють не просто, бо так треба для галочки, а для того щоби ти міг стати самостійною одиницею, яка може виконувати та брати відповідальність за роботу, яку зробив!
Маю дуже позитивне враження від JSP центру!

1 комментарий

Тарас, дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємось на твій вдалий старт у компанії після закінчення трейнінг кемпу. В тебе для цього все є: бажання вчитись, наполегливість

Поддержали: Taras Batyuchok