JetSoftPro

Львів, Віддалено

5 липня 2021 12:45

Taras Chornyi, QA Engineer в BJet

Почав працювати в компанії BJet на позиції QA. Проте інтерв’ю з рекрутером та технічне проходив в JetSoftPro.
В мене склались надзвичайно позитивні враження від колективу компаній JetSoftPro i BJet. Хочу відмітити високий професійний рівень працівників обох компаній.
Інтерв’ю з рекрутером Наталею Назаренко, котра ретельно підготувалася, було професійним, але без стандартних запитань, невимушеним, включало діалог та пошук спільних інтересів. Під час інтерв’ю панувала атмосфера доброзичливості, а після спілкування залишилися лише максимально позитивні емоції. Оскільки, саме від рекрутера залежить, які будуть перші враження про компанію у кандидата, вважаю, що Наталя без сумніву на відмінно справилася із своїм завданням. Також вона була постійно на зв’язку, підтримувала, та інформувала про усі подальші кроки.
Технічне інтерв’ю з Денисом Сороханом було фаховим. Комунікували у формі діалогу. Співбесіда проходила невимушено і цікаво тому час пролетів непомітно, а спілкування хотілося продовжити далі.
Інтерв’ю з Іванною Марченко та Сергієм Дроговозом в компанії BJet було надзвичайно професійним. Все чітко і фахово роз’яснено, висвітлено усі аспекти та особливості проєкту. Жодних стресових ситуацій, конструктивний діалог та позитивна атмосфера.
Остаточне враження про те, що я потрапив у дружній колектив та згуртовану команду в мене склалося коли я познайомився з СЕО обох компаній Сергієм Харитоновим — потужним спеціалістом та приязною людиною.