JetSoftPro

Львів, Віддалено

26 лютого 2021 1:56

Roman Sulyk, UX/UI designer в Vector Software

Я в компанії пропрацював півтора роки. Пішов не через те, що було щось дуже погане, а бо так склалися життєві обставини.
Так от, про мій досвід.
Якшо ви шукаєте компанію, де ви хочете відчути себе членом сім’ї, то вам сюди. Це насправді дуже комфортна компанія, тут працюють прекрасні люди. Менеджмент компанії завжди прислухається до твоїх проблем, побажань і т.д. Завжди допоможе, порадить, підкаже. Компанія активно розбудовується, розширюється... І це лише початок! З’являють класні люди, які поєднують в собі професіоналізм і людяність; приходять клієнти з великими цікавими проектами; компанія успішно розвиває власний продукт; відкриває нові офіси; розширяє географію свої працівників за межами України.
Це реально місце ди ви будете рости, набувати досвіду; і взамін будете вчити компанію, ділитися своїм досвідом! Бо тут вміють слухати і чути!
Тут прекрасний HQ біля парку, з терасою на даху, з подвір’ям, з волейбольним майданчиком, альтанкою, гамаками, мангалом, зеленою зоною... Є прекрасний зимовий сад в приміщенні і навіть сауна!)
Але основне це люди! А вони тут круті!!!!
Я йшов, бо так мусів через сімейні обставини, але я впевнений, шо я сюди ще колись повернуся.

Романе, дякую за відгук. Хорошою була співпраця у всіх відношеннях, і професійний ріст, і спілкування. Старт нових ініціатив, нові ідеї і все спільно, командою, на краще, для більшого розвитку Компанії, і кожного в ній. Хай все гарно складається в твоїй починаннях і впевнена, ще одного дня знову попрацюємо разом ! :) Завжди раді бачити і чути!

Підтримали: Roman Sulyk