JetSoftPro

Львів, Віддалено

30 жовтня 2019 23:43

Anna Kushik, Scala Developer

Склалось враження, що компанія дуже хоче рости, але на спеціалістів не вистачає грошей, тому беруть пачками студентів. В овпенспейсі сиділи лише джуни або починаючі мідли. Сам офіс сподобався. Він якраз для студентів, які ще живуть в гуртожитку. Хоча б я замість сауни (якою ніхто не користується) все ж поставила хороші замки в туалетах, автоматичні освіжувачі повітря і посудомийну машину. Спорт-зал — гігантський плюс. Рекрутерам порадила б краще вивчати вакансії і процес розробки на проекті.

Підтримали:  Vika Spicina Anton Kosiak Ivan Harbar

Привіт, Аню!

Дякуємо тобі за відгук.

Перш за все, хочемо подякувати тобі за співпрацю. Нам шкода, що ти пішла з такими враженнями.
Так, ти права, компанія росте та їй це успішно вдається. Ще на початку 2019 року в компанії було 37 працівників, та станом на теперішній час їх вже понад 100+.
На нашу думку — це чудово, що компанія дає змогу розвиватись молодим талантам та вибудувала систему їх підготовки на базі власного тренінгового центру.
Крім того, в нас є достатньо мідл та сініор розробників з якими б варта було познайомитися.

Якщо говорити про умови в офісі, то хочемо зауважити, що сюди, у зв’язку зі стрімким ростом, ми переїхали весною і працюємо над його вдосконаленням, багато хто справді користується сауною, тому ми, звісно, її залишимо.
Багато хто відмічає чудові умови в порівнянні з іншими ІТ компаніями — тут все залежить від власного сприйняття кожного і попереднього досвіду.
Щодо спортзалу, дякуємо — стараємось зробити так, щоб наші колеги були також здоровими!

Стосовно рекрутерів — ми зазвичай, намагаємось надати максимально повну інформацію щодо проектів, непорушуючи NDA. Проте ми завжди відкриті до діалогу та за потреби уточнюємо в PMа або замовника інформацію, якщо ми нею не володіємо перед тим як нею ділитися. В будь-якому випадку, ми постійно вдосконалюмо наші процеси і розвиваємо нашу компанію, щоб покращити її комфорт.

Вдалого тобі дня та успіху у нових починаннях!