JetSoftPro

Львов, Удаленно

Пропрацював в компанії один рік на позиції nodejs дева, загалом склалось тільки позитивне враження, починаючи від офісу, рекрутерів, тех-команди, та проектів, закінчуючи CEO компанії, та ділівері менеджерами.Все є для того щоб рости і розвиватись, як для початківців так і для досвідчених людей(в обох випадках все залежить тільки від тебе).
Я дуже вдячний компанії за цікаві проекти, розвиток та за співпрацю.Не так багато є компаній в які 100% хочеться повернутись у майбутньому, тому до нових зустрічей JetSoftPro!

Привіт мене звати Тарас і я є учасником тренінг центру, напрямок Front-end React. Хочу сказати, що тренувальний центр є гарною можливість набратися досвіду і відчути себе частиною команди та зрозуміти, що таке розробка продукту загалом. На всіх пісних курсах дають дуже багато води, але ти не розумієш, що тобі потрібно для досягнення своєї цілі. JSP центр дає чітко зрозуміти куди рухатися і що робити!
А такиx КРУТИХ кураторів я ще не зустрічав на жодних платних курсах! У мене особисто Ігор Курильов дуже позитивна і терпляча людина, яка має хист до пояснення складних тем простими словами, завжди готовий приділити час і пояснити тонкості процесу, які приходять тільки з досвідом. Роман Федицький кожного дня контролює процес і це насправді дуже мотивує, коли люди тобі пояснюють не просто, бо так треба для галочки, а для того щоби ти міг стати самостійною одиницею, яка може виконувати та брати відповідальність за роботу, яку зробив!
Маю дуже позитивне враження від JSP центру!

Тарас, дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємось на твій вдалий старт у компанії після закінчення трейнінг кемпу. В тебе для цього все є: бажання вчитись, наполегливість

Почав працювати в компанії BJet на позиції QA. Проте інтерв’ю з рекрутером та технічне проходив в JetSoftPro.
В мене склались надзвичайно позитивні враження від колективу компаній JetSoftPro i BJet. Хочу відмітити високий професійний рівень працівників обох компаній.
Інтерв’ю з рекрутером Наталею Назаренко, котра ретельно підготувалася, було професійним, але без стандартних запитань, невимушеним, включало діалог та пошук спільних інтересів. Під час інтерв’ю панувала атмосфера доброзичливості, а після спілкування залишилися лише максимально позитивні емоції. Оскільки, саме від рекрутера залежить, які будуть перші враження про компанію у кандидата, вважаю, що Наталя без сумніву на відмінно справилася із своїм завданням. Також вона була постійно на зв’язку, підтримувала, та інформувала про усі подальші кроки.
Технічне інтерв’ю з Денисом Сороханом було фаховим. Комунікували у формі діалогу. Співбесіда проходила невимушено і цікаво тому час пролетів непомітно, а спілкування хотілося продовжити далі.
Інтерв’ю з Іванною Марченко та Сергієм Дроговозом в компанії BJet було надзвичайно професійним. Все чітко і фахово роз’яснено, висвітлено усі аспекти та особливості проєкту. Жодних стресових ситуацій, конструктивний діалог та позитивна атмосфера.
Остаточне враження про те, що я потрапив у дружній колектив та згуртовану команду в мене склалося коли я познайомився з СЕО обох компаній Сергієм Харитоновим — потужним спеціалістом та приязною людиною.

На мою думку (підтверджену особистим досвідом), попередні висновки про компанію можна сформувати на основі враження від роботи рекрутерів. Так от, завдяки Наталі Назаренко в мене склалося надзвичайно позитивне враження про JetSoftPro та про людей, які там працюють. Не часто рекрутери можуть створити дружню (практично домашню) обстановку для проведення інтерв’ю. Наталі вдалось підійти до нашої бесіди творчо і не задавати банальних, заїжджених питань. У процесі не виникало бажання подивитись на годинник і подумки порахувати скільки часу ще це триватиме, бо інтерв’ю було насичене і цікаве. Наталя завжди була на зв’язку і оперативно надавала відповіді на мої найдопитливіші питання.
Окремо вдячний за шикарне технічне інтерв’ю Денису Сорохану, з ним було приємно спілкуватися. У нас не було бесіди у форматі «школяр відповідає біля дошки», що дозволило уникнути додаткових переживань. Цікаві питання від Дениса змусили мене ще навіть після інтерв’ю досліджувати їх :)
Дуже вдячний за професійну роботу Наталі та Дениса, що дозволила отримати задоволення від процесу емплойменту :)

При виборі нової компанії для співпраці, мав змогу оцініти та порівняти не лише компанії між собою, а й роботу рекрутерів в різних компаніях. Хочу відмітити старанну, доречну і доцільну роботу рекрутера Mariya Oliinyk. Вчасний фідбек, постійний зворотній зв’язок, розуміння технічних аспектів вакансії, пунктуальність, нормальне ставлення до кандидита. Вперше за великий проміжок часу мені було приємно проходити інтерв’ю і все завдяки грамотній роботі рекрутера.

Дякуємо, Владиславе, за позитивний відгук :)

Пропрацював в компанії майже рік на позиції iOS дева.

Навіть в моменти найбільшого навантаження ходив на роботу як на свято. Бо команда була классна, дружня, і було приємно приймати виклики і вирішувати задачі. Плюс був тімлід — кожному б такого ліда. Крутий і скіловий чувак, який ще й чудовий ментор.

Дуже подобався офіс на робоче місце, спортзал та душові, влітку спокійно можна було працювати та перед, чи після роботи прийняти душ. Колектив в 98% — дуже классні, доброзичливі та компетентні хлопці та дівчата.

Згадую час, проведений там, з теплотою в серці. Було классно, весело, пізнавально. Вийшов звідти з великим вантажем не лише технічних знань, але й з досвідом спілкування і багато іншого.

Попрацювати з Максимом Вітруком — це окрема тема. Макс, дякую, було круто!

Хтось спитає — чому ж пішов, якщо все так круто?

Відповім: Так склались обставини. Відсутність проекта на той момент, мій вік та маленька дитина, дружина у декретній відпустці, та, практично неочікуваний оффер на довготривалий проект з хорошою компенсацією.
Хоча, будемо чесні, JSP докладала зусиль, щоб мене втримати.

Маю надію, що у майбутньому ще повернусь туди і запиляє пару великих проектів.

Павло, дякуємо за позитивний відгук, навзаєм, тепло справжніх людських стосінків, співпраці пам’ятається завжди. Професійного росту і чекаємо до нас :)

Я в компанії пропрацював півтора роки. Пішов не через те, що було щось дуже погане, а бо так склалися життєві обставини.
Так от, про мій досвід.
Якшо ви шукаєте компанію, де ви хочете відчути себе членом сім’ї, то вам сюди. Це насправді дуже комфортна компанія, тут працюють прекрасні люди. Менеджмент компанії завжди прислухається до твоїх проблем, побажань і т.д. Завжди допоможе, порадить, підкаже. Компанія активно розбудовується, розширюється... І це лише початок! З’являють класні люди, які поєднують в собі професіоналізм і людяність; приходять клієнти з великими цікавими проектами; компанія успішно розвиває власний продукт; відкриває нові офіси; розширяє географію свої працівників за межами України.
Це реально місце ди ви будете рости, набувати досвіду; і взамін будете вчити компанію, ділитися своїм досвідом! Бо тут вміють слухати і чути!
Тут прекрасний HQ біля парку, з терасою на даху, з подвір’ям, з волейбольним майданчиком, альтанкою, гамаками, мангалом, зеленою зоною... Є прекрасний зимовий сад в приміщенні і навіть сауна!)
Але основне це люди! А вони тут круті!!!!
Я йшов, бо так мусів через сімейні обставини, але я впевнений, шо я сюди ще колись повернуся.

Я почав працювати у компанії через .NET training camp, на який потрапив трохи цікавим способом. Побачив набір в джуніор дайджесті на dou, надіслав лінк на кемп друзям, а сам на нього не пішов :) Після закінчення вони працевлаштувались в компанії, а я, вже за їхньою рекомендацією, надіслав своє резюме на наступний .NET кемп.

На рахунок кемпа, потрапити туди для мене було досить просто, оскільки вже мав деяку базу C# і SQL. Навчання проходило приблизно наступним чином: перші, напевно тижнів три, всі учасники кемпа повинні були зрівнятись у знаннях, вчили Git, паттерни, SQL. Далі ми писали спільний проект і навчання проходило так: кол, де ментори пояснюють тему, відповідають на питання, розподіляють таски, далі ми маємо зробити це до дедлайну. Щодня шарили свій статус і, якщо були якісь питання/стоппери, ми вирішували в чаті з менторами або в войс чаті. В цілому кемп займав в день не більше 5-6 годин, а бувало і менше.

За приблизно два тижні до кінця кемпа я отримав оффер на біллабл проект. Спочатку було важко, але за декілька тижнів «в’їхав» в проект і, особливо, за перші тижні сильно імпрувнув свої скілли. Великим плюсом вважаю те, що компанія дає можливість безкоштовно відвідувати курси англійської. Декілька днів тому успішно завершив свій трейні період і продовжую рости як Junior .NET Developer.

Так вже по життю склалося, що мені довелося в свої 30+ років змінити професію. Після проходження курсів та інтенсивного самонавчання я побачив на dou оголошення про набір у фронт-енд реакт трейнінг кемп від JetSoftPro.

Вагомим і приємним фактором було те, що кемп був безкоштовним з можливістю подальшого працевлаштуванняю

На кемпі я попав до сильного ментора Святослава Шилькова, він дуже професійно і якісно викладав.

Хочу відмітити, що у випадках, коли комусь із нашого кемпу доводилось пояснити щось додатково — ментор залюбки продовжував наші колли, які інколи тривали 3+ год. До тих пір, поки проблема не була вирішена і її вирішення було чітко пояснено учасникам кемпу.

Сам кемп не вимагає витрат часу по 8 год./день. В принципі все було зрозуміло і проблем з навчанням у мене не було.

Мав хороші результати кемпу і мене взяли на трейні період у Компанію.

На даний момент я успішно завершив трейні період і тепер працюю в команді JSP на комерційному проекті.

Компанія привітна, люди, з якими мені довелось працювати, — позитивні, почуття команди, всі допомагають.

Підхід Компанії до співробітників — лояльний, що відображається не тільки в режимі роботи (в період, коли офіс не на локдауні, можна комбінувати роботу дім-офіс без проблем), є багато можливостей для професійного розвитку.

Своїм стартом в ІТ і JSP я задоволений і хотілося б, щоб всі мали такий вдалий реальний старт в потужній Компанії.

Ігорю, дякуємо за вігук :)
З твоїм стартом в Компанії, а також і твоїх колег-фіналістів ТС — JSP Команда тільки виграла.
Ти дуже добре себе проявив і професійного злету тобі, в Компанії, яка є платформою для професійного розвитку своїх працівників.

Працював в цій компанії протягом майже року як Scala Developer, React.js ментор

Зіткнувся з цікавим проектом, який відкрив для мене нові технології, допоміг мені технічно зрости

Щодо менторства — компанія надає свободу дій і очікує результатів. Завдяки цьому я зміг підготувати навчання на кемпі як вважаю за потрібне та досягти максимальних результатів з трейні, яка у своїй більшості вже давно працюють в компанії

Вдячний компанії за здоровий капіталістичний погляд на кожного співробітника, а не «сухе і бюрократичне відношення як до бойової одиниці», як це іноді буває. Я люблю коли дають можливість себе виразити, принести якусь цінність, в цій компанії вам дадуть себе виразити, і віддячать долларом

Думаю що поточний стан компнанії, не дивлячись на її вже помітні розміри, це тільки «початок початку», тож ще можете застрибнути в цей потяг, який далеко поїде!

Мав можливість співпрацювати з JSP протягом 2,5 років на позиції Full Stack .NET Developer.
За цей час мені випала нагода спробувати себе у ролі ментора та провести чимало інтерв’ю із кандадатами, для мене це було мега цікаво та корисно у плані саморозвитку.
Дуже вдячний за можливий бізнес тріпу в США,який нажаль так і не відубувся,проте залишилась можливість безперешкодно відвідувати США в найближчі роки.
Також в компанії проводиться чимало цікавих технічних та розважальних івентів.
Особливо моїм дітям полюбилось день св. Миколая, в цей день вони мали нагоду посидіти у робочому кріслі тата, й отримували гарні подарунки.
Бажаю успіхів!

Ярославе, вдалої роботи в команді замовника! :)
За час роботи в Компанії ти відчутно підняв свій професійний рівень,
співпраця з тобою була завжди позитивною і результативною.
Замовник часто відзначав хорошим відгуками твою роботу.
Раді будемо бачити на нових івентах тебе та твоїх синів :)

Я працював в компанії більше року на позиції проектного менеджера.
Тому можу дати фідбек компанії як з точки зору працівника, так і з
т.з. менеджера, який частково володів інсайтами.

1. для початку, компанія росте. Мова зараз не про кількісний ріст, як
може видатись на перший погляд. Компанія спочатку моделює систему
управління та контролю, тестує, і тільки тоді переходить на кількість
і якісно новий рівень. Це дає можливість мітігейтити потенційні ризики
«неочікуваного» росту, та зменшувати кількість «випадкових перемог» —
тут будується хороша система. Це не дивно — в СЕО за плечима 30 років
досвідку на ринку, досвіду роботи в глобальних компаніях, глибоке
розуміння процесів та взаємозвязків, вміння модулювати.

2. Компанія декларує різні ініціативи, що стосуються не тільки
безпосередньо самого бізнесу. Мова йде як про екологічність,
заохочення здорового способу життя ( хоча, курити ніхто тут не
забороняє — це особиста справа кожного ), так і про розуміння проблем
найбільш вразливих працівників — студентів. За весь час роботи в ІТ, я
ще не бачив, щоб в компаніях були пральні машинки і сушильні машинки(!!!). Суть в тому,
що в гуртожитках не завжди є можливість попрати особисті речі, тому ти
це можеш зробити в офісі. Зрештою, я займаюсь шосейнимм велоспортом, і
мені дуже подобається можливість приїхати в офіс зранку після
тренування, прийняти гарячий душ та попрати спортивні речі. Є баня і
спортзал. Хочеш — користуєшся, не хочеш — не користуєшся.

3. Компанія вдало пережила початок ремоуту — ми постарались і перелаштувалими нашу роботу і адаптувались до навколишніх змін. Під час карантину на моїй памяті нікого не скоротили — менеджменту наоборот вдалось згуртувалась і вирости: для початку якісно, далі — кількісно. Це рідкість сьогодні на ринку.

Ця компанія залишиться для мене платформою для особистісного росту —
якщо ти хочеш, працюєш над собою і покращуєшся постійно — ти будеш
себе почувати прекрасно.

У вз’язку з особистими обставинами, які унеможливлюють моя подальшу
роботу в цій компанії, мені довелось прийняти складне рішення та піти.
Це було сумно, потрібно було попрощатись з дуже хорошими людьми, за
рік працював з багатьма. Але я їм щиро вдячний.

Я не Оля Фреймут, проте дозволю собі порадити подумати про можливість
перейти в цю компанію як про можливість якісно змінити свою кар’єру
Якщо в тебе є потреба — тут в тебе є можливість.

Ярославе, хай твої нові успіхи стартують в нових починаннях. Дякуємо за відгук!

Працювала тут один рік. Мабуть найкомфортніша моя робота (станом на зараз). Цікаві завдання і гнучний графік роботи створюють добрий баланс між «робота/особисте життя/навчання». Різні проекти, різні домени, різні клієнти — дало вміння знаходити індивідуальних підхід до справи.

Аню, напишу від імені команди і впевнена, що всі зі мною погодяться. Ми тішимося, що мали нагоду з тобою працювати. Вдячні за твій відгук та надіємося, що наші шляхи ще перетнуться! :) Успіхів тобі в твоїх нових починаннях та проектах!

Склалось враження, що компанія дуже хоче рости, але на спеціалістів не вистачає грошей, тому беруть пачками студентів. В овпенспейсі сиділи лише джуни або починаючі мідли. Сам офіс сподобався. Він якраз для студентів, які ще живуть в гуртожитку. Хоча б я замість сауни (якою ніхто не користується) все ж поставила хороші замки в туалетах, автоматичні освіжувачі повітря і посудомийну машину. Спорт-зал — гігантський плюс. Рекрутерам порадила б краще вивчати вакансії і процес розробки на проекті.

Поддержали: Vika SpicinaAnton KosiakIvan Harbar

Привіт, Аню!

Дякуємо тобі за відгук.

Перш за все, хочемо подякувати тобі за співпрацю. Нам шкода, що ти пішла з такими враженнями.
Так, ти права, компанія росте та їй це успішно вдається. Ще на початку 2019 року в компанії було 37 працівників, та станом на теперішній час їх вже понад 100+.
На нашу думку — це чудово, що компанія дає змогу розвиватись молодим талантам та вибудувала систему їх підготовки на базі власного тренінгового центру.
Крім того, в нас є достатньо мідл та сініор розробників з якими б варта було познайомитися.

Якщо говорити про умови в офісі, то хочемо зауважити, що сюди, у зв’язку зі стрімким ростом, ми переїхали весною і працюємо над його вдосконаленням, багато хто справді користується сауною, тому ми, звісно, її залишимо.
Багато хто відмічає чудові умови в порівнянні з іншими ІТ компаніями — тут все залежить від власного сприйняття кожного і попереднього досвіду.
Щодо спортзалу, дякуємо — стараємось зробити так, щоб наші колеги були також здоровими!

Стосовно рекрутерів — ми зазвичай, намагаємось надати максимально повну інформацію щодо проектів, непорушуючи NDA. Проте ми завжди відкриті до діалогу та за потреби уточнюємо в PMа або замовника інформацію, якщо ми нею не володіємо перед тим як нею ділитися. В будь-якому випадку, ми постійно вдосконалюмо наші процеси і розвиваємо нашу компанію, щоб покращити її комфорт.

Вдалого тобі дня та успіху у нових починаннях!

Проходив співбесіду в даній компанії приблизно місяць назад на позицію Automation QA Engineer.
Залишилися дуже поганий осадок після співбесіди по декількох причин:

* Під час останьої співбесіди з СТО я зустрів СЕО компанії по дорозі до міт руму. Він при мені назвав мене «Відходом на виробництві» як тільки побачив що я пересуваюся на милицях

* Після всіх сбівбесід мене повідомили що мені готові дати оффер. Але мені потрібно почикати трішки поки замовник його підпише і тоді мені зразу повідомлять і надішлють його. Мені ще досі нічого не написали

Ця компанія зарекомендувала себе (як мінімум для мене) не професійним роботодавцем якщо HR не можуть людині прямо написати що по якійсь причині оффер відміняється. А основне це СЕО компанії який поступив себе не професійно і почав судити і ображати незнайому людину.

Поддержали: Anton KosiakMariya Palys

Шановний Василю!

На вихідних мені переслали Ваш відгук — вдячний за відвертість і Вашу оцінку ситуаціі. Я дуже добре пам‘ятаю саму ситуацію.

Оскільки частину Вашого висновку стосується напряму мене, як СЕО компаніі, спробую прояснити ситуацію, яку Ви сприйняли особисто, і яка цілком до Вас немала жодного стосунку, як і мої наміри ображати «людину на милицях, яку перший раз зустрічаєш в офісі»:
— Ви мабуть помітили, що у нас в холі компаніі стоїть стіл настільного тенісу і, коли Ви прийшли на співбесіду, хлопці грали у пінг-понг. Саме за мить до того, як Ви відкрили двері офісу, один з девелоперів послизнувся і намагаючись втримати рівновагу ледь не врізався в одвірок стіни, що я і застав, проходячи повз них. Розуміючи ризики отримання «виробничої травми», прокоментував, чим це небезпечно з тч зору відповідальності керівника, попросивши хлопців бути уважнішими і не призводити до таких інцедентів, завершуючи, що я б не хотів «бачити таких втрат на виробництві».
Ось кінець цієі фрази Ви якраз почули, заходячи в офіс і сприйняли на свою адресу...Прикро!.. Оскільки я Вас, побачив в останній момент, коли ви відкривали вже двері... і Ви не могли бути причиною коменту до моїх людей. Зі своєї сторони приношу Вам свої вибачення за неприємну ситуацію, в якій Ви опинилися.

Стосовно «готовності дати офер», як тільки замовник його підпише", — як ви розумієте, має місце затримка з боку замовника. Так, рекрутеру слід було інформувати Вас час від часу, тож, приймемо це до уваги для покращення нашого рекрутмент процесу і кращого контакту з кандидатами. В любому випадку, Ваш досвід і навики у QA automation практиках були високо оцінені у нашій компаніі і Ви були кандидатом #1 на цю позицію.

Бажаю Вам успіхів і удічі вкар"єрному рості і розвитку, а також здоров"я і наснаги.

З повагою,
С