JetRuby Agency

Львів

1 відгук

Не рекомендую. Компанія працює в окупованому Криму і рекрутери з Росії мають наглість пропонувати вакансії в окупованому Севастополі. Сьогодні прийшов отакий лист від рекрутера з Краснодара — Nikolay Pechenkin (На початку пише про Севастополь, потім вже про Львів, тому не зрозуміло де саме позиція і де опечатка)

Тарас, доброго дня!

Меня заинтересовал Ваш профайл.
В нашем офисе в г. Севастополь сейчас открыта позиция Senior Front-end Developer.
Мы — международная команда с офисами в РФ, Украине, Европе и США. Занимаемся full-cycle аутсорс разработкой с 2010 года. В нашем портфолио более 80 проектов по всему миру.
— Мы работаем заказчиками из США, Европы и Китая, на рынке СНГ не работаем.
— Позиция full-time в офисе компании в г. Львов.
— В краткосрочной перспективе рост до роли Team Lead/ Team Manager.
— Из входящих must-have скиллов: 3+ года опыта работы по профилю, владение ReactJS, английский на уровне B1+ (Intermediate и выше).
— Персональный подход и комфортные условия работы, релокационный пакет для иногородних кандидатов.
— Salary fork не жесткая, сумма предложения зависит от уровня конкретного кандидата.

Несколько ссылок для инфо о нас:
jetruby.com
jetruby.com/expertise
medium.com/@jetruby
github.com/jetruby

Если Вам может быть интересно наше предложение, я пришлю Вам подробности.
Также прошу указать ваши ожидания по доходу.

Если предложение не заинтересовало, буду рад, если сможете порекомендовать знакомых/коллег!
Жду Вашего ответа и благодарю за уделенное время!

Доброго вечора,

Бізнес є бізнес і в ньому немає місця політиці. Усюди живуть звичайні люди, доля якіх вирішується не ними особисто. Нажаль, компанія не може повпливати на вирішення долі політичної чи\та історичної, певних регіонів. І ми зараз не про Каліфорнію.

Відносно листа, що був надісланий Вам. Справді, декотрі рекрутери, незнаючи локальної специфіки, намагаються встановити контакт з цікавими для нас кандидатами. І нажаль, не завжди вдається порозумітись чи знайти спільні точки перетину.

Розуміємо, що помилки та використання різних мов, плутанина з локаціями відкритих вакансій — не накраще свідчить про якість роботи відділу персоналу, чи окремих працівників.

Дякуємо за Вашу активну громадянську позицію. Хотілось би зазначити, що компанія JetRuby Agency справді має офіси в різних країнах та регіонах. Зокрема в США, Україні, Росії та в Китаї.

P.S. Запрошуємо обговорити ситуацію за кавою у Львові.

Щиро ваші,
JetRubyAgency