Відгуки про компанію JetBridge

10 лютого 2018 19:14

Nikita Galkin, Software Engineer, System Architect, Node.js Tech Speaker

Данная компания занимается спамом в ходе поиска новых кандидатов.

1) Текст письма:

Привіт,
Мене звати Андрій, я знайшов твій профайл на LinkedIn.

Ми зараз шукаємо до себе в команду крутого JS девелопера. Ми продуктова компанія з Сан Франциско з офісом у UNIT.city. Детальніше можна почитати інтерв’ю з нашим СЕО (ссылка на интервью)

Можливо тобі буде цікава наша вакансія Senior ReactJS developer 😄

Основні вимоги:
...
вимоги
...
Що скажеш? :)

2) Письмо с ящика [email protected] от Andrew Alex. Подписи нет, контактного телефона нет.
3) Нерелевантно. Если бы не скрипт, а человек потратил 1 минуту, чтобы посмотреть мой профиль в линкедин, то это стало бы очевидно.
4) Не персонализировано. Нет даже обращения по имени. Зато есть ссылка на интервью.
5) Подчеркну, я не добавлял никого из этой компании в линкедин и не давал права писать мне на почту.

О компании судят по процессам. Процесс поиска кандидатов с помощью почтового спама? Выводы делайте сами.

Працюю розробником в JetBridge вже більше ніж півтора року. Саме тут, завдяки своїм менторам з Польщі та США я навчився продуктовому мисленню та покращив навички написання коду.
Після року роботи тут, як і було обіцяно на початку моїм керівництвом, мені запропонували опціон.
В JetBridge я працюю над цікавими проектами компаній з Кремнієвої Долини, звідки наш CEO Джон і один з наших архітекторів і мій ментор Mischa Spiegelmock, статті якого ви можете почитати на DOU.

Щодо спаму поштою — наш колега, який частково займався рекрутингом вже з нами не працює і наразі цим займається досвідчена команда.
Щодо будь-яких питань стосовно роботи в JetBridge, пишіть мені тут або на пошту [email protected].