Aksiio Technologies

Харків, Вроцлав (Польща)

Трохи більше року тому пройшов співбесіду в компанію Aksiio Technologies на позицію Trainee Computer Vision Engineer. Співбесіда складалась з 3-х етапів:
— Інтервʼю з СЕО компанії Борисом — на ньому обговорили мій минулий досвід та плани на майбутнє.
— Технічне інтервʼю. Після 1-го інтервʼю мені скинули приклад проєкту з яким приходять клієнти до компанії та попросили, щоб я підготував своє бачення вирішування проблеми (над цим проєктом і працював надалі).
— Англійська.

За цей час довелось працювати над багатьма цікавими задачами/даними у різних сферах, використовуючи ML/AI, класичній комп’ютерний зір, геодезію, параметричне моделювання CAD. Більшою мірою проєкти були повʼязані з 3D.

Подобаються можливості працювати дистанційно та поєднувати роботу з навчанням. Хоча колектив невеликий (на зараз 4 CV інженери), але ці люди мають досвід у широкому спектрі проблем та завжди готові допомогти. Дуже заохочується ініціатива та є свобода в діях. Відсутня вертикаль. Подобається прямий контакт з СЕО компанії, можливість спостерігання повного циклу проєкту та відчутність особистого вкладу у цей цикл.

Гарні умови оплати труда, консультації бухгалтера та курси англійського. Компанія забезпечила гарним залізом для роботи.

Всім задоволений та вдячний компанії за можливість карʼєрного зросту та цікавих проєктів.

Працюю в компанії вже більше 6 місяців в якості Computer Vision Engineer.

Подобається спокійна робоча атмосфера і можливість працювати дистанційно.
Команда дружелюбна, завжди знайдеться до кого звернутись у випадку виникнення проблем.

В плані задач що вирішуються, кожна відрізняється одна від одної, тому є можливість спробувати себе у широкому спектрі проблем. Що також забезпечує постійний розвиток та вивчення нових технологій.

У зв’язку з тим що компанія невелика, кожен має можливість працювати над рішенням загальної проблеми, де вклад в роботу буде помітний. Навідміну від великих компаній, де відбувається гіперспеціалізація та розподіл задачі на десятки невеликих задач, в рамках яких особистий вклад буде незначним.

Підтримали: boris dubenko

Как бывший сотрудник компании, могу сказать: хорошо налажены процессы в компании. Относительно рекрутинга тоже (от сбора заявки у клиента до свободных слотов и быстрых фидбеков по итогам технического интервью). Все ребята очень отзывчивые и настоящие профи своего дела, с которыми приятно вместе работать!

Компания небольшая, но стабильная — во время кризиса 20-го года не только никого не сокращала, а и продолжала нанимать новых сотрудников. Я работала фуллтайм удаленно — задержек в выплате зарплаты не было. Бухгалтер Светлана всегда на связи и дает качественную консультацию.

Проекты для разработчиков привлекательные — с современным стеком и работа над интересными продуктами, есть R&D отдел. Например, одна из команд работает в энергосберегающем проекте (разрабатывает линейку CAD продуктов для проектирования солнечных станций). Большинство проектов используют Computer Vision, AI.

Понятно, что как и везде что-то работает лучше, что-то хуже, но люди с которыми я работала и взаимодействовала очень радуют — заряженные, позитивные, профессиональные! Поэтому если Вы в поиске проекта с новыми технологиями, профессиональной и дружелюбной командой, хорошими условиями труда — рекомендую компанию.

Підтримали: boris dubenko

Работаю в компании с июля 2020 года.
Jazzros одна из самых лучших компаний, в которых я работал. Всесторонняя помощь по любым вопросам: техническим, организационным, бухгалтерским и даже юридическим.
Очень дружная, отзывчивая и открытая команда.
Интересные высокотехнологичные проекты. Заинтересованность в обоюдном развитии. Уроки Английского языка

Підтримали: boris dubenko

Являюсь частью команды компании Jazzros уже 5 месяцев. Занимаю должность Assistant Manager.
Ввиду своей деятельности, имею тесный контакт с непосредственным руководством фирмы, которое проявило себя как нельзя лучше. Считаю менеджмент компании компетентными специалистами своего дела, знающих как правильно взаимодействовать со своей командой. В такое непростое время как сейчас, я с уверенностью могу сказать, что чувствую себя в безопасности работая в Jazzros.
Так же, могу отметить приятную и дружелюбную обстановку среди коллег (в какой-то степени, даже домашнюю). Для себя считаю это очень важным критерием взаимоотношений среди людей, которые, по факту, проводят большую часть своего времени вместе.

P.S. каждый читающий мой отзыв и размышляющий над тем «Стоит ли присоединиться к коллективу Jazzros», скажите себе «ДА, стоит». Такую заботу и внимание к себе Вы мало где сможете получить (поверьте, мне есть с чем сравнивать).

P.P.S. ну и без конструктивных замечаний порой тоже не обходится :)

Підтримали: boris dubenko

Працюю в компанії майже пів року. Враження тільки позитивні: дружня обстановка, відкриті люди, у разі потреби — є до кого звернутись і ти точно знаєш по яким питанням до кого слід звертатись.
За цей час відчув мегалояльне ставлення зі сторони колег, менеджменту та клієнтів. Є куди рости і є бачення як рости, що не маловажливо. Також постійно розвивається і сама компанія, не тільки чисельно, а й якісно.
Попав на досить цікавий проект пов’язаний з іднустрією зеленої енергетики. Влитися в проект не склало особливих труднощів так як з усіма питаннями мені допомагали при першій необхідності.
Забезпечений всім необхідним для роботи зі сторони компанії на трохи більше ніж 100%.
В загальному я задоволений і точно рекомендую JazzRos.

Підтримали: boris dubenkoSlava Rudnev

Работаю в компании окола полугода, привлекла вакансия по работе с 3D графикой в вебе. В целом компанией доволен, могу отметить такие особенности:

— Небольшой коллектив, приятный коллектив, нет ощущения толпы. Ребята работают толковые, есть хорошие математики, время от времени поднимается обсуждение каких-нибудь интересных вопросов.
— Компания заинтересованна в развитии специалистов, разрабатывается и поддерживается индивидуальный план развития сотрудника. Менторство, оплата профессиональных конференций, бесплатные занятия по английскому, создание возможностей для освоения и применения новых технологии присутствуют.
— Интересные нетривиальные проекты, по крайней мере из тех с которыми я знаком. ML, CV, 3D. Есть пространство, чтобы попробовать что-то новенькое и расширить стек.
— В основном аутстафф, соответственно большая часть общения по проекту напрямую с заказчиком (английский, софтскилы на хорошем уровне очень желательны). При этом руководство компании всегда готово включиться в процесс, выступить в качестве эксперта, поддержать в переговорах, инициировать обсуждение, найти специалиста по вопросу из числа разработчиков и попросить его помочь.
— Большая операционная свобода и ее соответсвующие положительные и отрицательные стороны. Best practices, сoding conventions, code review на усмотрение заказчика, так что качество кода — как повезет, но и зависит в первую очередь от тебя. Возможности для реализации своих идей тоже очень широки.
— Хорошее материальное обеспечение, компания интересуется нуждами разработчика. Офис в Харькове уютный, в центре.
— Гибкий график работы, есть возможность работать удаленно, при необходимости. Компания относится к этому лояльно.
— Компания не возмещает налоги (было оговорено), есть толковые бухгалтер и юрист, которые помогают по всем воникающим вопросам. По оплате все четко и вовремя.
— Наблюдается тенденция развития компании и процессов внутри нее. Политика весьма прозрачная, освещается, можно узнать кто над чем работает, у кого какие планы, вплоть до CEO.

Підтримали: boris dubenkoSlava Rudnev

Работал в компании немного больше 1 года. За это время смог попробовать различные направления машинного обучения в применении к R&D проектам.
Из положительных сторон:
-Небольшой коллектив, структура компании плоская, не иерархическая, прямой контакт с главой компании и руководством.
-Удобный офис в центре Харькова.
— Есть возможность проявить себя и взять на себя ответственность в проектах/менторстве.
Из минусов:
— Отсутствие процессов. Нету внутренней политики. Менторство новичков ничем не урегулировано.
-Упор на hard skills, внимание к soft skills отсутствует.
-Отсутствие коллектива как такового. Позиция «каждый сам за себя» преобладающая.
-Слабый материальный рост. Нету регламента пересмотра ЗП.
-Мало коммерческих проектов, 90% проектов на уровне R&D останавливаются.
Вывод:
-Компания маленькая и удобная для старта, но бизнес функционал на очень слабом уровне.

Підтримали: boris dubenko

Працюю в Jazzros вже близько 10ти років.
З самого початку в компанії сподобалось те, що я потрапив у невеликий, але дружній колектив, де до тебе нормально ставляться, підтримують і йдуть на зустріч. За цей час мав можливість сопробувати свої сили у абсолютно різних напрямках і сконцентруватись на найцікавішому.
Досвідчені розробники, різноманітні і за звичай цікаві проекти дали мені можливість вирости з 3d моделлєра початківця до Software Engineer, а також підтягнути і використовувати свою Англійську.
У компанії були різні етапи, злети і падіння, але зміни які відбуваються за останні часи дають свої плоди і перспективи, а це радує.

Підтримали: boris dubenko

Працюю в Jazzros більше пів року у якості інженера Computer Vision. Тому враження можуть виглядати трохи специфічними відповідно до позиції.
Співбесіда:
— проходила в декілька етапів. Перший (ознайомчий) етап через скайп. Другий (технічний) в офісі.
— відповідно до роботи питання стосувалися не особливостей синтаксису (чи невизначеної поведінки компілятора), а проєктів якими я займався та методів CV/ML які знаю/використовував.
— від першої співбесіди до виходу на роботу, якщо я правильно пригадую, зайняло менш як тиждень, з урахуванням вихідних.
Обладнання:
— лиш як я прийшов я працював на комп’ютері що був у наявності (не пам’ятаю його характеристики, але був досить непоганий), за тиждень було вирішено питання з встановленням нового (відеокарта NVidia серії RTX, що досить непогано на літо 2019).
— питання встановлення додаткового обладнання (другий монітор і т.п.) вирішуються без бюрократії, що можна теж віднести до плюсів.
— відповідно до специфіки проєкту може бути можливість працювати зі специфічним обладнанням (я отримав досвід роботи з камерою глибини Intel Realsense D435i).
Робота
— проєкти які є в компанії загалом стосуються рішень з використанням методів машинного навчання, глибинного навчання, обробки зображень, комп’ютерного зору зовсім різної направленості. Проєкти цікаві.
— компанія зацікавлена в професіональному розвитку, а саме є час для вивчення нових бібліотек технологій. Так я отримав досвід роботи з бібліотеками PCL, CGAL, Keras і багато іншого.
— заробітна плата переглядається раз у пів року. Я був вже забув цей момент, і був приємно здивований коли після розмови її оновили.
Інше
— офіс знаходиться в центрі Харкова, біля станції м. Наукова. Досить тихе місце.
— щопонеділка та щочетверга проходять курси англійської в офісі з викладачем.
— можливі відрядження за кордон коштом компанії в офіс у Вроцлаві на конференції та до замовників. Поки що я такого власного досвіду не мав.

Загалом компанія невелика і відповідно до цього має свої плюси та мінуси. Мені подобається в малій компанії відсутність бюрократії.

Можливо для когось серед мінусів буде необхідність розмовної англійської, адже часто доводиться спілкуватися безпосередньо з замовником, або іншими членами команди.

Підтримали: boris dubenkoSlava Rudnev

Hi, I’m a co-founder & CEO at Jazzros.
Our team participates in very interesting projects related to Computer Vision, 3D graphics and AI.
I would be happy to work with you in our company.
Stay tuned with us: www.linkedin.com/company/jazzros

Підтримали: Slava Rudnev