6 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

1. Продовжують надавати доступ до навчальних матеріалів росіянам 🤮 Вдумайтеся: українці надають доступ до освіти росіянам, котрі вбивають українців 🤬
2. javarush.ru (еммм, що?)
3. Слідуйте за російським кораблем і релокейтніться туди ж 👎

Сделайте нормальный валидатор к задачам.

Здравствуйте.

Если у Вас возник вопрос по работе валидатора во время решения задач, просим обратится Вас в отдел поддержки JavaRush [email protected].

1. С эгоистичной и очень личной точки зрения — прекрасная компания для развития и реализации потенциала специалиста по контент-маркетингу :)
2. В целом в работе — открытость к тому, чтобы открывать что-то новое, проводить эксперименты, пробовать разные подходы.
3. Культура хорошего отношения и отзывчивости по отношению к пользователям и честная вера в нашу миссию (это плюсик к мотивации).
4. Уважительное отношение друг к другу в команде, независимо от должности — здесь важен каждый.
5. Удовольствие от работы в действительно полезном и нужном продукте.

Максимально комфортна компанія для праці.

Підтримали: Ольга Жукова

Менеджмент, процессы, соцпакет, печеньки и т.д., по всем пунктам жирные плюсы! :)

Підтримали: Ольга Жукова

Лутшая компания, в которой я когда-либо работал

Підтримали: Ольга Жукова

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії JavaRush