Більше року працюю в JatApp на посаді Outreach Specialist (SEO). Приємно вразило ставлення працівників компанії до нових людей. Кожен працівник відкритий до допомоги, у разі труднощів чи проблем. Компанія надає різні бенефіти: оплата абонементу в спортзал, курсів з іноземної мови також є медичне страхування. На Новий Рік та річницю компанії працівникам надсилають подарунки. Мені подобається, що в компанії кожних півроку відбувається перформенс рев’ю, регулярно переглядається заробітна плата. За період роботи в JatApp жодного разу не зіштовхнувся з негативом в свій бік, в компанії ставляться з повагою один до одного. Компанія активно зростає та розвивається, в свою чергу я радий бути частиною неймовірної команди JatApp

Підтримали: Dariia KobylkoNatalia Tsimmerman

Єгоре, ми вдячні тобі за позитивні слова та відгук про роботу в JatApp. Твій зворотний зв’язок — наше важливе джерело натхнення! Сподіваємося, що твій час в компанії принесе ще багато радісних моментів та спільних професійних досягнень!

З блискавичною швидкістю пронеслись 5 місяців моєї роботи в JatApp. При пошуку роботи кожен з нас фокусується на своїх критеріях і для мене особисто надзвичайно важливо було стати частиною душевної команди та працювати в позитивному робочому середовищі (бо наше життя зараз і так сповнене стресів та переживань).
Всі люди, з якими я контактувала протягом проходження етапів інтерв’ю, були дуже чесними, чуйними, відкритими та емпатичними, через що в мене не виникало жодних сумнівів, що я хочу приєднатися саме до цієї команди (рекрутер Наталя — ти просто one love).
Мій шлях з JatApp тільки набирає обертів, але на прикладі своїх колег я бачу, що тут тобі не дають «заіржавіти» та пропонують перспективи для зросту, сприяють професіональному розвитку, надають можливості для навчання (компенсації курсів, воркшопів, навчальної літератури та ін.)
В той же час компанія піклується про твій добробут. Пакет бенефітів об’ємний та різноманітний: компенсації витрат на спорт, консультації психолога, вивчення іноземних мов, медстрахування. Також JatApp завжди вітає своїх співробітників на річниці і дні народження (до речі, мерч тут просто круть, все продумано до дрібниць). Також є змога працювати як віддалено, так і приходити у затишний коворкінг, де можна загорнутись у плєдик з чашкою запашної кави та працювати у тиші в своє задоволення.
Для себе я знайшла все те, що я шукала. Це perfect match=)
Тому я звісно рекомендую JatApp як надійного, турботливого та сучасного роботодавця.

Віко, щиро вдячні за теплі слова та високу оцінку роботи в JatApp. Твій відгук надихає та підтверджує, що наші зусилля спрямовані у вірному напрямку. Ми завжди прагнемо створювати душевну, позитивну та комфортну атмосферу для роботи.

Також вдячні за високу оцінку бенефіт-програм та ініціатив, спрямованих на професійний розвиток, добробут та підтримку команд. Раді чути, що наші колеги вважають JatApp надійним та турботливим роботодавцем, адже наша мета — стати тією Dream Team, в якій кожен знайде своє місце для натхненного навчання та продуктивної роботи.

Бажаємо подальших успіхів у твоєму професійному шляху в JatApp та віримо, що попереду нас чекає довгий та плідний спільний шлях!

Нещодавно зрозуміла, що я в компанії вже 3 роки. Час пролетів, я навіть не встигла зрозуміти — як вже 3 роки 😮? Наче тільки вчора проходила співбесіду та онбординг.

JatApp — це місце, де ти ніколи не стоїш на місці, бо на проектах постійно щось вдосконалюється. І тому ти постійно вчишся, зростаєш, підвищуєш свій рівень експертності. Компанія підтримує твоє бажання вчитись та розвиватись.
Ти не боїшся помилятись та ділитись своїми ідеями та баченням. В JatApp тебе чують, тебе цінують, тебе підтримують і направляють.

JatApp — це не просто робота. Це місце, де тебе оточують неймовірні люди, талановиті та відкриті. Тут я знайшла не просто однодумців, а ще й друзів 🤗.

Про базові речі ти навіть не думаєш — нова техніка, соц пакет, компенсація на різне навчання та спорт, відкрита і зрозуміла політика по відпусткам та лікарняним, подарунки від компанії на річниці, дні народження, різні свята.

Дуже рада, що наші шляхи перетнулись 😊
Разом до більших перемог та висот 🚀
JatApp — то 🧡

Еля, дякуємо тобі за такий позитивний фідбек! Твої слова мотивують нас розвиватися надалі, щоб отримувати ще більше таких відгуків. Щасливі мати тебе у нашій команді вже три роки і маємо надію на подальшу співпрацю!

Проходила співбесіду в JatApp до команди маркетингу у напрямку seo. Протягом всього рекрутинг процесу мене тримали в курсі етапів та активно відповідали на мої питання. Хочу виділити відкритість та чесність рекрутера на HR-співбесіді, було комфортно спілкуватися. Мені описали задачі, процеси, умови роботи та інші важливі для мене моменти. Також досить швидко до мене повернулися із пропозицією виконати тестове завдання.

На жаль, у кінцевому результаті я прийняла рішення рухатися з іншою компанією, яка запропонувала мені офер. Однак, я думаю що повернуся до вакансій JatApp, коли буду шукати роботу для себе наступного разу.

Анна, дякуємо за твій відгук 🙌🏻
Ми раді, що у тебе залишились позитивні враження від спілкування із нашою командою. Сподіваємось на можливу співпрацю у майбутньому та бажаємо успіхів на новому проєкті!

Працюю в JatApp вже 4-ий місяць на посаді Recruiter. Насправді враження, що я з компанією набагато довше, адже це був дуже насичений період — подіями, задачами, новими знайомствами. Вірю, що багато ще чекає попереду.

Памʼятаю, що коли шукала роботу, то звертала увагу на дуже багато дрібниць в компаніях, із якими проходила співбесіди, обирала дуже ретельно. В рекрутингу я вже не перший рік, тому знаю, на що звертати увагу:) Але JatApp і комунікація зі сторони команди найму одразу мені сподобались. Процес був дуже чесний і відкритий — мені одразу розповіли не тільки про переваги цієї ролі, але й про складнощі, орієнтували і тримали в курсі на кожному етапі.

Коли прийшла в офіс в свій перший робочий день (просто тому що інколи мені подобається офіс, а не тому що це обовʼязково)), то було враження, що працюю в компанії не перший день — одразу відчула себе частиною команди.

Чесність, відкритість і transparency — це те, що я ціную в компанії JatApp найбільше. Немає зайвих процесів чи процедур заради процедур, немає непотрібного мікроменеджменту чи бюрократії. В компанії всі відкриті до комунікації незалежно від рівня чи команди.

Я задоволена, що працюю саме тут і поширюю любов до JatApp серед людей як рекрутер 🧡

Наташо, вдячні тобі за такий теплий відгук. Ми раді, що наші цінності та процеси відгукуються тобі. Сподіваємось на довгу та плідну співпрацю!

Працюю в JatApp 3 місяці, тільки пройшов випробувальний термін. Зустрів супер продуктивну і головне відкриту та нереально лояльну команду. Відчуваю свій влив на продукт, маю час на саморозвиток, ноледж шерінг та достойні бенефіти. Для мене це 100% метч на цю мить!

Сашо, наша команда радіє такому професіоналу та колезі, як ти. Дякуємо тобі за вибір JatApp та приємні слова!

Я працюю в компанії 4 місяць на посаді Talent Researcher. Я передбачала, що це крута компанія і тут працюють круті люди, але щоб настільки.. ! Я вражена тим, як тут побудовані процеси, все чітко, все зрозуміло. Онбординг був супер плавним.

На співбесідах питають, що для вас важливо в компанії, і я завжди відповідала, що одне з найголовніших це команда, це люди. І я хочу виділити окремо Команду JatApp. Це нереальні люди, які завжди підтримають, завжди поділяться знаннями. Тут відсутній мікроменеджмент, все прозоро.

Щодо компенсації, то компанія дійсно забезпечує всім необхідним (техніка, коворкінг, допомога якщо блекуати).
Умови праці максимально прозорі, тут цінують твій час, твої зусилля та твоє ментальне здоровʼя.
Компанія відкрита до розвитку співробітників і залюбки заохочує та підтримує професійний розвиток.

Це місце, де прислухаються до твоїх ідей, де цінють твій вклад, де помічають твій потенціал. Тут ти не сам!

JatApp це кохання з першого погляду!

Віка, дякуємо тобі за позитивний відгук! Ми надзвичайно раді, що до нашої команди приєднався такий професіонал та чудова людина. Сподіваємося, що нас чекає довга співпраця та плідна робота!

Я працюю в JatApp трохи більше, ніж 1.5 роки і наразі це мій найкращий досвід. Перш за все — я в захваті від колективу, адже своєю теплою та дружньою атмосферою він сприяє продуктивності та саморозвитку. Всі колеги — талановиті та професійні люди, які завжди готові підтримати й допомогти тобі та один одному. Для мене — це неймовірно цінне середовище для розвитку та росту, яке надихає щодня.

Саме завдяки JatApp я знайшла себе та виросла, як професіонал. Тут є велика кількість можливостей для розвитку та вдосконалення навичок, оскільки я можу регулярно отримувати фідбек від колег, а також — наставництво, підтримку та натхнення, що допомагає мені постійно покращуватися, як у своїй роботі, так і в особистісному плані.

Окрім цього, мені до вподоби соціальний пакет, який надає компанія: він досить широкий (компенсація різноманітних бенефітів, вивчення англійської, якісне медичне страхування). Відчувається що компанія дійсно піклується про добробут своїх співробітників. Це допомагає створити гармонію між роботою та особистим життям, що є дуже важливим аспектом для мене.

З гордістю рекомендую JatApp, як прекрасне місце для роботи. Якщо ви в пошуках компанії, де ви зможете постійно розвиватися та відчувати себе частиною команди, то JatApp — це ідеальний вибір🧡

Катю, ми вдячні тобі за такі теплі слова та вибір нашої компанії. Раді працювати з тобою в одній команді та мати таку колегу. Дякуємо за внесок у розвиток JatApp та сподіваємось на довгу співпрацю!

Я в JatApp вже майже півтора роки і ще не було дня, щоб я пожалкувала, що обрала цю роботу🥰 Я повністю погоджуюсь з відгуком нижче, що з перших хвилин ти відчуваєш до себе проникливість з боку свого керівництва. Мені вже на самому початку моєї роботи пішли на неочікувані поступки, чому я була приємно здивована😅 Це місце, де ти знайдеш як чудових колег, так і нових друзів. Навіть якщо рідко заходиш в офіс, то всеодно можна відчути дружню атмосферу, поспілкуватися тощо. А «плюшооок» тут предостатньо) Починаючи просто від розуміння і спілкування по всім робочим процесом і до навіть таких приємних необовʼязкових речей, як видача павербанків, коли це було дуже необхідно 😊

І так.. 🤭 Більш-менш гнучкий графік, потрібно якась техніка — її тобі дадуть! Хочеш працювати вдома — працюй вдома, хоче в офісі — велкам і сюди) Організовані робочі місця + наявність захищеного простору під час тривог😥
Влаштовуються різні спільні вечори, настiльні ігри, перегляд фільмів, просто зібратися поспілкуватися під різні вкусняхи. Все це є)

Також не обділяють і подаруночками, що також дуже приємно🥰 На День Народження, Новий рік, Річниці.. що дуже вітається поціновувачами, такими як я😂

Ще важливо згадати, що компанія піклується і про «особисті речі» працівників, такі як страховка, компенсація за спорт, коворкінгу, якщо немає можливості відвідувати офіс чи працювати вдома (бо зрозуміло яке зараз важке становище може бути) та курси англійської. Є доступ до бібліотеки, курсів і т.д.
А про робочі процеси і завдання кожен вже розбереться, коли буде на своєму робочому місці тут))

Також ще доповню про людей — якщо тобі потрібно, то з тобою завжди поговорять і допоможуть вирішити якісь, хвилюючі тебе, питання. Тут ти не будеш відчувати себе покинутим))

Тому, особисто я, задоволена і можу порекомендувати роботу в цій компанії!)) *Доречі, за етап рекрутингу я теж можу висловитися позитивно, бо в мене проблем з цим не виникло, зі мною комунікували, відповідали на запитання і відразу дружньо спілкувалися 😉

Надя, дякуємо тобі за такий детальний відгук! Це дуже цінно отримувати фідбек стосовно наших старань. Це рухає нас вперед та мотивує покращуватися. Ми щасливі, що ти є частиною JatApp!🧡

Працюю в компанії 5-й місяць і просто неймовірно задоволена, але почну з самого початку.
Я була дуже приємно вражена процесом хайрингу. З перших хвилин я відчувала себе комфортно і легко, що дуже важливо компанія показала, що зацікавлена в кандидаті і всі, хто були дотичні до цього процесу постійно комунікували зі мною, давали швидкий фідбек на кожній стадії та проговорили зі мною всі мої питання стосовно умов праці абсолютно щиро та прозоро.

Щодо безпосередньо роботи, то тут можу запевнити, що компанія дотримується абсолютно всіх своїх зобов’язань, що декларувались на співбесіді. Дуже тішить, що незважаючи на всі труднощі, що відбуваються на глобальному рівні, компанія росте і розвивається і всіляко підтримує особистий розвиток команди різними бенефітами, що в свою чергу є крутим поштовхом для росту всередині компанії. Тут вже неодноразово писали про відчуття «на своєму місці» і я б не хотіла повторюватись, але краще і не скажеш, це 100% так)

Віка, щиро вдячні тобі за відгук! Твої слова надихають нас продовжувати розвиватися та створювати комфортні умови для праці. Дякуємо за твій внесок у розвиток нашої компанії!🤗

Працюю в Jatapp 4-й місяць, я в захваті!
Вже з перших днів роботи я відчула від колег колосальну підтримку, розуміння, чудову комунікацію. Таке враження було, що ми вже давно працюємо разом, атмосфера дуже тепла, і, відповідно, в таких умовах працювати захоплююче. Ну і компанія забезпечує всім необхідним для роботи і комфорту, це неможливо не відзначити.

Хочу відзначити також відмінний і послідовний етап рекрутингу, все відбувалось своєчасно, легко і приємно. Однозначно рекомендую компанію, тут відчуваєш себе на своєму місці.

Маша, дякуємо тобі за такі приємні слова🙏🏻 Ми дуже раді, що ти є частиною нашої великої команди!

Можу впевнено сказати, що в Jatapp турбота про людей є однією з найголовніших цінностей. Відкрита комунікація, гнучкі умови праці, підтримка у розвитку та дійсно цікаві продукти — це те, що надихає мене з першого дня та дає відчуття «свого місця».

Я дуже рекомендую компанію як для професіоналів з великим досвідом так і для початківців, що мають на меті швидко зростати та набувати професійного досвіду.

Уляно, дякуємо тобі дуже за відгук! Ми радіємо, що такий професіонал в одній команді з нами! Вдячні за твій внесок і сподіваємося на довгу співпрацю!

Я в компанії вже півтора роки і так вийшло, що я потрапила сюди в час зміни та налагодження процесів на всіх ділянках. Дуже оцінила те, що будь-які зміни обговорюються колективно, щоб дійти до найкращого рішення для усіх. Також надзвичайно радує і факт, що ініціативи не залишаються лише ініціативами, а тобі всіляко допомагають, щоб втілити ідею в життя. HR-відділ, менеджемент компанії створюють всі умови, щоб людині хотілось працювати і натхнення завжди було. Соцпакет, різноманітні тренінги, гнучкість у графіку та місцю роботи — це те, що допомагає зараз почувати себе стабільно в цьому неспокійному часі.

Ольго, дякуємо за такий чудовий відгук! Твоя підтримка дуже важлива і мотивує нашу команду створювати ще кращі умови. Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!

В JatApp перейшов з аудиту і одразу помітив потужний стрибок у турботі компанії про людей, детальніше по пунктам:

Умови праці:
Компанія забезпечує усім необхідним для роботи — як і для звичної роботи, так і в незвичайних умовах. Варто відмітити бездоганну адаптацію компанії до викликів 2022 року, а саме до війни (проведення релокейту працівників на захід країни, а згодом і в Туреччину) та до відключення електропостачання (потужні екофлоу, генератори, обладнання офісу). Окремий респект за коворкінг на Подолі, що дає можливість прогулятись вечірнім Києвом після роботи.

Колектив:
Мій вердикт — toxic free. Колеги з радістю допоможуть і підуть на зустріч у непростій ситуації, варто відмітити відкритість топ-менеджементу. Встиг знайти тут чимало друзів, з якими можна зібратись в пʼятничний вечір пограти в настолки або вийти на каву.

Карʼєра:
Компанія на повну підтримує і заохочує до професійного зростання — курси (іноземних мов та за спеціальністю), коучинг сесії.
Відкритість до ініціатив — якщо в певний момент ви будете розглядати перехід в інший департамент чи просто невпевнені у свому професійному напрямі, компанія допоможе і надасть повну підтримку по цьому питанню.

Я вдячний компанії за ці 1,5 роки співпраці. Впевнено можу рекомендувати JatApp як роботодавця!"

Денисе, дякуємо за такий позитивний та розгорнутий відгук! Бажаємо успіхів у твоїй кар’єрі та стрімкого зростання в JatApp.

Працюю в JatApp вже півтора року в креативному маркетингу. Можу сміливо сказати, що компанія робить усе для розвитку своїх співробітників. Це відчувається на усіх рівнях — від People Partner, які прибіжуть на допомогу та розкладуть все по поличках, до CEO, яка завжди відкрита до будь-яких пропозицій та коментарів. Дбайливе ставлення до своїх співробітників та відкритість підкуповують 😍

Кайфую від команди маркетингу, в якій працюю та яку створюю. Усі люди — профі своєї справи, до яких завжди можна звернутися з будь-якими питаннями, а інколи і добряче посміятися :)

Також хочу відмітити, що в компанії можлива максимальна гнучкість: можна працювати з будь-якої точки світу зараз, можна їздити в офіс, який обладнаний усім для комфортної роботи — генератори, Starlink, їжа, душ, ковдри та приємна компанія улюблених колег)

Відчуваю та бачу свій розвиток в компанії та впевнена, що не буду зупинятися, адже завжди є куди зростати.
Разом тільки більше 🚀
Дякую тобі, мій JatApp 🧡

Тома, дякуємо тобі за такий позитивний відгук! Будемо працювати і надалі, щоб тільки покращувати умови роботи в компанії та розвивати співробітників ще більше!

Прекрасні люди. Чудова компанія

Я поки не встиг попрацювати в цій компанії. Але проходив відбір на позицію продакт менеджера і це був мій найкращий досвід відбору евер. Мені реально складно сказати, що б можна було зробити краще. На всіх етапах я отримував максимум емпатії та поваги.

Коли на інфо від мене, що я обираю між їх офером та майже вдвічі більшим офером іншої компанії, СЕО каже «Велика удача отримати такий офер...», а HRD ділиться корисним фреймворком для прийняття зваженого рішення — про що ще тут можна говорити?
Максимальна емпатія та турбота про людей не «на папері», а в житті.
Це люди які дійсно проживають свої цінності.

На даному етапі вирішив обрати для себе інший (також дуже цікавий) проект. Але буду шукати змогу не втрачати контакт з компанією і сподіваюсь що ще буде змога повзаємодіяти з цими крутими людьми ❤️

Good luck, JatApp!

Олег, дякуємо за щирий позитивний відгук! 😊
Ми будемо раді залишатися на зв’язку і продовжити наше спілкування у майбутньому.
Успіхів тобі та крутих досягнень у новому проекті 🙌🏻

Працюю в компанії близько місяця. Проте хотіла б відмітити саме процес хайрингу.
Відчувається професіоналізм acquisition team та дбайливе ставлення до кандидатів. Процес був прозорий і без зайвих затягувань.
Адекватне тестове, максимум на 8 годин. Зворотній звʼязок по тестовому. Швидка комунікація. Гнучкий підхід в організації подальших етапів.
Є процес індакшену в перші дні (відмічаю це окремо. Адже не всі компанії таке організовують, нажаль)

Поки що це найприємнійши досвід хайрингу у моєму професійному житті)

Інно, дякуємо за твій відгук! Сподіваємось на тривалу і продуктивну співпрацю 🧡

Працюю в JatApp вже більше року і можу з впевненістю сказати, що тут справді працюють над тим щоб тобі було комфортно. В середині компанії дуже приємна і дружня атмосфера, тут можна поспілкуватись, дізнатись щось нове і саме головне можна розвиватись. Ти завжди можеш поділитись своїми бажаннями стосовно того, як ти бачиш свій розвиток чи куди хочеш рухатись і тебе не просто вислухають, а справді будуть ставити задачі з нахилом на твої побажання. З такою атмосферою справді хочеться повертатись до офісу, колег і друзів.

Ігор, дякуємо за твій відгук і за те, що ти з нами. Підтримуємо твоє прагнення кар’єрного розвитку і будемо старатись допомогти досягти успіхів!

Про компанію залишилися прекрасні враження! Вдалося інтегруватися в команду та плідно попрацювати над покращенням сапорт відділу завдяки легкості комунікації та налогодженості робочих процесів. Рекомендую JatApp як відмінного працедавця і хочу подякувати за все 🧡

Надю, дякуємо за такі добрі слова та бажаємо успіхів на твоєму кар’єрному шляху!

Відкрита та доброзичлива команда. Неймовірно проста і привітна атмосфера, навіть на менеджерських мітах, що дуже спонукає до прозорих і ефективних рішень.💪

Слухає, чує, адаптується — це про JatApp.🧡

Однозначно, рекомендую компанію до співпраці.
Вірю, що вона стане і для вас місцем сили та натхнення🥰

Вероніка, дякуємо тобі за такі приємні слова! І дякуємо за твій внесок в історію успіху JatApp 🧡

У меня остались одни позитивные эмоции от работы в JatApp. Здесь я стартовала с junior creative manager и довольно быстро выросла в позиции с новым крутым проектом :)

Компания всегда «за», если ты хочешь развиваться и расти. Тут НЕВЕРОЯТНЫЕ люди. Спасибо огромное моим лучшим менеджерам, которые при огромной занятости всегда находили минутку помочь и подсказать тебе. Спасибо коллегам за годы работы вместе. Здесь я нашла много друзей, и это очень ценно.

Плюсы: обеды, вкусняшки, кофейки, удобные крутецкие стулья, новая техника, удобное расположение офиса, библиотека, курсы повышения квалификации, англ, а также достойные корпоративы.

Спасибо, Jatapp! Love! ❤️

Даша, спасибо тебе за такие теплые слова! Нам было очень приятно работать с тобой 🧡

Работаю в компании больше 6мес, но ощущения, что уже несколько лет) очень быстро вливаешься в коллектив, в компании много крутых специалистов, которые всегда готовы помочь. Собеседования проходили легко, фидбек на тестовое, как и оффер получила быстро. Компания очень быстро развивается и растёт (при этом атмосфера семьи остаётся). Что важно было для меня прислушивается к сотрудникам и постоянно усовершенствуется ❤️

Ни разу не пожалела, что выбрала эту компанию 🚀

Анна, спасибо большое за такие добрые слова! Будем стараться становиться ещё лучше. Рада, что ты уже год с нами. Уверена у JatApp с тобой ещё много всего впереди 💪😎🙌

Хотел бы поделится негативным опытом с процессом рекрутинга этой компании. Примерно 19 марта откликнулся на вакансию на джине на роль UX/UI дизайнера, через некоторое время со мной связался их рекрутер, при чем сразу же позвонила на телефон, а не заранее сообщив об этом, что уже как для меня немного дико, ну да ладно это мелочь.
Позже обсудили в телеграм время и день интервью, после чего оно вполне успешно состоялось. Далее получил тестовое здание, сказал что выполню за 3 дня, но случились кое-какие накладки с моей стороны и не удалось выполнить за эти 3 дня, я попросил еще 2, за которые благополучно его выполнил и отправил на рассмотрение, получив ответ что ко мне вернутся с фидбеком.
И вот на сегодняшний день уже прошло более 2х никто так до сих пор и не дал никакого фидбека. Я решил сам написать рекрутеру, и знаете какой был ответ? Никакого! Меня просто игнорят. Получается я потратил свое время на интервью, около 2х дней на тестовое задание, а мне даже не смогли дать ответ.
Желания продолжать какое-либо общение после такого наплевательского отношения к кандидатам нет никакого.

Сергей, здравствуйте!
Нам искренне жаль, что произошла такая ситуация в общении с Вами. Мы признаем свою ошибку и впредь обещаем её не допускать.
Спасибо Вам за обратную связь, она поможет нам улучшить свою работу!

Я работаю больше 4 лет в JatApp, эта компания многое для меня значит и многому меня научила за все годы работы.

В первую очередь отмечу профессионализм команд, амбициозность и целенаправленность. Тут каждый старается во благо компании и для своей команды.

За эти годы я работал с разными задачами и проектами, чему очень рад. Многому смог научиться и теперь могу делиться своими знаниями с другими участниками на проекте.

Коллектив очень дружный и добрый, наверняка каждому было бы приятно работать в команде, которая всегда настроена только на достижения первых мест в любых вызовах.

Руководство своим примером вдохновляет, поддерживает в сложные минуты, дает советы, всегда можно поговорить на абсолютно разные темы и это круто как по мне.

Это лучшая компания и команда в которой я когда либо работал.

Підтримали: Irina KsenchinaViktoria Chebotareva

Если вам важно какие люди вас окружают, то это то место именно то, которое познакомит и даст поработать с отличными специалистами, которые с радостью покажут на примере как действовать. Задавайте нужные вопросы и вы всегда получите нужные ответы.
За своё время в команде я получил много опыта и работал с отдачей общему делу, поэтому рад что работал тут и познакомился с такими людьми.

Підтримали: Viktoria Chebotareva

Виталий, мы тоже рады работе с тобой. Искренне желаем, чтобы у тебя все сложилось наилучшим образом)
Остаемся на связи)

Работала в компании дизайнером 10 месяцев — отличный коллектив, который всегда поддержит, научит, расскажет. Люди относятся к друг другу с уважением.
Атмосфера в компании доброжелательная, любые вопросы решались быстро и еффективно за что я очень благодарна. Компания предоставляет возможности профессионального роста. Задачи разноплановые и разнообразные.
Компанию рекомендую как для начинающих, так и для специалистов с опытом.

Лена, спасибо за теплые слова! Нам было приятно работать с тобой) От всего коллектива мы желаем тебе удачи в новых начинаниях.

Проходив у JatApp декілька етапів співбесіди до отримання оферу. Через ряд причин вирішив приєднатися до іншої команди, але залишилися досить позитивні враження від усього процесу найму: рекрутера, тех. співбесіди, з РМом, зустріч в офісі. Приємна атмосфера спілкування, відчув повагу де себе як до кандидата. Офіс в декількох хвилинах від Лівобережної виходить на Русанівську набережну, дуже прикольно підчас обіду прогулятися.

Юрій, щиро вдячні за Ваш відгук.
Нам також було приємно з Вами спілкуватися на усіх етапах відбору.
Не дивлячись на те, що Ви обрали не нас, ми все ж раді, що Ви визначилися з компанією. Бажаємо невпинного кар‘єрного та професійного розвитку та чудової команди на новому місці роботи!
Можливо, у майбутньому нам ще вдасться продовжити спілкування та співпрацю, давайте залишатися на зв’язку :)

Не бывает идеальных условий. Все очень субъективно. Напишу, что держит меня в компании уже 6-ой год.
У меня всегда интересный набор задач (проекты клиентские и внутренние — всегда есть чем заняться и над чем подумать). Мотивирует тот факт, что нет ограничений в плане выбора инструментов/архитектур/подходов.
Интересный, умный, дружелюбный коллектив.
Ценится мнение и работа каждого (нет диктатуры или неадекватных решений).
Минимум бюрократии.
Для меня важно то, что компания растет, и я, как специалист, расту вместе с ней.

Проработала в компании почти 4 года и могу сказать только хорошее! Отличный коллектив, каждый — профи в своем деле. За время работы наша компания участвовала во многих международных ИТ-конференциях (TNW, WebSummit, Slush), выставках и конференциях. Работа с интересными проектами, большими и средними компаниями, предпринимателями и стартапами. В такой атмосфере однозначно растешь в профессиональном и личном плане!
Спасибо JatApp за это чудесное время!

Проработал в JatApp почти 3 года. Больше всего запомнятся люди, команда. Но нельзя сказать, что с проектами что-то не так, наоборот, тут получил отличный опыт, однозначно вырос. Удалось поработать с разными технологиями и проектами. Недостатки если и есть, то незначительные, придраться всегда можно)

Підтримали: Maryna OliinykViktoria Chebotareva

Після майже 4 років роботи в компанії можу поділитись лише позитивними враженнями. Топ менеджмент компанії робить все можливе для розвитку спеціалістів, ідеально підібрана команда працює злагоджено, в кожного є шанс проявити себе і налаштувати оптимальний процес для успішної роботи свого відділу і компанії в цілому.

Ключову роль в компанії грає командна робота і велика кількість досвічених спеціалістів, які завжди готові прийти на допомогу. Для мене показником успішної роботи компанії завжди буде той факт, що люди працюють тут по 5+ років, створюючи при цьому надійний фундамент для нових і довгострокових проектів.

Работаю в компании почти 4 года. Нравится простая структура, проекты в различных технических и бизнес доменах, быстрое принятие решений, прямое влияние на результат и процессы.

Підтримали: Maryna OliinykViktoria Chebotareva

Первое, что хочется отметить — это коллектив, есть и у кого поучиться, и с кем приятно на кухне чай попить. Атмосфера очень дружная, все всегда готовы помочь. Второй немаловажный момент — это проекты. В компании есть не только аутсорс, но и собственные высоконагруженные продукты, я как раз работал на одном из них. Технологии новые, тебя не ограничивают в решениях, но в меру разумного. Я очень прокачался за период работы в компании. Ну и плюшки радуют — помимо стандартных кофе, техника, тим билдинги есть еще и компенсация мед страховки, спорт зала, обедов и курсов. Если бы у компании было Gamedev направление, с радостью работал бы и дальше.

Вакансії JatApp