Ivy Tech Holdings Ltd

Харків

Працюю в компанії вже рік. Всім задоволений — відмінний менеджмент, мінімум бюрократії, все дуже гнучко. Якщо передбачається робота в офісі, то він чудовий.

За майже 3 роки ремоут співпраці з Houston маю лише позитивний фідбек. Тут чудова атмосфера, прості і ефективні процеси, 0% бюрократичних процедур і можливість 100% зосередитись на своїй роботі.

Працюю в Houston віддалено з лютого 2021.
Компанія піклується про віддалених співробітників: забезпечує технікою, регулярно комунікує, тепло приймає в офісі.

Houston буквально вырастила меня с нуля, пришел сюда в январе 2018 как верстальщик, компания была заинтересована в росте и дала проект с разработчиками, которые менторили меня. Уютный офис, отличные люди которые всегда готовы прийти на помощь, адекватный крутой менеджмент, дают хорошую технику, если нужно — купят новую или улучшат старую, всё чтобы тебе было комфортно работать. Очень доволен что именно Houston моя первая компания, всем рекомендую!

Уютное место. Такие компании — редкость на рынке.

Вакансії Ivy tech