I am a Marketing Coordinator at Ivy Tech. Despite a fully remote model, the company fosters a supportive work environment where creativity and innovation are encouraged.

Secret fact: my shortest recruitment journey has been with them. One-week timeframe between our first email touch and the offer. It is solid proof that Ivy’s recruitment team is highly professional, and their processes are well optimised and polished.

I admire how Ivy always commits to staying ahead in the industry. Except for growth opportunities, I find the company policies and supportive management a great contribution to my remote work-life balance and job satisfaction!

Підтримали: Iryna HreskoOlga BendasAnna Velychko

Привіт!
Дуже швидко пробіг рік у компанії, і я впевнена, що це не останній, будуть ще :)
Хочу сказати, що Ivy — саме те, що шукала для себе!
Люди — це слово, навколо якого крутиться уся робота компанії, і це відчувається із першої комунікації, і кожен наступний день. Принцип people first,
горизонтальна структура, людяне керівництво, відсутність мікроменеджменту і бюрократії, і люди, з якими хочеться не тільки працювати, а й дружити — все це про Ivy.
За рік роботи у повністю ремоутній компанії я встигла побувати на 3-х оффлайн корпоративних зустрічах, у різних країнах. Було класно :)
Тут є можливість зростати і проявляти ініціативу, працювати із новими задачами та вчитись. Тут прислухаються до твоїх потреб, гнучкі у рішеннях, які приймаються індивідуально під кожного. Бенефіти круті і доречні, якими легко користуватись. Прозорі і зрозумілі процеси.
Будучи у HR команді, бачу кухню із середини і чітко бачу, що тут турбуються. Як працівнику, хочеться відповідати на таке тепле ставлення взаємністю і викладатись.
Рекомендую компанію усім, у кого схожі цінності. Дуже затишне місце!

Прийшла в компанію у квітні 2021 р без It бэкграунду як джун рекрутер. І майже за 3 роки доросла до Sinior Ops Manager. Компанія надала усі можливості для росту, розвитку навичок та експертизи. Чудовий менеджмент, завжди гнучкі у рішеннях та готові прийти на допомогу. Дуже тепла та гарна атмосфера з колегами.

Підтримали: Alina MaliukIryna HreskoOlga Bendas

Працюю в компанії вже рік. Всім задоволений — відмінний менеджмент, мінімум бюрократії, все дуже гнучко. Якщо передбачається робота в офісі, то він чудовий.

За майже 3 роки ремоут співпраці з Houston маю лише позитивний фідбек. Тут чудова атмосфера, прості і ефективні процеси, 0% бюрократичних процедур і можливість 100% зосередитись на своїй роботі.

Працюю в Houston віддалено з лютого 2021.
Компанія піклується про віддалених співробітників: забезпечує технікою, регулярно комунікує, тепло приймає в офісі.

Houston буквально вырастила меня с нуля, пришел сюда в январе 2018 как верстальщик, компания была заинтересована в росте и дала проект с разработчиками, которые менторили меня. Уютный офис, отличные люди которые всегда готовы прийти на помощь, адекватный крутой менеджмент, дают хорошую технику, если нужно — купят новую или улучшат старую, всё чтобы тебе было комфортно работать. Очень доволен что именно Houston моя первая компания, всем рекомендую!

Уютное место. Такие компании — редкость на рынке.

Вакансії Ivy tech