ITVDN - IT Video Developers Network

Вивчаю програмування і ресурс ITVDN дуже мені допомагає у цьому. Перспективні напрямки та добре обгрунтований матеріал розташовані на цій платформі. Дуже добре, що можно також навчатися безкоштовно, є багато акцій. Найкращі побажання засновникам.

Підтримали: Olga NoviЮлія Лещенко

Тарасе, доброго дня! Дякуємо за теплі слова про наш ресурс та побажання! Хай навчання дається легко і в задоволення)

Випадково попався на рекламу «Вивчай React Essential безкоштовно» і хоча зазвичай скептично відношусь до курсів, але зацікавила безкоштовність та україномовність.
З перших уроків автор Кочев Денис реально захопив курсом і хоча тема мені була знайома, але було дуже захопливо його переглянути
Автор бомбезно все виклав і пояснив, курс чудовий та дуже детальний. Після курсу почав дивитись ще й поглиблений курс!

Підтримали: Olga NoviЮлія Лещенко

Дякуємо за відгук, Віталію! Нам приємно чути, що Ви задоволені курсом та вже вивчаєте наступний. Успіхів та наснаги!

Колись проходив курс «React Базовий» від Дмитра Муляка і це було цікаво. Нещодавно була можливість пройти курс React Базовий від Кочева Дениса. Мені сподобалась подача матеріалу, увага до деталей. Курс підійде як для новачка, так і для людини із досвідом Front-End розробки (освіжити знання). Загалом залишились позитивні емоції. Дякую автору і платформі за курс.

Щиро дякуємо за відгук, Дімо. Ви вже знайомі з курсами від різних атворів ITVDN і нам важлива Ваша думка про навчання на платформі.

Вдячний автору Юрій Міленін та компанії ITVDN за чудовий курс JDBC & Hibernate
itvdn.com/...​deo/jdbc-and-hibernate-ua
Важлива інформація добре структурована і гарно сприймається.
Діаграми і тези допомагають швидко зрозуміти основні концепції.
Кожний важливий аспект ретельно проілюстрований прикладом коду.
Автор розглядає поширені проблеми використання ORM, такі як вразливість SQL injection, N+1, та шляхи їх вирішення.
Мені було надзвичайно цікаво дізнатись про оптимістичне блокування, кешування другого рівня і отримати поради автора для оптимізації роботи застосунку.

Сергію, дякуємо за Вашу оцінку та детальний відгук про наш курс! Ми раді, що Ви залишились задоволені, і що у нас виходить створювати дійсно якісний та корисний контент українською мовою!)

ITVDN знову дивують!
Надали доступ до курсу react базовий. Це був вражаючий досвід, підкреслив для себе багато цікавого!
Також рекомендую підписуватися на соціальні мережі ITVDN, я не очікував скільки всього цікавого можна було пропустити. Безкоштовні курси, розпродажі.

Ярославе, дякуємо за теплий відгук! Так, у нас дійсно відбувається багато активностей, тож stay tuned, щоб більше не пропускати)

Нещодавно я пройшов відеокурс React Essential від навчального ресурсу ITVDN. Загалом дуже сподобалась вдало складена програма навчання, навчальний матеріал легкий для розуміння. Після проходження цього курсу я вмію створювати нескладні користувацькі інтерфейси. Дякую авторам курсу React Essential та розробникам платформи ITVDN за можливість навчатись, і хочу побажати натхнення в подальшій роботі!

Підтримали: Юлія Лещенко

Миколо, дякуємо за розгорнутий відгук, що поділились своїм враженням від курсу. Ми теж бажаємо Вам натхнення та реалізації і завжди Вам раді ;)

Періодично відвідую сайт ITVDN для того, щоб освіжити свої знання чи навчитись чомусь новому. Нещодавно випала можливість пройти курс «MySQL Базовий» від Яна Хаджийського. Що можу сказати? Курс підійде як для новачків, так і для людей які вже мають певні знання та досвід в галузі баз даних (MySQL). Кожен урок побудовано грамотно і логічно, чудові приклади та подача матеріалу. Особливо сподобався урок із повнотекстовим пошуком. Окрема подяка за українську мову. Автору хотів би побажати натхнення в створенні нових курсів, а платформі і. надалі розвиватись і підтримувати український продукт.

Діма, вітаю! Щиро дякую за теплі слова про наш новий курс та про платформу загалом) Ми раді, що Ви завжди знаходете щось цікаве та корисне для себе на ITVDN!
Дякуємо за побажання ;) Ми також і Вам бажаємо натхнення та крутих проєктів!

Добрий день, хочу подякувати компанії ITVDN за можливість безкоштовно пройти курс JavaScript базовий з Дмитром Охріменко. Це доволі об’ємний курс, який складається з двадцяти лекцій, в яких автор курса пояснює основні концепції мови JavaScript. Усім хто вивчає JavaScript рекомендую пройти цей курс.

Підтримали: Юлія Лещенко

Вітаю, Костянтине, дякуємо! Курси від Дмитра Охріменко дуже класні, ми раді, що він виявився корисним та пізнавальним для Вас. Залишайтесь та навчайтесь на нашій платформі ;)

Пройшов курс MySQL Базовий. Курс виявився користним, прокачав мої навички MySQL. Великою перевагою вважаю викладання соловʼїною! Раджу для проходження.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо за Вашу підтримку, Антоне! Будемо наполегливо працювати й надалі над створенням корисних відеокурсів)

Мав можливість пройти безкоштовно курс * MySQL Базовий* з доступом на певний період. Курс був корисним і інформативним. Також отримав сертифікат після здачі іспиту, який додав до профілю в Лінкідін.

Дякую за можливість для українців безоплатно проходити курси і отримувати знання.👍

Підтримали: Юлія Лещенко

Євгене, дякуємо Вам! Намагаємось і працюємо ще завзятіше, аби було більше корисного контенту ;)

Нещодавно мав чудову можливість пройти курс «MySQL Базовий» на платформі ITVDN. Курс виявився надзвичайно інформативним та корисним. Матеріали курсу були структуровані чітко та зрозуміло, з прикладами, що дозволило мені легко засвоїти основи CRUD операцій, проєктування БД та роботи з запитами. Вражає якість відеоматеріалів та компетентність викладача.

Підтримали: Юлія Лещенко

Олександре, дякуємо за теплі слова про наш курс!) Дуже раді, що Вам сподобалось і курс виявився корисним. Бажаємо Вам цікавих проєктів та професійного зростання!

Пройшов безкоштовний 10 денний курс по mySQL це був вражаючий досвід, також отримав сертифікат, Дякую.
На платформі регулярно надають доступи до цікавих ресурсів. Також регулярно проводять акції і розпродажі.

Підтримали: Юлія Лещенко

Чудово, що Ви залишились задоволені нашим курсом, Ярославе, дякуємо за відгук!)

Добрий день! Нещодавно пройшов курс по TypeScript з Ігорем Михайличенко. Дуже сподобався темп та подача матеріалу, він гарно пояснював кожну тему, наводячи багато прикладів у вигляді реального коду. Після кожної лекції була можливість пройти контрольне тестування і оцінити як засвоїв пройдений матеріал. Це вже третій курс який я пройшов на платформі ITVDN.
Хочу подякувати компанії ITVDN за їшні зусилля для розвитку навчальної платформи та постійне її поповнення новими, корисними курсами.

Дякуємо за розгорнутий та змістовий відгук про наш курс TypeScript й інші курси! Приємно бачити Ваш запал у вивченні ІТ і ми вдячні, що Ви обрали нас своїм освітнім партнером на цьому шляху!)

Постійно навчаюсь на платформі ITVDN. Нещодавно проходила курс TypeScript. Можу сказати, що тут гарні і дуже змістовні курси. Лектори дають багато потрібної інформації із сучасними прикладами. Рекомендую усім тут реєструватися і вчитися.

Helen, дуже раді, що Ви з нами давно і щиро вдячні за рекомендацію нашого ресурсу та курсів!

Нещодавно проходив курс TypeScript на ресурсі ITVDN. Курс змістовний і насичений, але я би порадив розбити лекції на менші теми. Тому що лекція в півтори-двігодини, як на мене, задовга. Вцілому курсом задоволений. Рекомендую до проходження.

Олександре, щиро дякуємо за Ваш відгук та побажання щодо курсу, який Ви пройшли, візьмемо до уваги. Будемо раді Вам на інших наших курсах та вебінарах!

Часто відвідую ITVDN та вивчаю там курси. Востаннє відкривала для себе Jenkins, щоб краще зрозуміти тестувальників, браво спікеру)
Хочу подякувати платформі за компетентних викладачів, практикуючих спеціалістів, які можуть донести матеріал максимально просто і зрозуміло. Окрема подяка за регулярні акції, раджу спробувати 🙏

Ольго, дякуємо за Вашу підтримку, для нас важливі відгуки про наших викладачів та авторів відео курсів і сервіси загалом🙏 Намагаємось створювати актуальний, потрібний контент і отримати такий фідбек цінно)

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякую за довіру та побажання, Катерино! Навзаєм бажаю Вам подальшого легкого та цікавого вивчення програмування у нас ;)

Регулярно відвідую ресурс ITVDN та вивчаю теми в яких э прогалини. Пройшов декілька курсів. Отримав сертифікат. До дня програміста безкоштовно отримав доступ до курсу Верска сайту на Grid. Рекомендую.

Олександре, дякуємо за відгук! Раді бути корисним для Вас ресурсом з вивчення ІТ)

Вже пройшов кілька курсів на ITVDN. Отримав сертификати. До дня пограміста отримав акційний доступ до курсу по PHP. Задоволен. Рекомендую ITVDN як для початковців, так і для тих, хто хоче поглибити свої знання

Підтримали: Юлія Лещенко

Доброго дня, Ігоре. Чудово, що Ви використовуєте наші додаткові сервіси і дякуємо за рекомендацію!

З компанією ITVDN знайомий вже кілька років: проходив кілька їх курсів, робив і відправляв на рев’ю домашні роботи, займався на ‘тренажерах’ - і завжди був задоволений результатом. Отримав кілька сертифікатів. Курси досить різноманітні і покривають широкий технологічний стек, якісні та структуровані.
Нещодавно скористався акційною пропозицієї до Дня програміста та пройшов курс «JAVASCRIPT БАЗОВЫЙ» — і знову переконався в якості та високому рівні. Курс авторства Дмитра Охрименка, топового викладача, лаконічний і досить насичений, з гарними поясненнями, з багатьма реальними прикладами у вигляді codebase, які можна використати в реальних ситуаціях, з домашнімі завданнями. Дуже задоволений! Планую і надалі зростати професійно за допомоги ITVDN.

Підтримали: Юлія Лещенко

Вітаю, Євгене! Дуже приємно знати, що Ви обрали наш ресурс давно і весь цей час нами задоволені як освітнім партнером.
Дякуємо за теплі слова та Вашу підтримку, ми цінуємо!

Я вдячний компанії за надану можливість пройти надзвичайно повний курс Андрія Губаренка «Створення додатків за допомогою Spring Data», який містить все необхідне для створення повноцінного REST додатку, роботи із реляційною базою даних, використання транзакцій, побудови системи авторизації, обробки виключень, модульного та інтеграційного тестування.
Крім того, ITVDN регулярно організовує цікаві і корисні онлайн-зустрічі, які допомагають зростати професійно. Мені особливо запам’ятались вебінари Максима Боговика, Олександра Бондаренка, Євгена Нестеренка, Олексія Глембіцького, Вікторії Чабан.
Бажаю компанії успішного розвитку.

Підтримали: Юлія Лещенко

Сергію, дуже-дуже приємно чути, що Ви з нами вже довго! Судячи з того, що відвідуєте наші вебінари і задоволені спікерами) Дякую Вам за теплі слова та відгук, сподіваюсь, він допоможе спробувати свої сили новачкам, які лише знайомляться з ITVDN.

Проходила два різні курси з Java Essential. Обидва (вони різні) дуже сподобалися! Навчальний матеріал викладено зрозуміло. Викладач з більш нового курсу, на мій погляд, намагався якомога зрозуміліше пояснювати. Для першого курсу тести більш складніші та потребують практики. Змогла на 100% отримати сертифікати, незважаючи на те, що ще не маю достатніх практичних навичок. Дякую за якісне подання теоретичного матеріалу.

Підтримали: Юлія Лещенко

Наталіє, дякуємо Вам за відгук! Залишайтесь разом з нами, готуємо до виходу нові курси)

Нещодавно мав чудову можливість пройти курс Vue.js від компанії ITVDN, і хочу поділитися своїми враженнями. Лекції були структуровані таким чином, що кожен новачок зможе зрозуміти основи Vue.js, а також поглибити свої знання в цій технології.

Завдяки цьому курсу я не тільки зрозумів основні концепції Vue.js, але й зміг розробити власний проект, який став відмінним практичним застосуванням отриманих знань. Кожен етап розробки проекту був цікавим та навчальним досвідом, який показав, як теоретичні знання можна застосувати на практиці.

Після завершення курсу я отримав сертифікат, який став чудовим додатком до мого професійного портфоліо. Хочу висловити щиру подяку ITVDN за якісно підготовлений курс та за можливість розвиватися в сфері ІТ. Ця компанія справді сприяє розвитку молодих спеціалістів та всіх, хто зацікавлений у подальшому професійному зростанні. Рекомендую цей курс усім, хто хоче освоїти Vue.js та вдосконалити свої навички у сфері веб-розробки.

Підтримали: Юлія Лещенко

Олександре, дякуюємо за Ваш розгорнутий відгук про курс ITVDN. Раді, що отримані нові знання з курсу Vue.js залишились не лише в теорії, а Ви вже їх застосували!)
Вся команда бажає Вам цікавих проєктів та професійних здобутків.

Скористалась подарунком від ITVDN на день програміста, отримала безкоштовний доступ до вивчення одного із курсів. Проходила JavaScript Стартовий. Дуже гарна подача матеріалу, після кожного уроку є доступ до тестових завдань та до практичних завдань. Після закінчення курсу є можливість пройти контрольне тестування, оцінити як засвоїма пройдений матеріал. Дякую ITVDN за круті подарунки, за хорошу подачу матеріалу!

Підтримали: Lora PiholЮлія Лещенко

Наталія, дякуємо ща теплий відгук про нашого сервісу! Радісно знати, що наша робота приносить користь та дає Вам нові старти)

Нещодавно всі святкували день програміста, і компанія ITVDN зробила гарний подарунок всім, хто зацікавлений в ІТ — це курс на вибір. Взагалі варто додати, що компанія постійно робить гарні пропозиції до багатьох свят або дарую доступ до курсів за різних умов. Це сприяє розвитку молодих спеціалістів в ІТ, та і всіх взагалі, хто постійно розвивається в цій галузі. Я особисто обрала курс JAVA стартовий. Мені дуже сподобалось, матеріали подані доступно. Тепер планую пройти наступний рівень. Дякую ITVDN за надані можливості.

Підтримали: Юлія Лещенко

Ірино, вдячні Вам за теплі слова підтримки нашого проєкту та тих ініціатив, що ми створюємо для новачків та спеціалістів, що розвиваються у ІТ сфері. Хочемо зміцнити українську ІТ-спільноту)) Раді, що Ви з ITVDN!

На ITVDN, по акції присвяченній дню програміста, пройшов курс Angular. За що дуже вдячний всім, хто до цього причетний.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо, Олексію! Залишайтесь з нами, щоб бути в курсі й інших гарний акцій та пропозицій від ITVDN ;)

До Дня програміста, як подарунок, обрав відеокурс TypeScript. Задоволений поданням матеріалу і дякую за регулярні подарунки!

Підтримали: Юлія Лещенко

Анатолію, раді надавати нові можливості. Дякуємо за відгук)

На курсі «PHP 8.0 стартовий» на сайті itdvn.com я отримав відмінний старт у вивченні PHP. Чіткі лекції та практичні завдання дозволили швидко засвоїти основи мови та почати створення власних веб-проектів. Рекомендую для тих, хто шукає ефективний спосіб вивчити PHP.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо Віталію! Чудово, що старт у цьому напрямку Ви зробили разом з нами, ми цінуємо. Також бажаємо стрімкого та впевненого розвитку й надалі!

Нещодавно проходила курс «Java Professional». Курс сподобався, хоча в ньому, щось із тестуванням і неможливо отримати сертифікат. Лектор надає інформацію дуже зрозумілою мовою. А ще є практична частина, де лектор коментує код. Я не професіонал, але після курсу мої знання набагато покращилися. Тож рекомендую цей курс усім, хто цікавиться Java.

Підтримали: Юлія Лещенко

Helen, дякуємо за Ваш відгук! Опрацюємо обов`язково зауваження про тестування і виправимо ситуацію🙏
Чекаємо й на інших наших курсах)

"Основи використання Git "— оновлений курс ITVDN з Git українською мовою. Компактно і достатньо, щоб не витрачати багато часу, розбираючись самостійно, або освіжити знання щодо використання системи. Дякую.

Підтримали: Юлія Лещенко

Наталіє, дякуємо за Ваш відгук по нашому новому курсу! Працюємо й надалі, збільшуючи українськомовний контент та плануємо випуски ще багатьох крутих курсів, залишайтесь з нами ;)

Рекомендую усім новачкам в ІТ. Цікава подача матеріалу та пояснюють складні речі простими словами)

Підтримали: Юлія Лещенко

Вадиме, дякуємо за відгук! Щиро раді, що Ви з нами ;)

Чудові курси, дуже рекомендую усім новачкам в IT. Автори докладно розповідають теорію, надають дієві поради і гарні завдання для практики. Навчалась на курсі «React Базовий». Після курсу маю не тільки сертифікат, а ще й кілька невеликих проектів як доповнення до портфоліо.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо за схвальний відгук про наші сервіси. Дуже цінно, що Ви вже використовуєте на практиці здобуті знання! Бажаємо наснаги та цікавих проєктів у роботі)

+ до карми ITVDN. здається більше ніхто не робить так багато акцій. Дякую за Вашу нелегку працю!

Підтримали: Юлія Лещенко

Анатолію, дякуємо Вам за підтримку! Сподіваємось, навчання у нас легке та в задоволення)

ITVDN продовжує оновлення своїх курсів українською мовою. Серед них приємно було побачити вдалі оновлення для Front-end розробників: верстка на Grid, CSS Flexbox, JavaScript Стартовий, HTML5 & CSS3 Стартовий.

Підтримали: Юлія Лещенко

Наталіє, дякуємо! Працюємо із задоволенням ;)

Цікава подача матеріалу, сильні лектори. Хочу ще

Підтримали: Юлія Лещенко

Олексію, супер, ми раді, що Вам все подобається!)

Непогані курси для початківців в IT для отримання фундаментальних знань.
Це якщо дивитись на курси з адміністрування систем та БД.
Можливо курси з программування ще кращі, не проходив.

Підтримали: Юлія Лещенко

Валентине, дякуємо за відгук! Чекаємо Вас на курсах з програмування також :)

Пройшла курс «Верстка на Grid».
Інформація корисна, приклади зрозумілі, але презентації виглядають «сирими», не редагованими, було дещо важко розуміти про що йдеться, коли одне і те саме поняття називають декількома різними варіантами і не завжди вірними. Це не перший курс від ITVDN, який я пройшла, тому мені є з чим порівняти.
Дуже круто, що курс українською мовою, але ще є куди її вдосконалювати)
Дякую команді ITVDN за корисний контент і можливість отримувати якісну та структуровану інформацію!

Підтримали: Юлія Лещенко

Оксано, щиро дякуємо Вам за відгук та враження від навчання за нашими курсами. Для нас важлива думка користувачів — візьмемо Ваші зауваження до роботи. Ми розглядаємо впровадження нового формату презентацій в курси ITVDN)

Вітаю! Хочу висловити щиру подяку платформі ITVDN за надану можливість безкоштовного вивчення курсу «Unit-тестування в Java з JUnit». Завдяки вашій платформі я здобула не тільки теоретичні знання, але і практичні навички використання JUnit для тестування коду.

Підтримали: Юлія Лещенко

Наталіє, прекрасно! Щиро дякуємо за відгук та теплі слова) Чекаємо Вас і на інших курсах, а також на вебінарах та онлайн зустрічах.

Пропоную навчання з ITVDN. Зрозумілі пояснення від фахівців. Закінчила 2 курси та отримала 2 сертифікати. Планую навчатися і далі. Дякую.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо, Катерино! Приємно, що Ви задоволені навчанням на ITVDN) Так триматимемо й надалі ;)

Проходив курс по TypeSript з лектором Ігорем Михайличенко. Лектор якісний, інформація подавалась послідовно та зрозуміло «без води». Після проходження курсу, пройшов з першого разу тести та отримав сертифікат. Дякую, дуже сподобалось))) Усім гарного дня!!

Підтримали: Юлія Лещенко

Віталію, дякуємо Вам за теплий відгук! Для нас дуже важливо, що Ви знайшли наш ресурс та сервіси корисними для себе. Бажаємо гарного та успішного дня ;)

+1 курс пройдено: «React Базовий» + пройшов тестування. Цікаво, корисно, пізнавально. хочу ще)) Дякую за Вашу працю!

Підтримали: Юлія Лещенко

Анатолію, вітаємо, так тримати!) Щиро дякуємо за відгук!

Тільки-но пройшов курс «SQL БАЗОВИЙ» — і хочу відокремити декілька особливостей: по перше, величезне дякую за українську!; по-друге, якість курса на висоті — сама дата запису курсу актуальна, викладач обізнаний та досвідчений; матеріал викладається зрозуміло, докладно, структуровано.
Дякую ITVDN за надану можливість! Вже не перший курс на даній платіормі :)

Підтримали: Юлія Лещенко

Леоніде, ми раді Вашому враженню від курсу та успіхам у вивченні програмування! Дякуємо і до нових зустрічей ;)

Добрий день! Хочу подякувати освітньому ресурсі ITVDN за надану можливість пройти курс «Java Стартовий». Курс був змістовним та надав мені поштовх до вивчення мови Java.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дуже раді, Віталію, що саме наша платформа дала Вам цей поштовх!) Дякуємо за теплі слова та бажаємо легкого навчання і цікавих майбутніх проєктів!

Вітаю! Платформа ITVDN надала можливість бескоштовно пройти курс «Docker» і я щиро можу вам його рекомендувати! Матеріал гарно структурований, зрозумілі пояснення. Окрема дяка лектору (Олег Заревич) за українську мову і нові знання.
ITVDN бажаю Вам розвитку і процвітання. І звісно дякую за можливість навчатися.

Маріє, дякуємо! Ми докладаємо багато зусиль для розвитку ресурсу та поповнення нашого Каталогу новими, корисними курсами з ІТ та програмування. Прекрасно, що Ви залишились задоволені курсом та будемо раді бачити Вас знову))

Пройшов курс по TypeScript та отримав відповідний сертифікат. Як на мене це чудова можливість прокачати свої скіли / отримати нові та ще й буде, що виставити в LinkedIn).

Підтримали: Юлія Лещенко

Степане, щиро раді, що Ви задоволені нашими сервісами) Дякуємо!

Хочу подякувати платформі ITVDN та особисто чудовому лекторові Віталій Мазяр за курс «HTML5 & CSS3 СТАРТОВИЙ»! Багато корисної інформації подано лаконічно, розбірливо, структуровано та цікаво) Рекомендую!

Підтримали: Юлія Лещенко

Щиро дякую, Максиме, за рекомендацію та теплий відгук про наші українські курси з програмувння)))

Цікаві та корисні курси! Рекомендую!

Підтримали: Юлія Лещенко

Сергію, дякуємо Вам за рекомендацію нашої платформи!)

Ознайомилась, отримала знання із курсу «Вивчай HTML5 & CSS3 безкоштовно українською мовою.» (лектор Віталій Мазяр).
Позитивні враження. Спікер подає інформацію так, що зрозуміє і школяр, який не має досвіду із програмування. Отримати сертифікат про закінчення курсу зможе кожен — трішки старанності та уважності — і Ви — переможець.
Є пропозиції до удосконалення: пропоную трохи збільшити темп викладання, трохи більше співмірної чіткої інформації, необхідної для проходження тестів, удосконалити приклади.
В цілому — дуже добре. Дякую! Приємно навчатись українською!
Авторові курсу — успіхів, удосконалень та нових звершень!

Щира подяка усьому колективу ITVDN за надану можливість отримувати цінні знання, навички, вміння, практику, опановувати нову(-і) спеціальність(-ості). Успіхів і процвітання вам!

Підтримали: Юлія Лещенко

Вітаємо! Команда ITVDN щиро дякує за відгук про наш український курс з HTML5 & CSS3) Для нас важлива думка користувачів і ми візьмемо до уваги побажання, які Ви вказали.
Працюємо над створенням та розвитком українського навчального контенту на нашій платформі й надалі, і взаємно бажаємо Вам наснаги і процвітання у будь-якій сфері!

Проходила курс HTML5 &CSS3 Стартовий: для новачків — зрозумілі та чіткі пояснення з прикладами; для тих, хто хоче освіжити знання — ставте швидкість відео х2, але домашки все одно робити треба!)

Підтримали: Юлія Лещенко

Оксано, дякую за відгук! Так тепло читати Ваші враження) І з приводу домашки — абсолютно погоджуюсь ;)

Інформація подається легко,є можливість перевірити вивчений матеріал,дуже часто є можливість пройти курс безкоштовно,останній мій курс по Typescript,також є можливість отримати сертифікат,рекомендую)

Підтримали: Юлія Лещенко

Вдячні за рекомендацію нашого ресурсу та курсів, Катерино!)

Пройшов курс «Вивчай HTML5 & CSS3 безкоштовно українською мовою.»
Дуже добра тенденція, очікую на інші курси українською мовою.

Підтримали: angelicanameЮлія Лещенко

Олексію, дякуємо! Намагаємось та наполегливо працюємо над створенням навчального контенту українською мовою!)

Нещодавно пройшов курс HTML5 та CSS3 Стартовий. Чітко, зрозуміло, наглядно. Для базового розуміння рекомендую.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо, Ігоре! Будемо раді бачити Вас на інших наших курсах, вебінарах)

Вже вдруге приймаю участь у проходженні курсів на платформі ITVDN. Цього разу безкоштовно вивчала HTML5 та CSS3 на курсі «Вивчай HTML5 & CSS3 безкоштовно українською мовою». Дякую за таку можливість «згадати» та попрактикувати нові навички. Подача інформації зрозуміла, гарна якість відео та цікаві домашні завдання.
Рекомендую.
Щиро бажаю великих професійних звершень!

Підтримали: Юлія Лещенко

Маріє, дякуємо, нам дуже приємно, що наша платформа Вам сподобалась і що Ви з нами подружились)) Дякуємо за побажання і, взаємно, бажаємо також великих професійних звершень!

Дякую платформі IPVDN за можливість бескоштовно пройти новий курс «Основи адміністрування WINDOWS SERVER». Вже вкотре проходжу їхні курси х різних тем — завжди якісна та змістовна подача матеріалу від різних лекторів! Раджу усім!

Максиме, дякуємо! Раді, що Ви обрали нашу платформу для розвитку та вивчення інформаційних технологій. Щиро бажаємо великих професійних звершень!

Був учасником акції «Вивчай основи адміністрування Windows Server безкоштовно українською мовою» на освітньому ресурсі ITVDN. Отримав нові знання та навички. Задоволений навчанням. Рекомендую.

Дякуємо Вам за рекомендацію, Костянтине!

Цікаві і корисні курси українскою мовою! Рекомендую ITVDN!

Дякуємо, Сергію, за Вашу рекомендацію, нам дуже приємно!

Платформа IPVDN надала можливість бескоштовно пройти новий курс «Основи адміністрування WINDOWS SERVER». Ідеальні відеоуроки на Українській мові, усе доступно та зрозуміло. Для сісадмінов це перша та важлива ступінь у підготовці до роботи не тільки на ознайомчому, але й на професійному рівні. Навчальний матеріал, що додається, дає змогу використати на практиці всі отриманні знання.

Юрію, ми раді, що Вам сподобався курс і Ви високо його оцінили! Сподіваємось, знання допоможуть у роботі, і бажаємо Вам цікавих проектів.

Чудова платформа як для новачків, так і для мідлів. Сама неодноразово проходила різні курси, на майбутнє вже є кілька нових задумів) Дякую за класну команду!

Віко, вітаю! Вдячні Вам за теплі слова, для нас важлива підтримка користувачів. Сподіваємось, що зможемо бути корисні у нових задумах ;)

Дякую ITVDN за можливість безкоштовно прослухати курс «JavaScript Стартовий». Лекції від чудового лектора Дмитра Охріменка, який цікаво та зрозуміло пояснює основи JavaScript, а також багато прикладів та домашка дозволяють розібратися у матеріалі. І приємно, що курс на українській мові. Так тримати!

Сергію, дякуємо! Чудово, що Ви залишились задоволені нашим новим ІТ-курсом українською мовою!

Хороша організація навчання, добре оформленні відео уроки та матеріали для навчання по курсу «JavaScript». Задоволений навчанням.

Костянтине, дякуємо за відгук!

Вже не вперше проходжу курси від ITVDN. Матеріал гарно структурований, зрозумілі пояснення. Мій найулюбленіший лектор — Дмитро Охріменко, завжди стараюся проходити його курси: вичерпно і зрозуміло все пояснює. Велика повага компанії за можливість проходити курси безкоштовно як завдяки акціям, так і завдяки програмі підтримки від компанії (декілька моїх знайомих використали цю опцію і були дуже задоволені результатом). Дуже рада появі курсів українською мовою!

Оксано, дякуємо Вам за підтримку нашого ресурсу! Приємно, що Ви використовуєте можливості, що надаємо, і що залишились задоволені курсами та сервісом :)

Проходив курс з Front-end від компанії ITVDN, чудова подача матеріала, легкість вивчиння і профісійний підхід. Також хочу подякувати за оновлений курс JavaScript українською мовою.

Олександре, раді, що Вам все сподобалось і дякуємо за відгук!

ITVDN — це високоякісний навчальний ресурс з широким вибором курсів, професійними викладачами та зручним онлайн-форматом. Я рекомендую ITVDN всім, хто хоче покращити свої навички в сфері IT

Дякуємо за Вашу підтримку, Владиславе, та рекомендації нашої платформи. Ми багато працюємо, щоб створювати новий, якісний українськомовний контент.

Дякую команді ITVDN за якісні курси, дуже гарна викладка матеріалу, ви кращі.

Вікторе, дякуємо! Працюємо та розвиваємось, щоб і далі радувати користувачів якісними курсами з програмування та ІТ.

Чудовий ресурс оновити дещо забуті навички за доступну ціну. А іноді це виходить взагалі безкоштовно, так як часто проводяться акції з доступом до окремих курсів. Дякую!

Дякуємо Вам за теплі слова! Раді, що Вам сподобалось на нашій платформі)

Дякую за курси JavaScript. Усе було зрозуміло та корисно.

Дякуємо за відгук! Щиро раді, що Ви вивчаєте різні технології і бажаємо професійного розвитку та успіхів!

Чудові професійні курси, особливо для початківців! Гарне пояснення з прикладами та тестами. Доступна та зрозуміла подача матеріалу. Дякую за можливість навчатися!

Щиро раді, що наші курси Вам сподобались, Валерію! Бажаємо Вам успіхів у навчанні та професійного зростання.

Пройшла безкоштовно курс «CSS Flexbox» і дізналася нове для себе. Дякую

Юлія, дякуємо Вам! Проходьте й інші наші курси) Клієнт-менеджери ITVDN завжди можуть зорієнтувати Вас по підбору відео курсів та відповісти на всі запитання.

Дуже дякую команді ITVDN за якісні курси, мені дуже подобається викладка матеріалу доступна та змістовна.

Дякуємо за приємний відгук, Ольго! І бажаємо Вам легкого, продуктивного навчання)

Я вже не перший рік користуюся навчальними курсами ITVDN і щоразу вони мене приємно дивують. Курс із флексбоксу не став винятком. Пройшовши його, я став почуватися впевнено у верстці, заснованій на flexbox.

Ростиславе, чудово, що Ви знаходите наші матеріали та сервіси корисними і давно з нами)) Дуже-дуже приємно читати такі відгуки і ми будемо намагатись дивувати Вас і надалі ;)

Хороша організація навчання, добре оформленні відео уроки та матеріали для навчання. Задоволений навчанням.

Костянтине, приємно чути позитивний відгук від Вас. Сподіваємось, подальше навчання буде легке та продуктивне!

Дуже дякую вашій платформі за можливість мати додатковий досвід у IT. Пройшла безкоштовно курс «CSS Flexbox», отримала сертифікат, який додала до свого резюме.

Катерино, раді чути про Ваші досягнення на ITVDN! Чекаємо і на наступних наших курсах))

Вітаю!
Дякую за надану можливість навчальній платформі ITVDN пройти навчання за соціальною програмою. Пройшов вже декілька курсів, та отримав сертифікати, завдяки гарній подачі матеріалу.

Дякуємо Вам за відгук про нашу соціальну програму, Олексію! Продовжуйте навчання та вивчайте повноцінно обрану ІТ-спеціальність. Щиро бажаємо Вам цікавих проєктів та їх реалізації!

Вітаю!
Дякую за цікаві та насичені курси!
Після перегляду курсу «CSS Flexbox» хочеться спробувати інщі напрями.
Сподобався підхід до подання курсу.
Дякую за Ваш труд та бажаю не зупинятися на досягнутому.

Кирило, дякуємо!! Плануємо розвиватись та збільшувати базу відео курсів, ми дійсно докладаємо для цього багато зусиль. Чекаємо Ваших відгуків про інші напрями, що Ви спробуєте на ITVDN.

ITVDN дуже допоміг мені при опануванні професії Java-розробника. На порталі є безліч змістовних відеокурсів майже на будь-яку тему з області вивчення! Рекомендую спробувати і вам, не пожалкуєте!

Володимире, приємно, що на нашому порталі Ви знайшли безліч корисного по Джаві для себе :) Це дуже популярний напрямок в ІТ і ми будемо й надалі розвивати його на ITVDN. Щиро бажаємо Вам успіхів та розвитку!

Вітаю, колеги

Неодноразово користуюсь цим сайтом. Курси крути хочется йти далі та здобувати нові знання та нові освітні щабелі.

Ігоре, дуже раді чути такий відгук! Бажаємо Вам легкого навчання та успішного впровадження здобутих знань у реальну роботу та практику)

Дуже круті курси! Після курсу «CSS Flexbox» мені хочеться спробувати і інші курси. Рідко де знаходив настільки якісну подачу інформації.

Олександре, дякую за високу оцінку нашої платформи та курсів! Вивчайте усі з каталогу ;)

На жаль, не встиг повністю пройти по акції курс «Вивчай «CSS Flexbox», але щиро дякую ITVDN за надану можливість. Не вперше користуюсь як безкоштовними так і платними курсами на курсі, обсяг та якість викладання мене влаштовує. Бажаю розвиватися і надалі та поповнювати ресурс новими курсами!

Геннадію, дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ви із задоволенням користуєтесь нашими сервісами і будемо розвиватись та поповнювати Каталог курсами українською мовою))

Проходив курс CSS FLEXBOX itvdn.com/ua/video/css-flexbox-ua
це є оновлена версія курсус(на р.мові) + застусування FLEXBOX для верстання нового, більш цікавішого сайту.
дуже подобається перехід компанії на україномовний контент

Дякуємо Вам за підтримку, Олександре!

Мені подабаються курси ITVDN, матеріали подані стисло і зрозуміло, вправи допомагають закріпити знання на практиці. Крім того, інколи проводяться розіграші сертифікатів на безкоштовне навчання.

Тетяно, ми дуже раді, що Ви користуєтесь нашими сервісами та всебічно опановуєте технології! Беріть участь у наступних наших розіграшах та не пропускайте акції)

Нещодавно пройшов курс «Python Базовий» українською мовою, курс сподобався, як і загалом всі курси, які я проходив раніше на платформі ITVDN. Усім рекомендую.

Віталію, дякуємо Вам за відгук та рекомендацію нашого ресурсу) Дуже цінуємо зворотній зв’язок від студентів по курсам!

У березні 2023 р. користуючись нагодою пройшов безкоштовний онлайн курс українською мовою «PYTHON БАЗОВИЙ» від ITVDN, розрахований на тих, хто має початкові знання Python.
В процесі вивчення я ознайомився з основами об’єктно-орієнтованого програмування (ООП) у мові Python, познайомився з основними концепціями ООП, з застосуванням рекурсії в Python, способами роботи з файлами, особливостями складних структур даних та основами правил PEP8.
Дякую за надану можливість покращити свої знання та професійні навички! У складних умовах сьогодення це реальна допомога у прагненні досягти поставленої мети.

Дякуємо, Андрію! Ми намагаємось збільшувати нашу базу та оновлювати курси з різних напрямків, чекатимемо Вас на інших курсах також)

Дякую ITVDN за проходження курсу «Python Базовий» українською. Рекомендую.

Дякуємо за підтримку, Олеже! Бажаємо легкого навчання та досягнення своїх цілей ;)

Знайшов ITVDN коли цікавився вітчизняними освітніми ресурсами — і був приємно вражений рівнем і якістю курсів. Зараз я постійний користувач, оскільки курси постійно оновлюються. Окрема подяка за можливість акційно навчатися учасникам бойових дій.

Євгене, велика вдячність Вам за теплі слова та підтримку — для нас це дуже важливо! Працюємо, щоб ставати сильнішими. І завжди раді Вам на ITVDN)

Дуже дякую команді ITVDN за якісні та змістовні курси, а також всебічну підтримку та допомогу. Освоєння матеріалів допомогли практичні заняття та детальні пояснення!

Юрію, також дякуємо Вам за підтримку нашого ресурсу! Бажаємо професійного розвитку та легкого вивчення ІТ.

Дякую за надану можливість навчальній платформі ITVDN пройти навчання «Python Базовий» українською.

Наталія, дякуємо Вам і бажаємо легкого навчання програмуванню!

У лютому 2023 р. користуючись нагодою із задоволенням пройшов безкоштовний онлайн курс «Тестування безпеки веб-застосунків» від ITVDN, розрахований на тих, хто має загальні знання в кібербезпеці та знання будь-якої мови програмування.

Дякую за надану можливість покращити свої знання та професійні навички!

Віталію, ми раді, що Вам все сподобалось!)

Подобається перехід поступово всіх курсів на солов’їно-мовний контент))
дякую)
вже скоро рік часу ..навчаюсь на itvdn.com/ua

Так, це не просто, але ми докладаємо максимум зусиль для створення українських курсів) Раді, Олександре, що Ви з нами!

Отримала чудову можливість надану навчальної платформи ITVDN з вивчення курсу «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків». Це чудовий вибір для тих, хто бажає поглибити свої знання в області тестування веб-застосунків з орієнтацією на безпеку. Курс пропонує зрозумілу та структуровану інформацію, практичні завдання та детальні пояснення. Я рекомендую цей курс для тих, хто хоче покращити свої навички в цій області.

Надія, дякуємо за відгук! Нам приємно, що Ви знайшли курс «Тестування безпеки веб-застосунків» структурованим та користним і скористались цією можливістю))

Хочу подякувати за надану можливість навчальної платформи ITVDN з вивчення курсу «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків». Курс сподобався тим, що матеріал був поданий структуровано та зрозуміло, з прикладами та тестуванням вивченого матеріалу.

Дякуємо, Наталіє! Чекаємо Вас і на інших наших курсах — на ITVDN часто діють цікаві пропозиції та проводяться акції :)

Завжди слідкую за навчальними можливостями на ITVDN, бо якість курсів, зазвичай, на висоті. До того ж це наш, вітчизняний ресурс. Тому був дуже радий можливості пройти новий курс «тестування безпеки веб-застосунків». Як завжди, структуроване та чітке подання інформації, чудова можливість закріпити знання з допомогою практики.

Євгене, приємно чути, що Ви з нами вже давно і цікавитесь про актуальні пропозиції ;) Щиро дякуємо Вам за відгук, ми завжди Вам раді.

Отримала чудову можливість безкоштовно пройти та отримати сертифікат з курсу «Тестування безпеки веб-застосунків». У курсі інформація подана чітко та структуровано, наявні практичні завдання та тести для самоконтролю. Завдяки курсу покращила свої знання та навички у тестуванні безпеки. Рекомендую даний курс та загалом платформу ITVDN.

Ми раді Вашому відгуку, Світлано! Чекаємо Вас на наших інших курсах з тестування, на вебінарах і воркшопах ;)

Рекомендую пройти курс «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків» від ITVDN. Дуже якісний та практичний матеріал, все чітко структуровано.

Анно, дякуємо за відгук! Раді, що Вам сподобався наш курс))

Наталія, дякуємо! Бажаємо успіхів та подальшого розвитку в ІТ ;)

Дуже рекомендую курси компанії ITVDN. Свої перші кроки теоретичних знань опановував саме тут. Все гарно проструктуровано і доступно для розуміння. Дякую за те, чим займаєтесь, і що даєте можливість опанувати цікаві професії.

Олександре, дуже дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви вибрали платформу ITVDN для своїх перших кроків, ми це цінуємо!!

У лютому-березні 2023 р. користуючись нагодою із задоволенням пройшов безкоштовний онлайн курс «Тестування безпеки веб-застосунків» від ITVDN, розрахований на тих, хто має загальні знання в тестуванні, має розуміння та знання будь-якої мови програмування.
В процесі вивчення я ознайомився з основами тестування безпеки веб-додатків та найпоширенішими вразливостями веб-застосунків, навчився використовувати спеціалізовані інструменти для їх виявлення.

Дякуємо Вам, Андрію, за відгук та такі важливі зараз слова підтримки! Ми раді, що можемо працювати та надавати нові освітні можливості для українців. Щиро бажаємо успіхів)

Дякую компанї ITVDN за чудовий курс «Тестирование безопасности веб-приложений», який у рамках акції можна було пройти безкоштовно! Якісна та чітка подача матеріалу, лектор з багаторічної практикою та реальні приклади! Частіше робить такі приємні акції )

Щиро раді Вашому відгуку, Максиме! Так, ми намагаємось проводити і акції, і вигідні пропозиції для користувачів робимо ;)

“Тестирование безопасности веб-приложений” was one of the most exciting courses I have ever seen. Thanks a lot for this opportunity.

Thank you, Den! We appreciate your high rating!

Про компанію ITVDN дізналась з YouTube і ще нещодавно пройшла курс по акції «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків безкоштовно». Гарне пояснення з прикладами та тестами. Доступна та зрозуміла подача матеріалу. Дякую за можливість навчатися!

Ірино, вітаємо Вас на ITVDN і дякуємо за теплі слова!

Хотів поділитись своїми враженнями про курс «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків». Перш за все, я хочу відзначити, що ця акція була дійсно корисною та інформативною.
Можна дійсно сказати, що курс надає можливість набути нові знання та навички в області тестування безпеки веб-застосунків.
Я також хочу відзначити, що мав досвід з близько 10 курсами, дійсно корисний матеріал!
Для побажання хотів додати: було б чудово доповнити курси для Android Developer та якомога частіше оновлювати актуальність технологій! Все буде Україна!

Владиславе, ми прислухаємось до Ваших побажань. Дякуємо, що поділились враженнями від курсу та від нашого ресурсу загалом. У ITVDN є амбіційні плани, які ми будемо втілювати у життя. Все буде Україна!

Прочитав не мало відгуків про цю компанію. А дізнався про ITVDN з відкритих вебінарів на YouTube. Завдяки їм почав освоювати програмування. Тут дуже круті хлопці та дівчата! Зараз подивляюсь в сторону JS.
Рекомендую, Слава Україні!

Вітаємо, Вікторе, і дякуємо! Раді, що Ви познайомились з нашим ресурсом та знайшли його корисним. Будемо раді Вам і на вебінарах, і на наших курсах!
Героям Слава!

Зовсім нещодавно пройшла курс «Тестування безпеки веб-застосунків» по акції «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків безкоштовно» та була приємно вражена від подаі матеріалу. Рекомендую цей курс.

Валерія, чекатимемо Вас і на інших курсах, на воркшопах та вебінарах) Вдячні за відгук!

Нещодавно пройшов курс «Тестування безпеки веб-застосунків» по акції «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків безкоштовно», курс дуже сподобався, як і загалом всі курси, які я проходив раніше на платформі ITVDN. Усім рекомендую.

Віталію, дуже раді чути, що Ви задоволені платформою та проходите на ITVDN не один курс! Розвиваємось разом :)

Знайшла час та скористалась крутою можливістю підтягнути знання в тестуванні безпеки. Дякую ITVDN за чудову можливість пройти безкоштовно курс «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків безкоштовно». Дізналась багато цінного для подальшої роботи, інформація на курсі подана добре, немає лишньої інформації.

Раджу усім цю платформу, дуже багато напрямків для розвитку.

Маріє, дякуємо за відгук та Вашу рекомендацію!) Бажаємо розвитку та цікавих проєктів!

Тільки-но пройшов фінальинй тест та отримав сертфікат із курсу «Вивчай тестування безпеки веб-застосунків безкоштовно».
Хочу подякувати платвормі за дану можливість — дуже цікаво дізнатись як саме зловмисники можуть вкрасти нашу інформацію, вплинути на наш додаток. Дуже корисною є інформація про методи протидії подібним загрозам.
Дякую, ITVDN!

Дякуємо за відгук, Леоніде! Раді створювати корисні та актуальні курси, маємо надію, отримані знання стануть у нагоді.

Проходив курс «Тестування безпеки веб-застосунків».
Я рекомедую цю навчальну платформу.
Легка та цікава подача, компетентні викладачі
Інформація тільки потрібна і структурована.

itvdn.com/...​web-apps-security-testing

Олександре, дякуємо! Чекаємо Вас і на інших наших курсах ;)

Загалом пройшов вже 7 курсів на ITVDN.
Дуже вдячний випадку, коли познайомився з даним ресурсом — ви чудові!
Окрема подяка за курс «Java Стартовий» — дуже радий почути нарешті повний і головне якісний курс українською. Автору даного курсу окрема подяка.
Слава Україні!

Леоніде, дякуємо Вам за теплі слова та таку підтримку! Для нашої команди це надзвичайно важливо і ми передаємо Ваші слова автору курсу)
Героям Слава!

Вдячний порталу ITVDN за можливість пройти курс Java, та почерпнути базові знання.
Раджу усім цю платформу, дуже багато напрямків для розвитку.

Олександре, дякуємо Вам за відгук та рекомендацію. Бажаємо наснаги та професійних здобутків!

У лютому 2023 р. користуючись нагодою із задоволенням пройшов безкоштовний онлайн курс українською мовою «Java Стартовий» від ITVDN, розрахований на починаючих програмістів та тестувальників, які пов’язують свій професійний розвиток із написанням тестів на Java.
В процесі вивчення дізнався як виконувати додатки на Java та розібрався в базових структурах, поняттях та операціях.
Дякую за надану можливість покращити свої знання та професійні навички! У складних умовах сьогодення це реальна допомога у працевлаштуванні, підтримка у прагненні досягти поставленої мети.

Андрію, дуже раді, що Ви отримали важливі, необхідні для себе знання та покращуєте професійні навички. Це дуже цінно для нас — знати, що ми до того причетні) Щиро вдячні за відгук!

Хочу подякувати компанії ITVDN за чудову можливість пройти курс JS безкоштовно протягом місяця! Курси цікаві, із завданнями і можливістю проходити тести. Отримала сертифікат з проходженням стартового курсу з JS!
Окрім js є багато цікавих курсів щодо порад з працевлаштування, було дуже цікаво, занотувала все і буду використовувати:)

Дякуємо Вам, Олю, що поділились враженнями від навчання на ITVDN! Це мотивує всю нашу команду :) Бажаємо успіхів у всіх начинаннях в ІТ-сфері, сил і натхнення.

Скористався подарунком від ITVDN і безкоштовно пройшов курс «Entity Framework Core Базовий». Дуже вдячний за те, що матеріал подається зрозуміло та послідовно. В кінці курсу пройшов тест з отриманням сертифікату. Вдячний всім організаторам ITVDN за можливість навчатися в тяжкий час! Дуже крута платформа для вивчення програмування, особливо для початківців!

Михайле, щиро дякуємо за теплий відгук і Вашу високу оцінку нашої платформи! Раді, що Ви пройшли повноцінне навчання та чекаємо Вас і на наступних відео курсах :))

Скористалася безкоштовною підпискою, пройшла курс UI/UX Design. Дуже вдячна викладачам за отримані знання!

Юлія, вдячні Вам за відгук та дуже раді, що Ви знайшли нові можливості для навчання на нашому ресурсі ;)

Я вже не новачок у розробці. Проте вивчав Java, а працювати почав на іншій мові.
Багато чого важливого і навіть базового позабував, а тут за допомогою ретельного проходження по всім пунктам і аспектам згадую все що потрібно і не висмикуючи з контексту, а послідовно щоби нічого не пропустити.
Тут дуже багато окремих гілок за обраним напрямком. Був би час 🙂
PS записи трошки вкрилось пилом і часто зустрічаю помилки/обмовки, але в цілому на якість це не впливає.
РАДЖУ!

Володимире, вітаю Вас! Вдячні за розгорнутий відгук і дуже раді, що Вам зручно користуватись нашими ресурсами і Ви підмітили нашу системність ;)

Гарна платформа, добре розбирається матеріал, подобаються домашні завдання!!

Вітаю, Андрію! Дякуємо Вам за відгук :)

Гарна платформа для навчання, доствідченні лектори, доступна подача матеріалу, широкий вибір курсів. Чудова нагода почати з нуля. Додатково хочу подякувати за підтримку українців за програмою «Вивчення програмування безкоштовно для українців». Бажаю успіхів ITVDN!

Олександре, щиро дякуємо! Раді, що Ви залишились задоволені нашими сервісами та також бажаємо Вам успіхів і розвитку ;)

Скористався програмою «Вивчення програмування безкоштовно для українців» : itvdn.com/...​/landing/free-for-ukraine і отримав безкоштовний доступ до курсів на платформі. Пройшов курс: «Web testing» з Олександром Бреславцем, який є цікавим та іінформативним. Обовзяково продовжу навчання на цій платформі

Романе, вітаю! Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми раді, що Ви знайшли наші курси корисними і Вам сподобалось навчатись на ITVDN. Будемо очікувати Вас і на інших курсах ;)

Пройшов курс Frontend JavaScript Базовий, від Дмитра Охрименка, дуже класний лектор. Якщо ви вирішили вивчати цей напрямок, раджу спробувати!

Олександре, так тримати!) Дякуємо за відгук та бажаємо успіхів!

Вирішив вивчити Android dev., дуже сподобалися лектори, особливо з курсу Java. Також великим плюсом є те, що ти можеш виконувати домашні завдання та тренуватися на практиці, а потім, навіть, мати якісь роботи у портфоліо. К цьому всьому можна ще отримати сертифікати з пройдених курсів.
Раджу усім скористатися такою можливістю увійти в айті), адже курси від ITDVN, дійсно корисні.

Олександре, щиро дякуємо за теплі слова про наші сервіси! Нам дуже приємно та радісно знати, що Ви знайшли курси корисними та змогли примінити знання на практичній роботі. Завжди Вас чекаємо на ITVDN!)

Прекрасные курсы по Frontend JavaScript, Дмитрий Охрименко специалист своего дела, большое спасибо за данную возможность учиться бесплатно, очень информативные курсы, огромное спасибо Вам.

Кристина, большое спасибо Вам! Что выбрали наши курсы и что оставили отзыв:)

Скористався безкоштовною підпискою на один місяць та проходив декілька курсів з розділу Frontend. Найбільше сподобались курси Дмитра Охрименка (JavaScript Базовий та JavaScript Стартовий). Дуже крута подача, розяснення та цікаві завжання ДЗ для закріплення матеріалу. Тільки позитивні враження від платформи!

Андрію, вітаю! Щиро дякуємо за відгук, будемо завжди раді Вам ;)

Скористався програмою «Вивчення програмування безкоштовно для українців» : itvdn.com/...​/landing/free-for-ukraine і отримав безкоштовний доступ до всіх курсів на платформі. Пройшов курс: «JS стартовий», отримав сертифікат, скористався можливостаями тренажера, а також ознайомився з можливостями освітньої платформи. Загалом задоволений таким підходом, якість викладання, структура курсу все на вищому рівні, а можливість навчатись у зручний для себе час основний плюс для мене. Хотілось би більше україномовного контенту в подальшому і надіюсь що команда проекту будуть працювати над цим. Загалом дякую за можливість спробувати і навчитись чомусь новому.

Тарасе, щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно чути, що Вам сподобались наші сервіси та можливості платформи ;) Це завжди дає поштовх та сили розвиватись і ставати краще.
Бажаємо Вам успіхів, цікавих та важливих проектів!

Дякуємо, Наталія! Дуже раді, що Ви спробували свої сили в IT і залишились задоволені нашою платформою :) Бажаємо успіхів і подальшого розвитку!

Гарна платформа для навчання, та опановування нових професій, особливо сподобалось що конструюється список курсів необхідних для проходження від початку до кінця з обраної професії і не треба гадати який курс обрати далі

Щиро дякуємо, Борисе! Ми раді старатись і дуже задоволені, що Вам подобається наша платформа. Завжди раді бачити)!

Пройшла курс Angular углубленный. Дуже спободалась детальна та зрозуміла подача інформації та знання що отримала для подальшої практики. Дякую

Євгеніє, вітаю! Дякуємо за підтримку нашого ресурсу та бажаємо Вам успіхів!

Пройшов курс Основы работы с Git. Чудовий курс для початківців. Команди для роботи пояснені у зрозумілій формі з живими прикладами. Дякую за курс.

Євгенію, дякуємо за відгук :) Раді, що курс був корисним і Ви залишились задоволені навчанням у нас!

Чудові курси. .NET подається в достатньо розгорнутому вигляді на зрозумілій мові.

Валерію, раді, що Вам сподобалось у нас навчатись;) Дякуємо Вам за підтримку та відгук!

Доброго дня. Лекціі з Python дуже круті. Дякую за Вашу роботу.

Доброго дня, Романе. Дякуємо за Ваш відгук та підтримку) Бажаємо успіхів та професійних звершень!

Очень крутые курсы, много практики и простое объяснение.

Благодарим за отзыв, Вадим! Будем рады видеть Вас на наших курсах и тренингах ;)

Дякую за можливість отримати знання, у такий час. Курси дуже корисні, багато матеріалу і що саме важливо, можливість проходити тести.

Олександре, раді, що Ви маєте змогу навчатись та здобувати нові знання і щиро дякуємо за Вашу підтримку у такий час!

Пройшла навчання з JavaScript та TypeScript. Дуже інформативні та корисні курси.

Жанно, дуже раді, що Вам все сподобалось! Бажаємо професійного розвитку та чекаємо на наших нових курсах і вебінарах ;)

Найкращі курси якими я користувався. Максимально доступна подача матеріалу від чудових спеціалістів. Дякую за можливість отримати нову професію.

Щиро дякуємо за теплий відгук, Володимире! Раді працювати та надавати якісні послуги з навчання)

Очень хорошие курсы, всё интересно и понятно, никакой воды. Есть тренажёры, что тоже огромный плюс. Спасибо ребятам за возможность учиться в такое время! Успехов вам и дальнейшего развития!

Светлана, благодарим Вас за теплый отзыв, мы рады, что Вы остались довольны видео курсами и сервисами ITVDN. Вам также успехов и развития!

Курси варті уваги. Доступна і цікава подача матеріалу. Вельми вдячна за безкоштовний доступ в теперішніх реаліях. Успіхів у досягненні нових цілей і мені, і вам, і всім )

Дякуємо, Наталіє, ми вдячні, що обрали нас і залишились задоволені навчанням на ITVDN. Успіхів всім!)

Проходив курси «JavaScript Стартовый», «JavaScript Базовый» та «HTML5 & CSS3 Углубленный». Матеріал викладається доступно, без лишньої інформації. Незалежно від викладача, кожен курс цікавий по своєму, інформація подається доступно з фокусом на основні деталі. Практичні завдання цікаві й допомагають повністю розібратись в прослуханому матеріалі. Платформа зручна і проста в користуванні. За результатами пройденого матеріалу можна пройти тестування, з об’єктивним оцінюванням засвоєних знань, і отримати сертифікат. Раджу усім.

Віталію, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, ми раді, що Ви скористались можливостями нашого ресурсу і змістовно пройшли навчання. Бажаємо Вам успіхів!

Дякую Вам за можливість отримати нові знання!

Олексію, навчайтесь та опановуйте нові спеціальності для себе;) Дякуємо, що вибрали ITVDN!

Проходила курс про git. Курс дуже сподобався. Дякую за можливість вчитися в цей час.

Альона, дякуємо, що знаходите сили вивчати нові технології та розвиватись. Успіхів!

Очень крутые курсы! Я зарегистрировался месяц назад на курс Java стартовый и был удивлен и очень рад как подробно выложено объяснение материала в видеолекциях! К тому же есть тестирование по теории после каждой видеолекции плюс интерактивный практикум на котором можно проверить свои знания! Всем желающим изучить программирование рекомендую — ITVDN

Роман, очень рады, что Вы довольны нашими курсами и дополнительными сервисами, которые мы предлагаем своим студентам! Мы действительно любим то, что делаем и вкладываем в наш продукт лучшее) Желаем Вам легкого изучения Java и развития в IT!

Боже! Це те що я шукала! Ніякої води! У годині лекції 100% корисної інформації. За декілька уроків на платформі, я дізналась більше, чим за перший місяць навчання на онлайн курсах. Це просто неймовірною. Команда ITVDN — ви нереально круті!

Nika, всією командою ITVDN дякуємо за теплі слова та таку підтримку наших курсів! Ми дуже раді, що саме з нами процес вивчення IT «полетів» вперед ;) Чекаємо Вас на нових курсах та вебінарах.

Дякую за можливість навчатися безкоштовно в такий складний час! Це мені дало поштовх в програмуванні і узнать щось нове)

Дякуємо за довіру до нашого проекту та за Ваш відгук! Завжди раді Вам на ITVDN.

Дякую ITVDN за безкоштовний доступ до курсів. Матеріали для навчання достатньо ефективні та зрозумілі навіть для людини без попередньої спеціальної освіти.

Олеже, раді, що Вам сподобались наші курси! Бажаємо легкого вивчення IT!

Дякую за можливість безкоштовно навчатись! ITVDN — ви круті!

Олексію, дякуємо! Раді, що Ви задоволені освітнім ресурсом ITVDN ;)

Проходжу відеокурс по IT-спеціальності JavaScript. Подобається як доступно і просто пояснює матеріал тренер-консультант Дмитро Охріменко. Зручно, що до кожного відеоуроку є можливість загрузити код і короткий конспект.

Олександре, щиро дякуємо за відгук про нашого тренера та курси! Намагаємось надавати якнайкращий сервіс для вивчення програмування!)

Дякую за якісний навчальний матеріал! Дуже подобаються курси Дмитрия Охрименко по JavaScript. Дякую за цілий місяць безкоштовного контенту! Цей місяць дав великий поштовх у вивчені программування.

Вдячні Вам за відгук, Карино! Сподіваємось, Ви будете продовжувати вивчати JS та супутні технології і знайдете IT-проєкт, де реалізуєте свій потенціал.

Ще декілька років тому починав вивчати С# з Олександром Шевчуком, дуже крутий курс, але робота не давала часу на саморозвиток. У ці непрості часи знову з’явився вільний час, та завдяки ITVDN можна знову зайнятись корисними речами (навіть безкоштовно цілий місяць). Дякую.

Артеме, із поверненням на ITVDN :)
Раді підтримати Вас та дати поштовх до наздолуження вже вивченого матеріалу та нового, що з’явився на нашому освітньому ресурсі. Бажаємо успіхів!

Дуже вам дякую за можливість навчатися безкоштовно в складний час! Закінчила курс Java Script Starter планую навчатися далі.

Марино, дякуємо Вам! Бажаємо наснаги та терпіння, легких завдань і успішної реалізації в IT)

Крута ідея вільного доступу для навчання на платформі. Дякую команді ITVDN за таку можливість.

Щиро дякуємо, Юлія ;) Раді бути корисними та розвиватись разом!

Щиро дякую ITVDN за можливість структурно навчитися у короткий строк новим мовам програмівання Python та Java, а також Git. Дуже допомогло

Щиро дякуємо, Максиме! Бажаємо стрімко розвиватись у тих областях та технологіях, що Вам подобаються найбільше і знайти гідну роботу в IT :)

Дякую команді ITVDN за можливість розвиватися в наш складний час.

Анатолій, вдячні Вам за відгук! А ми раді, що корисні для Вас і Ви здобуваєте нові знання.

Дуже дякую команді ITVDN за безкоштовний курс — WEB TESTING AUTOMATION ON JAVA. Весь матеріал подано доступно та зрозуміло.

Дякуємо Вам, Мар’яно! Бажаємо легкого вивчення та успіхів у подальшому.

Величезне дякую команді ITVDN за змогу навчатись. Особлива подяка за курс Java, дуже корисно для початківців або освіжити та доповнити свої знання для тих хто вже працює в сфері і хоче підготуватись до співбесіди

Ілля, ITVDN щиро дякує Вам за відгук. Java — один з найбільш популярних та затребуваних напрямків навчання на нашому ресурсі ;) Раді, що наші курси корисні!

Дякую за можливість навчатись безкоштовно!
Окрема подяка за курси по JavaScript, Дмитро Охріменко надзвичайно доступно доносить нову та складну інформацію, а завдяки домашнім завданням можна якісно закріплювати матеріал

Олександре, ми раді, що Ви наразі маєте можливість проходити навчання по курсам напрямку FrontEnd і опановувати нові для себе знання. Дякуємо за відгук!

Проходив курс «С# безкоштовний». Дуже подобаються курси C# від Олександра Шевчука та Javascript від Дмитра Охріменко. На мою думку, ITVDN — гарна платформа для початку свого шляху в IT

Володимире, дякуємо щиро за відгук про наші курси. Ми раді, що Ви почали своє знайомство з IT разом з нами, по відео курсам Шевчука) Бажаємо опанувати програмування та знайти цікаву Вам роботу в IT.

Наразі прохожу курс «C# 8.0 СТАРТОВЫЙ» який викладає Олександр Шевчук. Мені подобається хороше пояснення матеріалу, все максимально доступно та зрозуміло. Думаю що це саме той курс, який потрібен новачку у програмуванні мовою С#/

Дякуємо, Сергію, за Ваш відгук. Бажаємо опанувати C# та з легкістю знайти для себе цікавий проект для роботи в IT.

Пройшов курси JavaScript Extended Capabilities та JavaScript Шаблони, також частково дивився інші курси по фронт-енд спеціальності. Сподобалось як викладає матеріал Дмитро Охрименко та можливості проходити тести та отримувати сертифікати

Олександре, дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишились задоволені навчанням на ITVDN і завжди будемо раді бачити Вас знову на курсах поглибленного рівня.

Проходив курс по MySQL.Є детальні приклади, хороше пояснення матеріалу. Є можливість здачі тесту для перевірки знань, та отримання сертифікату.

Максиме, щиро дякуємо Вам за відгук про нашу компанію!

Прошел курсы по Python. Внятное изложение материала и понравилось налие теста для проверки полученных знаний в конце урока.

Юрий, благодарим Вас за отзыв! Искренне желаем Вам успехов в IT-сфере.

Приємно відзначити помітний розвиток проекту ITVDN за останні 1,5 — 2 роки. Оновлення багатьох курсів, можливість протестувати отриманні знання, своєчасна підтримка консультантів... Дякую команді!

Наталія, ми дякуємо Вам! Так, ми розвиваємо наш проект задля того, щоб бути корисними для розробників та початківців в IT!

Прошел курс по верстке с применением grid;
Хороший курс — очень подробно и доходчиво изложен материал.
Спасибо!

Владимир, спасибо Вам за отзыв! Мы рады, что Вы остались довольны нашим видео курсом:)

Проходила курс по тестированию — подача материала очень порадовала (всё в одном месте, структурировано, объясняется откуда какие подходы выплыли), мне эти знания помогли в прохождении собеса (на фронта)

Анна, благодарим Вас за отзыв и искренне желаем успехов и свершений в профессиональной деятельности ;)

Прошла курс Kotlin. Понравилось изложение материала, подробный разбор примеров, в результате сформировалось представление об этом языке программирования и особенностях синтаксиса, подхода к программированию. Буду дальше продолжать изучать программирование вместе с ресурсом ITVDN)) Экзаменационный тест сдан — 950/1000

Взял несколько курсов, хотя и не прошел их все в связи с нехваткой времени. Но, может и из-за лени )) Считаю большим плюсом возможность проверки полученных знаний на TestProvider с получением сертификата и закреплением его на свой Linkedin профиль. Хотя и пишут в отзывах, что попадаются ошибки в ответах на тесты, но лично я с таким не сталкивался. В-общем, нравится пока все, но хотелось бы обновлений по DevOps направлению, т.е. есть куда расти...

Закончил 5 видео курсов абсолютно бесплатно. Если вы так же хотите обучаться на ресурсе бесплатно, то для этого вам нужно зарегистрироваться на сайте и подписаться на почтовую рассылку — в ней будет приходить следующая полезная информация: регистрация на вебинары, где-то раз в месяц ITVDN открывает полный доступ на 10 дней к какому-то видео курсу — подписываетесь и учитесь. Также после регистрации заходите в раздел Личный Кабинет — Бонусы и смотрите, за какие активности начисляются бонусы — выполняете их — получаете полный доступ к выбранному вами видео курсу — учитесь и получаете диплом. Также ITVDN периодически открывает доступ к тестам по каким-либо специальностям — проходите тест, получаете диплом. Видео уроки хорошо организованы и полезны, но над некоторыми вопросами в системе проверки знаний нужно поработать.

Очень много плюсов у данного ресурса, основное:
— Возможность выбирать способ обучения — как с тренером, так и самостоятельно
— Не только практика, но много внимания уделяется теории
— Можно выбирать то, что надо, чему способствует гибкая система подписок и курсов
— Множество акций и скидок, система бонусов
— Временные ограничения не драконовские, но дисциплинируют и подготавливают к дедлайнам.
Глобальных минусов нет, но этот ресурс не будет единственным (да и никакой другой не будет), который даст абсолютные знания и умения.

Александр, благодарим Вас за отзыв о нашем ресурсе!)

Пройшов курс «JavaScript Стартовий» по акції «Изучай JavaScript Стартовый бесплатно». Курс оновлений, йде в ногу з часом. Подача матеріалу цікава та зрозуміла. Цей курс буде корисним не тільки новачкам, а й людям, які хочуть оновити свої знання в JavaScript.

Сергію, дякуємо за відгук про ITVDN!

Хороший ресурс для обучения, если вы хотите изучить что-то новое, мне нравится деление на короткие курсы по темам, за такой курс можно понять, что данная технология/фреймворк и т.п. собой представляет и пощупать как с этим работать.

Марина, приятно слышать, что Вам удобно работать с нашими сервисами в процессе изучения новых технологий! Благодарим Вас за отзыв :)

Посмотрела курс C# 8.0 Стартовый по акции «Изучай C# бесплатно». Я не «дотнетчик» (теперь я знаю, как они правильно называются), и вряд ли когда-нибудь буду всерьез изучать C#. Но было интересно для общего развития, что это за зверь такой, и тут как раз эта акция. В итоге узнала гораздо больше, чем ожидала. Очень легко и интересно преподносится информация, полезные советы и рассказы из реальной жизни, все это приправлено щепоткой юмора.

Анна, спасибо Вам за отзыв! Мы рады, что Вы остались довольны нашим ресурсом и продуктом, будем ждать Вас ,если решите вернуться к обучению по программированию!