ITVDN - IT Video Developers Network

Київ

Пройшов курс Frontend JavaScript Базовий, від Дмитра Охрименка, дуже класний лектор. Якщо ви вирішили вивчати цей напрямок, раджу спробувати!

Підтримали: Юлія Лещенко

Олександре, так тримати!) Дякуємо за відгук та бажаємо успіхів!

Вирішив вивчити Android dev., дуже сподобалися лектори, особливо з курсу Java. Також великим плюсом є те, що ти можеш виконувати домашні завдання та тренуватися на практиці, а потім, навіть, мати якісь роботи у портфоліо. К цьому всьому можна ще отримати сертифікати з пройдених курсів.
Раджу усім скористатися такою можливістю увійти в айті), адже курси від ITDVN, дійсно корисні.

Олександре, щиро дякуємо за теплі слова про наші сервіси! Нам дуже приємно та радісно знати, що Ви знайшли курси корисними та змогли примінити знання на практичній роботі. Завжди Вас чекаємо на ITVDN!)

Прекрасные курсы по Frontend JavaScript, Дмитрий Охрименко специалист своего дела, большое спасибо за данную возможность учиться бесплатно, очень информативные курсы, огромное спасибо Вам.

Підтримали: Юлія Лещенко

Кристина, большое спасибо Вам! Что выбрали наши курсы и что оставили отзыв:)

Скористався безкоштовною підпискою на один місяць та проходив декілька курсів з розділу Frontend. Найбільше сподобались курси Дмитра Охрименка (JavaScript Базовий та JavaScript Стартовий). Дуже крута подача, розяснення та цікаві завжання ДЗ для закріплення матеріалу. Тільки позитивні враження від платформи!

Андрію, вітаю! Щиро дякуємо за відгук, будемо завжди раді Вам ;)

Скористався програмою «Вивчення програмування безкоштовно для українців» : itvdn.com/...​/landing/free-for-ukraine і отримав безкоштовний доступ до всіх курсів на платформі. Пройшов курс: «JS стартовий», отримав сертифікат, скористався можливостаями тренажера, а також ознайомився з можливостями освітньої платформи. Загалом задоволений таким підходом, якість викладання, структура курсу все на вищому рівні, а можливість навчатись у зручний для себе час основний плюс для мене. Хотілось би більше україномовного контенту в подальшому і надіюсь що команда проекту будуть працювати над цим. Загалом дякую за можливість спробувати і навчитись чомусь новому.

Тарасе, щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно чути, що Вам сподобались наші сервіси та можливості платформи ;) Це завжди дає поштовх та сили розвиватись і ставати краще.
Бажаємо Вам успіхів, цікавих та важливих проектів!

Чудові професійні курси, особливо для початківців! Гарне пояснення з прикладами та тестами. Доступна та зрозуміла подача матеріалу. Дякую за можливість навчатися!

Дякуємо, Наталія! Дуже раді, що Ви спробували свої сили в IT і залишились задоволені нашою платформою :) Бажаємо успіхів і подальшого розвитку!

Гарна платформа для навчання, та опановування нових професій, особливо сподобалось що конструюється список курсів необхідних для проходження від початку до кінця з обраної професії і не треба гадати який курс обрати далі

Підтримали: Юлія Лещенко

Щиро дякуємо, Борисе! Ми раді старатись і дуже задоволені, що Вам подобається наша платформа. Завжди раді бачити)!

Пройшла курс Angular углубленный. Дуже спободалась детальна та зрозуміла подача інформації та знання що отримала для подальшої практики. Дякую

Підтримали: Юлія Лещенко

Євгеніє, вітаю! Дякуємо за підтримку нашого ресурсу та бажаємо Вам успіхів!

Пройшов курс Основы работы с Git. Чудовий курс для початківців. Команди для роботи пояснені у зрозумілій формі з живими прикладами. Дякую за курс.

Євгенію, дякуємо за відгук :) Раді, що курс був корисним і Ви залишились задоволені навчанням у нас!

Чудові курси. .NET подається в достатньо розгорнутому вигляді на зрозумілій мові.

Валерію, раді, що Вам сподобалось у нас навчатись;) Дякуємо Вам за підтримку та відгук!

Доброго дня. Лекціі з Python дуже круті. Дякую за Вашу роботу.

Доброго дня, Романе. Дякуємо за Ваш відгук та підтримку) Бажаємо успіхів та професійних звершень!

Очень крутые курсы, много практики и простое объяснение.

Благодарим за отзыв, Вадим! Будем рады видеть Вас на наших курсах и тренингах ;)

Дякую за можливість отримати знання, у такий час. Курси дуже корисні, багато матеріалу і що саме важливо, можливість проходити тести.

Олександре, раді, що Ви маєте змогу навчатись та здобувати нові знання і щиро дякуємо за Вашу підтримку у такий час!

Пройшла навчання з JavaScript та TypeScript. Дуже інформативні та корисні курси.

Жанно, дуже раді, що Вам все сподобалось! Бажаємо професійного розвитку та чекаємо на наших нових курсах і вебінарах ;)

Найкращі курси якими я користувався. Максимально доступна подача матеріалу від чудових спеціалістів. Дякую за можливість отримати нову професію.

Щиро дякуємо за теплий відгук, Володимире! Раді працювати та надавати якісні послуги з навчання)

Очень хорошие курсы, всё интересно и понятно, никакой воды. Есть тренажёры, что тоже огромный плюс. Спасибо ребятам за возможность учиться в такое время! Успехов вам и дальнейшего развития!

Светлана, благодарим Вас за теплый отзыв, мы рады, что Вы остались довольны видео курсами и сервисами ITVDN. Вам также успехов и развития!

Курси варті уваги. Доступна і цікава подача матеріалу. Вельми вдячна за безкоштовний доступ в теперішніх реаліях. Успіхів у досягненні нових цілей і мені, і вам, і всім )

Дякуємо, Наталіє, ми вдячні, що обрали нас і залишились задоволені навчанням на ITVDN. Успіхів всім!)

Проходив курси «JavaScript Стартовый», «JavaScript Базовый» та «HTML5 & CSS3 Углубленный». Матеріал викладається доступно, без лишньої інформації. Незалежно від викладача, кожен курс цікавий по своєму, інформація подається доступно з фокусом на основні деталі. Практичні завдання цікаві й допомагають повністю розібратись в прослуханому матеріалі. Платформа зручна і проста в користуванні. За результатами пройденого матеріалу можна пройти тестування, з об’єктивним оцінюванням засвоєних знань, і отримати сертифікат. Раджу усім.

Віталію, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, ми раді, що Ви скористались можливостями нашого ресурсу і змістовно пройшли навчання. Бажаємо Вам успіхів!

Дякую Вам за можливість отримати нові знання!

Олексію, навчайтесь та опановуйте нові спеціальності для себе;) Дякуємо, що вибрали ITVDN!

Проходила курс про git. Курс дуже сподобався. Дякую за можливість вчитися в цей час.

Підтримали: Юлія Лещенко

Альона, дякуємо, що знаходите сили вивчати нові технології та розвиватись. Успіхів!

Очень крутые курсы! Я зарегистрировался месяц назад на курс Java стартовый и был удивлен и очень рад как подробно выложено объяснение материала в видеолекциях! К тому же есть тестирование по теории после каждой видеолекции плюс интерактивный практикум на котором можно проверить свои знания! Всем желающим изучить программирование рекомендую — ITVDN

Роман, очень рады, что Вы довольны нашими курсами и дополнительными сервисами, которые мы предлагаем своим студентам! Мы действительно любим то, что делаем и вкладываем в наш продукт лучшее) Желаем Вам легкого изучения Java и развития в IT!

Боже! Це те що я шукала! Ніякої води! У годині лекції 100% корисної інформації. За декілька уроків на платформі, я дізналась більше, чим за перший місяць навчання на онлайн курсах. Це просто неймовірною. Команда ITVDN — ви нереально круті!

Nika, всією командою ITVDN дякуємо за теплі слова та таку підтримку наших курсів! Ми дуже раді, що саме з нами процес вивчення IT «полетів» вперед ;) Чекаємо Вас на нових курсах та вебінарах.

Дякую за можливість навчатися безкоштовно в такий складний час! Це мені дало поштовх в програмуванні і узнать щось нове)

Дякуємо за довіру до нашого проекту та за Ваш відгук! Завжди раді Вам на ITVDN.

Дякую ITVDN за безкоштовний доступ до курсів. Матеріали для навчання достатньо ефективні та зрозумілі навіть для людини без попередньої спеціальної освіти.

Олеже, раді, що Вам сподобались наші курси! Бажаємо легкого вивчення IT!

Дякую за можливість безкоштовно навчатись! ITVDN — ви круті!

Олексію, дякуємо! Раді, що Ви задоволені освітнім ресурсом ITVDN ;)

Проходжу відеокурс по IT-спеціальності JavaScript. Подобається як доступно і просто пояснює матеріал тренер-консультант Дмитро Охріменко. Зручно, що до кожного відеоуроку є можливість загрузити код і короткий конспект.

Олександре, щиро дякуємо за відгук про нашого тренера та курси! Намагаємось надавати якнайкращий сервіс для вивчення програмування!)

Дякую за якісний навчальний матеріал! Дуже подобаються курси Дмитрия Охрименко по JavaScript. Дякую за цілий місяць безкоштовного контенту! Цей місяць дав великий поштовх у вивчені программування.

Вдячні Вам за відгук, Карино! Сподіваємось, Ви будете продовжувати вивчати JS та супутні технології і знайдете IT-проєкт, де реалізуєте свій потенціал.

Ще декілька років тому починав вивчати С# з Олександром Шевчуком, дуже крутий курс, але робота не давала часу на саморозвиток. У ці непрості часи знову з’явився вільний час, та завдяки ITVDN можна знову зайнятись корисними речами (навіть безкоштовно цілий місяць). Дякую.

Артеме, із поверненням на ITVDN :)
Раді підтримати Вас та дати поштовх до наздолуження вже вивченого матеріалу та нового, що з’явився на нашому освітньому ресурсі. Бажаємо успіхів!

Дуже вам дякую за можливість навчатися безкоштовно в складний час! Закінчила курс Java Script Starter планую навчатися далі.

Марино, дякуємо Вам! Бажаємо наснаги та терпіння, легких завдань і успішної реалізації в IT)

Крута ідея вільного доступу для навчання на платформі. Дякую команді ITVDN за таку можливість.

Щиро дякуємо, Юлія ;) Раді бути корисними та розвиватись разом!

Щиро дякую ITVDN за можливість структурно навчитися у короткий строк новим мовам програмівання Python та Java, а також Git. Дуже допомогло

Щиро дякуємо, Максиме! Бажаємо стрімко розвиватись у тих областях та технологіях, що Вам подобаються найбільше і знайти гідну роботу в IT :)

Дякую команді ITVDN за можливість розвиватися в наш складний час.

Підтримали: Юлія Лещенко

Анатолій, вдячні Вам за відгук! А ми раді, що корисні для Вас і Ви здобуваєте нові знання.

Дуже дякую команді ITVDN за безкоштовний курс — WEB TESTING AUTOMATION ON JAVA. Весь матеріал подано доступно та зрозуміло.

Дякуємо Вам, Мар’яно! Бажаємо легкого вивчення та успіхів у подальшому.

Величезне дякую команді ITVDN за змогу навчатись. Особлива подяка за курс Java, дуже корисно для початківців або освіжити та доповнити свої знання для тих хто вже працює в сфері і хоче підготуватись до співбесіди

Підтримали: Юлія Лещенко

Ілля, ITVDN щиро дякує Вам за відгук. Java — один з найбільш популярних та затребуваних напрямків навчання на нашому ресурсі ;) Раді, що наші курси корисні!

Дякую за можливість навчатись безкоштовно!
Окрема подяка за курси по JavaScript, Дмитро Охріменко надзвичайно доступно доносить нову та складну інформацію, а завдяки домашнім завданням можна якісно закріплювати матеріал

Підтримали: Юлія Лещенко

Олександре, ми раді, що Ви наразі маєте можливість проходити навчання по курсам напрямку FrontEnd і опановувати нові для себе знання. Дякуємо за відгук!

Проходив курс «С# безкоштовний». Дуже подобаються курси C# від Олександра Шевчука та Javascript від Дмитра Охріменко. На мою думку, ITVDN — гарна платформа для початку свого шляху в IT

Підтримали: Юлія Лещенко

Володимире, дякуємо щиро за відгук про наші курси. Ми раді, що Ви почали своє знайомство з IT разом з нами, по відео курсам Шевчука) Бажаємо опанувати програмування та знайти цікаву Вам роботу в IT.

Наразі прохожу курс «C# 8.0 СТАРТОВЫЙ» який викладає Олександр Шевчук. Мені подобається хороше пояснення матеріалу, все максимально доступно та зрозуміло. Думаю що це саме той курс, який потрібен новачку у програмуванні мовою С#/

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо, Сергію, за Ваш відгук. Бажаємо опанувати C# та з легкістю знайти для себе цікавий проект для роботи в IT.

Пройшов курси JavaScript Extended Capabilities та JavaScript Шаблони, також частково дивився інші курси по фронт-енд спеціальності. Сподобалось як викладає матеріал Дмитро Охрименко та можливості проходити тести та отримувати сертифікати

Олександре, дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишились задоволені навчанням на ITVDN і завжди будемо раді бачити Вас знову на курсах поглибленного рівня.

Проходив курс по MySQL.Є детальні приклади, хороше пояснення матеріалу. Є можливість здачі тесту для перевірки знань, та отримання сертифікату.

Підтримали: Юлія Лещенко

Максиме, щиро дякуємо Вам за відгук про нашу компанію!

Прошел курсы по Python. Внятное изложение материала и понравилось налие теста для проверки полученных знаний в конце урока.

Підтримали: Юлія Лещенко

Юрий, благодарим Вас за отзыв! Искренне желаем Вам успехов в IT-сфере.

Приємно відзначити помітний розвиток проекту ITVDN за останні 1,5 — 2 роки. Оновлення багатьох курсів, можливість протестувати отриманні знання, своєчасна підтримка консультантів... Дякую команді!

Підтримали: Юлія Лещенко

Наталія, ми дякуємо Вам! Так, ми розвиваємо наш проект задля того, щоб бути корисними для розробників та початківців в IT!

Прошел курс по верстке с применением grid;
Хороший курс — очень подробно и доходчиво изложен материал.
Спасибо!

Підтримали: Юлія Лещенко

Владимир, спасибо Вам за отзыв! Мы рады, что Вы остались довольны нашим видео курсом:)

Проходила курс по тестированию — подача материала очень порадовала (всё в одном месте, структурировано, объясняется откуда какие подходы выплыли), мне эти знания помогли в прохождении собеса (на фронта)

Анна, благодарим Вас за отзыв и искренне желаем успехов и свершений в профессиональной деятельности ;)

Прошла курс Kotlin. Понравилось изложение материала, подробный разбор примеров, в результате сформировалось представление об этом языке программирования и особенностях синтаксиса, подхода к программированию. Буду дальше продолжать изучать программирование вместе с ресурсом ITVDN)) Экзаменационный тест сдан — 950/1000

Взял несколько курсов, хотя и не прошел их все в связи с нехваткой времени. Но, может и из-за лени )) Считаю большим плюсом возможность проверки полученных знаний на TestProvider с получением сертификата и закреплением его на свой Linkedin профиль. Хотя и пишут в отзывах, что попадаются ошибки в ответах на тесты, но лично я с таким не сталкивался. В-общем, нравится пока все, но хотелось бы обновлений по DevOps направлению, т.е. есть куда расти...

Закончил 5 видео курсов абсолютно бесплатно. Если вы так же хотите обучаться на ресурсе бесплатно, то для этого вам нужно зарегистрироваться на сайте и подписаться на почтовую рассылку — в ней будет приходить следующая полезная информация: регистрация на вебинары, где-то раз в месяц ITVDN открывает полный доступ на 10 дней к какому-то видео курсу — подписываетесь и учитесь. Также после регистрации заходите в раздел Личный Кабинет — Бонусы и смотрите, за какие активности начисляются бонусы — выполняете их — получаете полный доступ к выбранному вами видео курсу — учитесь и получаете диплом. Также ITVDN периодически открывает доступ к тестам по каким-либо специальностям — проходите тест, получаете диплом. Видео уроки хорошо организованы и полезны, но над некоторыми вопросами в системе проверки знаний нужно поработать.

Очень много плюсов у данного ресурса, основное:
— Возможность выбирать способ обучения — как с тренером, так и самостоятельно
— Не только практика, но много внимания уделяется теории
— Можно выбирать то, что надо, чему способствует гибкая система подписок и курсов
— Множество акций и скидок, система бонусов
— Временные ограничения не драконовские, но дисциплинируют и подготавливают к дедлайнам.
Глобальных минусов нет, но этот ресурс не будет единственным (да и никакой другой не будет), который даст абсолютные знания и умения.

Александр, благодарим Вас за отзыв о нашем ресурсе!)

Пройшов курс «JavaScript Стартовий» по акції «Изучай JavaScript Стартовый бесплатно». Курс оновлений, йде в ногу з часом. Подача матеріалу цікава та зрозуміла. Цей курс буде корисним не тільки новачкам, а й людям, які хочуть оновити свої знання в JavaScript.

Підтримали: Юлія Лещенко

Сергію, дякуємо за відгук про ITVDN!

Хороший ресурс для обучения, если вы хотите изучить что-то новое, мне нравится деление на короткие курсы по темам, за такой курс можно понять, что данная технология/фреймворк и т.п. собой представляет и пощупать как с этим работать.

Марина, приятно слышать, что Вам удобно работать с нашими сервисами в процессе изучения новых технологий! Благодарим Вас за отзыв :)

Посмотрела курс C# 8.0 Стартовый по акции «Изучай C# бесплатно». Я не «дотнетчик» (теперь я знаю, как они правильно называются), и вряд ли когда-нибудь буду всерьез изучать C#. Но было интересно для общего развития, что это за зверь такой, и тут как раз эта акция. В итоге узнала гораздо больше, чем ожидала. Очень легко и интересно преподносится информация, полезные советы и рассказы из реальной жизни, все это приправлено щепоткой юмора.

Анна, спасибо Вам за отзыв! Мы рады, что Вы остались довольны нашим ресурсом и продуктом, будем ждать Вас ,если решите вернуться к обучению по программированию!

Вакансії ITVDN