ITVDN - IT Video Developers Network

Київ

32 відгуки

Дякую Вам за можливість отримати нові знання!

Олексію, навчайтесь та опановуйте нові спеціальності для себе;) Дякуємо, що вибрали ITVDN!

Проходила курс про git. Курс дуже сподобався. Дякую за можливість вчитися в цей час.

Підтримали: Юлія Лещенко

Альона, дякуємо, що знаходите сили вивчати нові технології та розвиватись. Успіхів!

Очень крутые курсы! Я зарегистрировался месяц назад на курс Java стартовый и был удивлен и очень рад как подробно выложено объяснение материала в видеолекциях! К тому же есть тестирование по теории после каждой видеолекции плюс интерактивный практикум на котором можно проверить свои знания! Всем желающим изучить программирование рекомендую — ITVDN

Роман, очень рады, что Вы довольны нашими курсами и дополнительными сервисами, которые мы предлагаем своим студентам! Мы действительно любим то, что делаем и вкладываем в наш продукт лучшее) Желаем Вам легкого изучения Java и развития в IT!

Боже! Це те що я шукала! Ніякої води! У годині лекції 100% корисної інформації. За декілька уроків на платформі, я дізналась більше, чим за перший місяць навчання на онлайн курсах. Це просто неймовірною. Команда ITVDN — ви нереально круті!

Nika, всією командою ITVDN дякуємо за теплі слова та таку підтримку наших курсів! Ми дуже раді, що саме з нами процес вивчення IT «полетів» вперед ;) Чекаємо Вас на нових курсах та вебінарах.

Дякую за можливість навчатися безкоштовно в такий складний час! Це мені дало поштовх в програмуванні і узнать щось нове)

Дякуємо за довіру до нашого проекту та за Ваш відгук! Завжди раді Вам на ITVDN.

Дякую ITVDN за безкоштовний доступ до курсів. Матеріали для навчання достатньо ефективні та зрозумілі навіть для людини без попередньої спеціальної освіти.

Підтримали: Юлія Лещенко

Олеже, раді, що Вам сподобались наші курси! Бажаємо легкого вивчення IT!

Дякую за можливість безкоштовно навчатись! ITVDN — ви круті!

Підтримали: Юлія Лещенко

Олексію, дякуємо! Раді, що Ви задоволені освітнім ресурсом ITVDN ;)

Проходжу відеокурс по IT-спеціальності JavaScript. Подобається як доступно і просто пояснює матеріал тренер-консультант Дмитро Охріменко. Зручно, що до кожного відеоуроку є можливість загрузити код і короткий конспект.

Підтримали: Юлія Лещенко

Олександре, щиро дякуємо за відгук про нашого тренера та курси! Намагаємось надавати якнайкращий сервіс для вивчення програмування!)

Дякую за якісний навчальний матеріал! Дуже подобаються курси Дмитрия Охрименко по JavaScript. Дякую за цілий місяць безкоштовного контенту! Цей місяць дав великий поштовх у вивчені программування.

Підтримали: Юлія Лещенко

Вдячні Вам за відгук, Карино! Сподіваємось, Ви будете продовжувати вивчати JS та супутні технології і знайдете IT-проєкт, де реалізуєте свій потенціал.

Ще декілька років тому починав вивчати С# з Олександром Шевчуком, дуже крутий курс, але робота не давала часу на саморозвиток. У ці непрості часи знову з’явився вільний час, та завдяки ITVDN можна знову зайнятись корисними речами (навіть безкоштовно цілий місяць). Дякую.

Підтримали: Юлія Лещенко

Артеме, із поверненням на ITVDN :)
Раді підтримати Вас та дати поштовх до наздолуження вже вивченого матеріалу та нового, що з’явився на нашому освітньому ресурсі. Бажаємо успіхів!

Дуже вам дякую за можливість навчатися безкоштовно в складний час! Закінчила курс Java Script Starter планую навчатися далі.

Підтримали: Юлія Лещенко

Марино, дякуємо Вам! Бажаємо наснаги та терпіння, легких завдань і успішної реалізації в IT)

Крута ідея вільного доступу для навчання на платформі. Дякую команді ITVDN за таку можливість.

Підтримали: Юлія Лещенко

Щиро дякуємо, Юлія ;) Раді бути корисними та розвиватись разом!

Щиро дякую ITVDN за можливість структурно навчитися у короткий строк новим мовам програмівання Python та Java, а також Git. Дуже допомогло

Підтримали: Юлія Лещенко

Щиро дякуємо, Максиме! Бажаємо стрімко розвиватись у тих областях та технологіях, що Вам подобаються найбільше і знайти гідну роботу в IT :)

Дякую команді ITVDN за можливість розвиватися в наш складний час.

Підтримали: Юлія Лещенко

Анатолій, вдячні Вам за відгук! А ми раді, що корисні для Вас і Ви здобуваєте нові знання.

Дуже дякую команді ITVDN за безкоштовний курс — WEB TESTING AUTOMATION ON JAVA. Весь матеріал подано доступно та зрозуміло.

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо Вам, Мар’яно! Бажаємо легкого вивчення та успіхів у подальшому.

Величезне дякую команді ITVDN за змогу навчатись. Особлива подяка за курс Java, дуже корисно для початківців або освіжити та доповнити свої знання для тих хто вже працює в сфері і хоче підготуватись до співбесіди

Підтримали: Юлія Лещенко

Ілля, ITVDN щиро дякує Вам за відгук. Java — один з найбільш популярних та затребуваних напрямків навчання на нашому ресурсі ;) Раді, що наші курси корисні!

Дякую за можливість навчатись безкоштовно!
Окрема подяка за курси по JavaScript, Дмитро Охріменко надзвичайно доступно доносить нову та складну інформацію, а завдяки домашнім завданням можна якісно закріплювати матеріал

Підтримали: Юлія Лещенко

Олександре, ми раді, що Ви наразі маєте можливість проходити навчання по курсам напрямку FrontEnd і опановувати нові для себе знання. Дякуємо за відгук!

Проходив курс «С# безкоштовний». Дуже подобаються курси C# від Олександра Шевчука та Javascript від Дмитра Охріменко. На мою думку, ITVDN — гарна платформа для початку свого шляху в IT

Підтримали: Юлія Лещенко

Володимире, дякуємо щиро за відгук про наші курси. Ми раді, що Ви почали своє знайомство з IT разом з нами, по відео курсам Шевчука) Бажаємо опанувати програмування та знайти цікаву Вам роботу в IT.

Наразі прохожу курс «C# 8.0 СТАРТОВЫЙ» який викладає Олександр Шевчук. Мені подобається хороше пояснення матеріалу, все максимально доступно та зрозуміло. Думаю що це саме той курс, який потрібен новачку у програмуванні мовою С#/

Підтримали: Юлія Лещенко

Дякуємо, Сергію, за Ваш відгук. Бажаємо опанувати C# та з легкістю знайти для себе цікавий проект для роботи в IT.

Пройшов курси JavaScript Extended Capabilities та JavaScript Шаблони, також частково дивився інші курси по фронт-енд спеціальності. Сподобалось як викладає матеріал Дмитро Охрименко та можливості проходити тести та отримувати сертифікати

Олександре, дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви залишились задоволені навчанням на ITVDN і завжди будемо раді бачити Вас знову на курсах поглибленного рівня.

Проходив курс по MySQL.Є детальні приклади, хороше пояснення матеріалу. Є можливість здачі тесту для перевірки знань, та отримання сертифікату.

Підтримали: Юлія Лещенко

Максиме, щиро дякуємо Вам за відгук про нашу компанію!

Прошел курсы по Python. Внятное изложение материала и понравилось налие теста для проверки полученных знаний в конце урока.

Підтримали: Юлія Лещенко

Юрий, благодарим Вас за отзыв! Искренне желаем Вам успехов в IT-сфере.

Приємно відзначити помітний розвиток проекту ITVDN за останні 1,5 — 2 роки. Оновлення багатьох курсів, можливість протестувати отриманні знання, своєчасна підтримка консультантів... Дякую команді!

Підтримали: Юлія Лещенко

Наталія, ми дякуємо Вам! Так, ми розвиваємо наш проект задля того, щоб бути корисними для розробників та початківців в IT!

Прошел курс по верстке с применением grid;
Хороший курс — очень подробно и доходчиво изложен материал.
Спасибо!

Підтримали: Юлія Лещенко

Владимир, спасибо Вам за отзыв! Мы рады, что Вы остались довольны нашим видео курсом:)

Проходила курс по тестированию — подача материала очень порадовала (всё в одном месте, структурировано, объясняется откуда какие подходы выплыли), мне эти знания помогли в прохождении собеса (на фронта)

Анна, благодарим Вас за отзыв и искренне желаем успехов и свершений в профессиональной деятельности ;)

Прошла курс Kotlin. Понравилось изложение материала, подробный разбор примеров, в результате сформировалось представление об этом языке программирования и особенностях синтаксиса, подхода к программированию. Буду дальше продолжать изучать программирование вместе с ресурсом ITVDN)) Экзаменационный тест сдан — 950/1000

Взял несколько курсов, хотя и не прошел их все в связи с нехваткой времени. Но, может и из-за лени )) Считаю большим плюсом возможность проверки полученных знаний на TestProvider с получением сертификата и закреплением его на свой Linkedin профиль. Хотя и пишут в отзывах, что попадаются ошибки в ответах на тесты, но лично я с таким не сталкивался. В-общем, нравится пока все, но хотелось бы обновлений по DevOps направлению, т.е. есть куда расти...

Закончил 5 видео курсов абсолютно бесплатно. Если вы так же хотите обучаться на ресурсе бесплатно, то для этого вам нужно зарегистрироваться на сайте и подписаться на почтовую рассылку — в ней будет приходить следующая полезная информация: регистрация на вебинары, где-то раз в месяц ITVDN открывает полный доступ на 10 дней к какому-то видео курсу — подписываетесь и учитесь. Также после регистрации заходите в раздел Личный Кабинет — Бонусы и смотрите, за какие активности начисляются бонусы — выполняете их — получаете полный доступ к выбранному вами видео курсу — учитесь и получаете диплом. Также ITVDN периодически открывает доступ к тестам по каким-либо специальностям — проходите тест, получаете диплом. Видео уроки хорошо организованы и полезны, но над некоторыми вопросами в системе проверки знаний нужно поработать.

Очень много плюсов у данного ресурса, основное:
— Возможность выбирать способ обучения — как с тренером, так и самостоятельно
— Не только практика, но много внимания уделяется теории
— Можно выбирать то, что надо, чему способствует гибкая система подписок и курсов
— Множество акций и скидок, система бонусов
— Временные ограничения не драконовские, но дисциплинируют и подготавливают к дедлайнам.
Глобальных минусов нет, но этот ресурс не будет единственным (да и никакой другой не будет), который даст абсолютные знания и умения.

Александр, благодарим Вас за отзыв о нашем ресурсе!)

Пройшов курс «JavaScript Стартовий» по акції «Изучай JavaScript Стартовый бесплатно». Курс оновлений, йде в ногу з часом. Подача матеріалу цікава та зрозуміла. Цей курс буде корисним не тільки новачкам, а й людям, які хочуть оновити свої знання в JavaScript.

Підтримали: Юлія Лещенко

Сергію, дякуємо за відгук про ITVDN!

Хороший ресурс для обучения, если вы хотите изучить что-то новое, мне нравится деление на короткие курсы по темам, за такой курс можно понять, что данная технология/фреймворк и т.п. собой представляет и пощупать как с этим работать.

Марина, приятно слышать, что Вам удобно работать с нашими сервисами в процессе изучения новых технологий! Благодарим Вас за отзыв :)

Посмотрела курс C# 8.0 Стартовый по акции «Изучай C# бесплатно». Я не «дотнетчик» (теперь я знаю, как они правильно называются), и вряд ли когда-нибудь буду всерьез изучать C#. Но было интересно для общего развития, что это за зверь такой, и тут как раз эта акция. В итоге узнала гораздо больше, чем ожидала. Очень легко и интересно преподносится информация, полезные советы и рассказы из реальной жизни, все это приправлено щепоткой юмора.

Анна, спасибо Вам за отзыв! Мы рады, что Вы остались довольны нашим ресурсом и продуктом, будем ждать Вас ,если решите вернуться к обучению по программированию!