ITSyndicate

Харків

Отримав позицію Junior DevOps, пройшовши курси від компанії. Коли я тільки починав курси, я був новачком у культурі DevOps, але мав базові уявлення про основні інструменти, такі як Terraform, Ansible, Linux тощо. Цього мені вистачило, щоб йти в темпі під час курсу, і виконувати різні цікаві задачі, які прокачували скіл. Багато задач було взято з реального досвіду, які можуть зустрічатися під час роботи, що точно буде корисним для DevOps інженера. Ці курси точно того варті, оскільки є шанс отримати чудову роботу в дружньому колективі. Спочатку я переживав, що відставатиму від інших через незнайомість з проектом. Але навантаження збільшувалось потроху, щоб я встигав все робити, і розумів що саме. Тому для Junior DevOps це дуже хороша можливість почати свою кар’єру з чудової компанії ITSyndicate! Не жалкую, що потрапив на курси, та отримав таку круту роботу, всім рекомендую)

Підтримали: Максим Емленинов

Потрапив на курси від компанії маючи базові навички DevOps і завдяки курсу доріс до рівня Trainee/Junior, адже він пропонує чимало challenging тасок, що покращують trouble shooting, problem solving та загальний рівень DevOps. Також були досвідчені ментори, що були готові допомагати і направляти буквально щодня. План навчання та як все було організовано дуже порадувало :)
Врешті по успішному закінченню курсів потрапив до компанії, де прийняли дуже приємно. З початком роботи відразу відчув затишну командну атмосферу та підтримку від тіммейтів. Радий, що потрапив саме сюди :D

Підтримали: Максим Емленинов

Завдяки цій компанії, я рік тому розпочав свою кар’єру у ІТ. Мені запропонували курси, які виявились дуже корисними, щоб розвинути мої навички. Після їх завершення отримав оффер. Я здобув цінний досвід у дружньому та професійному колективі. Компанія цінує своїх робітників та робить все можливе для їх професійного зросту.

Підтримали: Максим Емленинов

Пройшов курси від компанії, після цього отримав оффер. Курси були інтенсивні, тому доволі непогано прокачався. На проектах є можливість отримати ще більше унікального досвіду і знань, але навантаження збалансовані, тому таке «загартовування» не втомлює

Підтримали: Vitalii SynytskyiNastya Misyura

Працюю в Синдикаті вже понад 6 років. Такого чудового колективу ще не зустрічав. Завжди панує дружня атмосфера та приємний клімат як усередині компанії, так і всередині команди, є відчуття, що про співробітників у компанії піклуються. Для мене важливо що будь-яке питання чи проблему тут завжди відкриті з тобою обговорити і головне що до співробітників прислуховуються. А ще в нас був дійсно крутий офіс в Харкові — ніяких опенспейсів та шуму, зручне розміщення по окремих кімнатах та розташування в центрі міста на 16-му поверсі з нереальним краєвидом. Нажаль мусили його покинути, але я вірю що ми обовʼязково туди повернемось.

Всім привіт! Я Максим працюю в ITSyndicate вже 5 років.
Хочу поділитися враженнями від роботи з нашою командою. Ми пишаємося тим, що створюємо не просто робочі місця, а можливості для розвитку і кар’єрного зростання.

Якщо говорити про наш HR-відділ, то це справжні профі. Вони не тільки шукають таланти, але і створюють комфортні умови для адаптації новачків. Я сам спілкувався з багатьма, хто пройшов через наш процес найму, та від адекватних людей відгуки завжди позитивні.

Не можна не відзначити наш маркетинг і сейлз відділ. Це команда професіоналів, яка знає, як показати наші сильні сторони на ринку і знайти підхід до кожного клієнта.

Наших колег можна назвати сім’єю. Тут кожен готовий допомогти та підтримати, і це створює атмосферу, в якій можна не просто працювати, а й рости як професіонал.

Радий, що маю можливість працювати з такою винятковою командою!

Связалась со мной HR данной компании, предложила вакансию. После написала в телеграмм, пообщались, пообещала вернуться с обратной связью и просто пропала) Ну что же — профессионализм. Помимо того, что хотят человека на 1 позицию, который будет выполнять обязанности двух, так еще и просто игнорят после своего же предложения)

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук!
Ми з вами спілкувалися цього тижня у понеділок, минуло 2 дні, зазвичай надання фідбеку у будь-якому випадку займає до тижня, бо також є кількість інших кандидатів.
Якщо у вас виникають питання щодо термінів, ви завжди можете з нами з’язатися та перепитати.
Дякую!

Спілкувався з рекрутеркої данної компанії. Дивним було геть усе спілкування, але все ж таки не залишав надії, бо хотів попрацювати в саме невеличкій компанії. Але останніми краплями було(далі цитати):
«Когда попадаете к нам на испытательный срок, во время него мы удерживаем 30% из вашей зп и по окончании стажировки выплачиваем удержанные за весь период стажировки деньги бонусом.»
«Можем обсудить после удачного прохождения ИС, выдать технику в пользование (аренду)»
Дуже цікаві умови(ні).

Підтримали: Борис Джонсонюк

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук.
Мені здається, що ви мене не так зрозуміли, тому хочу уточнити декілька моментів:
— Ми накопичуємо бонус співробітника та у разі успішно пройденого випробувального терміну, який може закінчитися і раніше 3-х місяців, виплачуємо їх.
— Ми вважаємо гарною практикою видавати техніку нашим співробітникам, які потребують це. Ми робимо це безкоштовно на час, коли людина працює з нами. Під орендою я мала на увазі це.
Якщо у вас є ще якісь питання будь ласка звʼяжіться з нами та перепитайте.
Дякую!