ITRex Group

Киев, Минск (Беларусь), Santa Monica

Майже через місяць буде 2 роки як я працюю в компанії Itrex, думаю настав час залишити свій відгук:) По-перше, хотів би подякувати менеджменту компанії і людям з якими я працював і працюю на даний момент. Саме тут я отримав багато корисних професійних знань і навичок, а також купу позитивних емоцій, які були результатом надання можливості розвитку і не бюрокритизованою системою управління в компанії, яка й досі залишилася такою. З плюсів компанії: дуже гнучкий графік роботи, легка система правил при потребі зміни графіку роботи на різні періоди або отриманні вихідних днів, якщо в цьому є серйозна потреба. Регулярні тімбілдінги, корпоративи в Карпатах:) Медичне забезпечення, спортивна компенсація, англійська, повна помісячна компенсація сплати податків. В професійному плані, повна воля по вибору технологій, вітається застосування і впровадження нових інструментів, допомога в розвитку при наявності потрібного напрямку. З мінусів(як на мене) — хотілось би кращого розташування офісу:)

Отличная айти компания! Подкупают плюшки — свободный график работы, возможность обучаться на проектах, лояльное отношение руководства(нет лишней бюрократии). Так же, хочу отметить, что коллектив очень позитивный и дружный, что исходя из практики — редкость :) приятная рабочая амосфера.

Отличная компания!
Есть все условия для развития в проффесиональном плане.
Коллектив, поддержка и лояльность со стороны руководства.