6 грудня 2021 9:05

Ivan Marakhovskiy, Frontend Developer at 24Slides в 24Slides

Всім привіт!) Минулої п’ятниці було рівно 1 рік, 1 місяць та 1 день з початку моєї роботи в Itransition, а також, на жаль, мій останній робочий день тут. За весь цей період через Covid обстановку зміг лише 4 останні місяці попрацювати в офісі, про що дуже жалкую так як колектив для мене був переважно приємним. Але дякуючи організованій компанією вакцинації я почав таки їздити в офіс і за цей короткий період зміг знайти хороше коло спілкування(що було доволі важливо після 9-ти місяців роботи з дому).
Підписуюсь під багатьма позитивними коментарями нижче, в плані умов праці це була поки моя найкраща компанія. Менеджмент, техніка, топовий офіс в Гулівері з усіма доступними плюсами(я б перечислив, але це занадто багато тексту), страховка, доступність остримання різноманітних сертифікатів і т.д. — це все про Ітру. Це якщо не згадувати про те що працюють переважно люди до 27-ми років що значно для мене спростило процес вливання в колектив.
Звичайно, так як компанія доволі велика взагальному, то багато що може відрізнятись від менеджера до менеджера, я ділюсь лише своїм досвідом, проте зі слів інших ребят з якими спілкувався в офісі це враження більшості.
Доволі великий виходить комент, давайте підбивати якісь підсумки) Компанію на даний момент рекомендую сміливо, по більшості деталей вже кому цікаво можна спілкуватись з рекрутерами. Компанія зараз активно росте в Україні тож можливо хтось з тих хто це читає і стане її частиною, чого я щиро бажаю)

Привіт, Ваня! Дякую тобі за твій шедрий і наповнений тонкими деталями відгук! Бажаю тобі успіхів на новому місці та сподіваюся, ще обов’язково трапиться нагода для нашої співпраці!)