{IT}Prosteer

Львів

1 листопада 2018 16:42

Oksana Hnatyuk

Враження, що HR-ри компанії не працівників шукають, а шукають кого б це дістати!

Підтримали:  Bohdan Demydov

Доброго дня, Оксано. Поясніть, будь ласка, що саме ви маєте на увазі?

В середу мені зателефонувала HR компанії Prosteer Group — Ірина Якібчук, розповіла, що у компанії є інтернет-магазини, що їм потрібен SMM з досвідом, і решта деталей про вакансію можна дізнатись вже на співбесіді або ж можна отримати листа з пропозицією на електронку, я сказала, що добре — відправляйте, гляну і дам відповідь, ще HR наголосила, що відповідь я повинна надати до кінця дня. Я нічого не отримала і ввечері вона мені телефонує і неприємним тоном мене питає чому я не відповіла, не відповіла бо нічого не отримала. Наступного дня все ж таки отримала листа, проаналізувала і чемно подякувала і відписала що не зацікавлена у даній вакансії. У відповідь отримала запитання чому, тоді мені прийшлось вказати на те що мене відштовхнуло (відсутність р-ня з/п, графік та тематика проектів) і отримала таке — цитую: «Вам ця пропозиція швидше не зрозуміла, ніж не цікава.» Такого хамства ще жоден HR собі не дозволяв! Видно рівень професіоналізму та виховання! Людина просто відмовилась то з неї одразу роблять тупу та дурну.

Підтримали: anonymous

Мені дуже прикро, що через цю ситуацію ви себе відчули ображеною. Я думаю, що тут сталось непорозуміння. Я поспілкувалась з нашим рекрутером і запевняю вас, що вона не мала наміру вам хамити, а мала на меті такою фразою лиш розповісти більше про компанію, тематику та напрямок роботи. Можливо під час переписки ці фрази прозвучали для вас двозначно, або рекрутер не змогла сформувати свої наміри максимально вірно і прозоро, + все ж відсутність особистого спілкування теж не дає змогу повністю відчути, що в нашій компанії є дуже цінними люди, їхні думки, враження та комфорт. Тож якби була можливість у нас з вами колись поспілкуватись співбесіді — я впевнена, що ви могли би скласти не таке категорично негативне враження про нашу компанію. Запрошую при нагоді навіть просто на каву)

Підтримали: Olesia Manko

Я не відчула себе ображеною, мене здивувала наглість рекрутера — телефонувати ввечері з претензіями чому немає відповіді на спам який вона надіслала, стверджувати, що я не зрозуміла, що мені пропонують, а якої відповіді вона очікувала в ті терміни які мені поставила — бо їй треба вже сьогодні до кінця дня? Можна було просто запитати чи я щось не зрозуміла і чи потрібна мені додаткова інфа по вакансії чи компанії. Вона не єдиний рекрутер, є інші компанії, які також роблять пропозиції, тому відмову потрібно просто прийняти і шукати іншого кандидата, а не починати людину діставати своїми переконаннями.

Підтримали: anonymous