{IT}Prosteer

Львів

Настоятельная рекомендация руководству компании — обратить внимание на общение сотрудников поддержки с клиентом. Если человек не разобрался в полученных инструкциях, но при этом дал все доступы чтобы можно было подключиться и помочь ему решить проблему, не надо даже в мягкой форме называть его тупым и заявлять, что кроме него у других проблем с пониманием инструкции не было.

В зальному можу сказати, що {IT}Prosteer це компанія, в якій є можливість реалізувати свій професійний потенціал, а також просто душевно побалакати з будь-ким, що не може не радувати.

Бюрократії тут не побачив, є з чим порівняти. Просто будь профі своєї справи і все у тебе тут буде добре. З плюсів: адекватне керівництво, гнучкий графік роботи, тім білдінги, кава, снеки. З мінусів особисто для мене — локація.

І напевно, саме головне на мою думку в компанії це — люди. Тут вони в хорошому сенсі цього слова — прості, не зарозумілі, приємні в спілкуванні, допомагають один одному і в роботі, і там підкинути до роботи, Саша привіт =) Кожен зі своєю індивідуальністю, всі по своєму різні, з різних міст, але всіх об’єднує захоплення своєю роботою.

Всім добра. Peace ✌️

Працюю в компанії понад 2 роки. Заради цієї роботи переїхала з іншого міста і ні разу не пошкодувала про своє рішення.

Комфортний офіс та дружня, неформальна атмосфера в колективі дають можливість «переключатися» від роботи та не «перегорати».

Проекти над якими ми працюємо цікаві, різноманітні, що не дає знудитися) і дозволяє розвивати hard skills та рости як спеціаліст.

І, звісно ж, ключову роль в роботі компанії відіграє команда. Завдяки згуртованості та дружності, завжди можна отримати допомогу і підтримку колег.

Дякую вам).

Порівняно нещодавно розпочала працювати в компанії і скажу ,що сімейна атмосфера та затишний офіс роблять усе, щоб йти на роботу чим скоріш) Знаю куди рости і розумію, що тут зможу розвиватись і набиратись хорошого досвіду!
Дуже подобається розклад і можливість не летіти точно на конкретну годину,а самій контролювати графік своїх справ)Адже все дуже лояльно і з розумінням)

1/3 свого життя ми проводимо на роботі й про якість цієї третини варто задумуватись постійно.
ITProsteer — це місце, де мене готові чути і як професіонала, і як просто особистість.
Місце, де я зрозуміла, що один в полі, звичайно, воїн, але разом в команді — ми справді непереможна армія:)
Місце, де мені як Project Manager командою хочеться не керувати, а направляти її. Ба навіть більше, досить часто саме команда направляє мене в потрібному напрямку.

У нас тут дійсно своя атмосфера і творить її справді кожен!

Звичайно ж, без челенджів нікуди, але це тільки причина ставати професійно неповторніше:)

Усім взаємності з роботою:)

Відкликнувся на позицію у цій компанії, згодом рекрутер додала мене у скайпі.

Домовились на співбесіду з рекрутером по скайпу на конкретну годину (домовитись було доволі важко, так як у той період я був обмежений по вільному часу і не завжди мав доступ до інету, а по телефоні чомусь не хотіли провести співбесіду, ну то таке). Ситуація склалась так, що я на пару хв запізнився, а в рекрутера у той же час пропало світло. Ну ок, буває.

Передомовились на інший день та на іншу годину — в домовлений час на моє запитання «Привіт, кол?» відповіді від рекрутера не отримав, як і згодом — ні відповіді, ні вибачень.

Такий собі досвід.

Ой лишенько, Іринка не молодець.
Від імені компанії приношу вибачення. Дійсно, ми з Вами домовлялися на пізню вечірню співбесіду, і дійсно, ні Ви, ні я не змогли на ній бути :-) життя буремне, а графік мій був перевантаженим, і ми передомовились, але в блокнотик не записала. От такі діла.
у знак примирення пропоную наступне: приходьте в гості на каву, я подарую Вам прикольну чашку :-)
Ще раз вибачте, тепер я точно буду уважнішою і носитиму блокнота із собою всюди.

Враження, що HR-ри компанії не працівників шукають, а шукають кого б це дістати!

Підтримали: Bohdan Demydovanonymous

Доброго дня, Оксано. Поясніть, будь ласка, що саме ви маєте на увазі?

Працюю тут вже майже 1,5 роки, на відміну від попередньої роботи у великій ІТ — компанії — відчуття, що я працюю більше з друзями, ніж з колегами:)

Професійне управління Вашим бізнесом — саме тут. Суперкрутий колектив, прогресивне гнучке управління процесами, дружні до персоналу керівники, комфортний офіс, можливість розвитку та навчання прямо в офісі, спільний відпочинок. Тут не просто робота, а набагато більше — простір-сім`я :-)

Підтримали: Rostyslav BohushAndrey Nalyvayko

Компанія з великими можливостями для особистісного та професійного зростання. Багато цікавих проектів, чудова атмосфера, комфортний офіс, компетентні працівники, які завжди готові допомогти, грамотний менеджмент — це все про ProSteer Group. Крім того, компанія дає можливість вивчення мов, організовує дозвілля працівників, а саме: гру у футбол, волейбол, відпочинок на території компанії (з великою зеленою зоною), душевні корпоративи та багато іншого. Отож, якщо ви очікуєте від роботи чогось більшого, тоді вам сюди!

Компания с потрясающей атмосферой, работать легко, коллектив дружный, это вам не галера ауторсовая для гребцов — это продуктовая компания со своими личными продуктами, продуктоами которой вы можете лично пользоваться.
Если вы думаете, что офис у вашей компании был классным и коллектив был добрым.. забудьте о том что было раньше — с этой компанией мало кто может посоревноваться по дружественной атмосфере и крутости офиса. С директорами на ты, никакого пафоса, никакого выпендрёжа, все открытые для общения, тут вам есть и интересные писатели, талантливые художники, музыканты, спортсмены, шутники, филологи, математики, и многие другие люди собранные для приятной работы над целостностью продукта. И поверьте, когда вас возьмут к ним на работу, о вас позаботятся, за вами будут переживать, будут вас ублажать, вам будет интересно работать над их детищами и как можно не полюбить свою работу в Prosteer Group.

Я благодарен Prosteer Group за свою открытость, за чувство ценности каждого сотрудника, за дружелюбность, за лёгкость своей работы, за игры в волейбол (Да у них есть своё волейбольное поле на котором каждый день играют), за те корпоративчики наполненные чувством — будто это твоя семья!

И так, если вы талантливый специалист, который хочет проявить свои таланты и быть оценённым, то вам нужно идти в эту компанию, вы влюбитесь в эту компанию — это неизбежно!

Компанія з гарною атмосферою. Світлий, просторий, комфортний офіс, а в ньому — світлі позитивні люди. Всьому навчать, як треба, з усім допоможуть, і настрій піднімуть:)
Гарне соціальне забезпечення, сприятливі умови праці, сильна корпоративна культура і високий командний дух забезпечені.

Хороша стабільна адекватна компанія з прекрасним колективом і хорошим соцпакетом. Якщо потрібно віднайти правильне рішення, тут завжди поможуть, підкажуть, всі робочі моменти можна вирішити продуктивним діалогом. Професійне і творче зростання та самовдосконалення вас не оминуть, якщо ви від них не тікатимете.

Взагальному все добре, мені подобається тут працювати. Помаленько розвиваюся і стараюся щось міняти в середині компанії. Так деколи виникають проблеми комунікації і розуміння процесів, але можна досягти взаєморозуміння в діалозі.