27 вересня 2022 17:49

Andrii Diomin, QA в itjet

Всім привіт!

Працюю в компанії як QA engineer. В компанії свій шлях почав з рівня трейні, на данний момент продовжую свій розвиток.
Проєкти цікаві та насичені, додатково є можливість взяти проект, що дасть тобі виклик і дуже добре прокачає в технологіях в яких в тебе досвіду бракує — що я вважаю чудовим!
Компанія відкрита як і до нових пропозицій, починаючи від покращення процесів закінчуючи напрямком твого розвитку як спеціаліста, так і діалогу — якщо тебе як спеціаліста/людину щось не влаштовує чи ти хочеш щось змінити.
Є свій власний парк техніки, що допомагає в роботі. Та відкриті до нових тулзів, якщо такі будуть потрібні. Також є мітапи по прокачуванню скілів.

Кожен тиждень маємо цікаві тусовки та додатково можемо самі їх влаштовувати — починаючи з настолок/PS закінчуючи наприклад волейболом.
Колектив відкритий та веселий — завжди можна знайти з ким можна потусити, а в кого чогось навчитись.
Компанія також відкрита до потреб кожного та може допомогти в непростий час, якщо це потрібно.

Загалом я задоволений співпрацею з цією компанією та планую далі розвиватись разом)

Дякую за крутий відгук! Дуже радий, що ми знайшлися🤗
Happy to work together❤️