ITHoot

21...80 спеціалістів
Хмельницький

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу залишити свій відгук щодо співпраці з компанією IT Hoot. В мене лишились багато приємних вражень. В компанії дуже круті СEO і СTO — Антон і Анатолій, з якими можна обговорити будь-які питання і пропозиції. Багато крутих і досвідчених технічних спеціалістів, які завжди можуть допомогти порадою менш досвідченим колегам.

Підтримали: Yaroslav ButsПаша Морозец

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.