ITExpert - IT Recruitment agency

26 липня 2022 17:13

Владислав Завадский, Java Developer в Zoolatech

Ще з 2018 маю тісні стосунки з компанією, періодично спілкуючись з рекрутерами напряму та опосередковано.

Мав радість співпрацювати з ними як кандидат. Все було чітко, лаконічно і вчасно. Дуже швидко влаштували співбесіду і дуже швидко отримав фідбек — протягом 24 годин.

Скажу, що люди в цій компанії — професіонали. Інакше я сказати не можу. Бо уміти розрізняти технології та навіть розуміти що з чим використовується — це вам не аби що. Я коли дізнався, що один із засновників компанії проводить для новеньких лекції з цього приводу, а потім вони ще й здають атестацію — я був здивований. Бо не кожен рекрутер зможе повчити розробника. А ці зможуть. Не сумнівайтесь) І вам це сподобається)

Вони не шукають кандидатів «аби знайти». Якщо ви потрапите у руки до ITExpert — вважайте, ви знайшли роботу. Все буде залежати лише від того, як багато ви набрехали у CV)

Моя близька знайома влаштувалася на стажування з подальшим працевлаштуванням в ITExpert. Компанія навчила її з нуля усім потрібним навичкам — людину, яка до IT не мала жодного відношення. І навчила не просто так, щоб кидати шаблонні повідомлення, а щоб розуміти, що саме ти пропонуєш, розуміти кандидатів та уміти запропонувати саме те, чого хоче кандидат.

Тому для мене дуже велика радість спостерігати як компанія росте і розвивається. Хотів би бачити побільше таких професійних і досвідчених людей, які допомагають нам з вами знаходити місце, де ми будемо відчувати себе чудово)

Підтримали:  Iryna Kotsuira

Доброго дня, Владиславе! Приємно отримувати такі відгуки, дякуємо вам від усієї команди. Дуже задоволені, що допомогли вам знайти гарне місце роботи, бажаємо вам кар’єрних успіхів на кожному етапі розвитку у компанії і завжди будемо раді допомогти!