ITExpert - IT Recruitment agency

Київ

Я вже понад рік з ITExpert. Хотіла б поділитися своїм невеликим відгуком.

Мені дуже імпонує підхід до навчання та роботи. У новачків є ментори, безліч можливостей для розвитку, матеріалів, внутрішні курси. Для більш досвідчених рекрутерів є можливості розвитку в менторинг, лідинг, аккаунт-менеджмент, просування особистого бренду і т.д. Дуже круто, що у компанії також є доступ до різноманітного ПЗ та сервісів для рекрутингу, процеси роботи у команді структуровані — це робить сам процес роботи більш комфортним.

Я б дуже радила цю компанію як місце роботи для тих, хто справді любить та горить рекрутингом, кого мотивують челенджі та особистий розвиток (якщо ви людина «з 9 до 6» і закриваєте лептоп після мінімального пулу тасок — вам не сюди).

Хотіла б подякувати також усім, хто вибудував ці процеси в компанії і покращує їх щодня — менеджмент, Team Lead’ів та інших проактивних людей:)

Привіт, Діано!

Дякую тобі за відгук — приємно читати такі слова. За цей рік+ ти також круто себе показала і виросла до справжнього айтіекспертівця💫

Дякую, що ти з нами:)

Хочу подякувати вашій агенції за професійність і прозорість. Окремо вдячний Ользі Луценко за підтримку і всіляку допомогу при працевлаштуванні. Обширні консультації і вичерпні роз’яснення, додаткові уточнення деталей за моїм проханням, професійний підхід до своєї справи, постійно на зв’язку і інформативність на всіх етапах працевлаштування! Отримав оффер в цікаву компанію :)
Це однозначно позитивний досвід, буду рекомендувати знайомим!

P.S: Додаткова вдячність Ользі за турботу та постійний фідбек. Продовжувала підтримувати зв`язок навіть після прийняття оферу. 😊

Привіт, Ігоре! Дуже дякуємо вам за фідбек. Ми вері хепі, що змогли не лише допомогти з пошуком роботи, але й залишити такі позитивні враження у вас.

Успіхів вам на новому місці роботи:)

Спілкувався з рекрутером Катериною Дзіговською щодо вакансії. Залишились тільки позитивні враження. Була постійно на зв’язку та всіляко інформувала та допомагала. В результаті отримав offer від компанії.

Підтримали: Iryna KotsuiraIgor Shykhov

Доброго дня, Сергіє! Дякуємо за такий позитивний зворотний зв’язок. Бажаємо вам успіхів та удачі на новому місці роботи:)

Тут вже досить багацько відгуків від людей, які мали досвід співпраці з ITExpert, вважаю, що для цілої картини необхідно також поділитися експіріенсом саме працевлаштування в агенції)
Всім привіт, мене звати Світлана і працюю я в ITExpert трошки більше року. Працевлаштовувалася абсолютно «зелена» і з мінімальним уявленням того, що взагалі відбувається в it-світі (кліше про хакерів в капюшонах з максимально прокаченним сліпим методом друку ми опустимо), але з великим бажанням отримати новий досвід та спробувати свої сили в абсолютно незнайомому поприщі. ITExpert привернули мою увагу якраз готовністю навчати та допомагати розвиватися, тому, пройшовши етапи спілкування з компанією (на той час це було написання мотиваційного листа, онлайн-інтерв’ю з одним з тім лідів та співбесіда в офісі) мене запросили приєднатися до команди рекрутерів.
Найперше, що хочу відзначити — це готовність та бажання навчати новачків. Онбординг систематизований, навчальна програма та внутрішні матеріали різноманітні та обширні, тому у вас не буде жодного виходу, окрім як стати експертом в айті кухні) Окремо хочу виділити розуміння та заохочення, з яким ставляться до різноманітних питань, що обов’язково виникають у процесі навчання, тому якщо ви знаходитеся у пошуку можливостей для початку своєї кар’єри в айті, проте не знаєте, де ж почати — агресивно рекомендую ITExpert.
Для мене, як для людини досить замкнутої та сором’язливої, було дуже важливо знайти порозуміння з колегами — тому наступним пунктом я би хотіла розповісти про команду. Навіть не знаю, з чого почати, тому що це мій найулюбленіший аспект у компанії — я знайшла максимальний комфорт у людях, з якими працюю. Це фахівці, які не тільки професіонали своєї справи, але й цікаві, неординарні особистості, які надихають та створюють неймовірну атмосферу. Я потрапила до команди Ніни, де знайшла не тільки крутих колег, але й близьких друзів, з якими можна не тільки обговорити робочі моменти, але й поділитися особистими переживаннями — дівчата, ви неймовірні!
Також хочу поговорити про підтримку під час війни — від самого початку і до тепер компанія тримала з працівниками зв’язок, ми ділилися порадами, підтримували один одного, нервували, коли хтось довго не був онлайн та раділи добрим новинам. Я знайшла величезну підтримку в ITexpert, де найбільшою цінністю є саме люди, тому всіма силами забезпечується комфорт працівників та акцентування уваги на внутрішньому стані спеціалістів.
Висновок можу зробити наступний — якщо ви шукаєте місце, де зможете прокачати свій професійний шлях, де зможете познайомитися з крутими людьми та отримаєте неймовірний досвід — ITExpert саме те, що вам потрібно :)

Світлана, привіт! Ми також дуже задоволені роботою з тобою, класно, що у нас стався такий «метч» за скілами, навичками та умовами. Ти дуже виросла у професійному плані за ці роки співробітництва. Вірю, далі тільки більше (сподіваюся, з нами, у ITExpert) 🙂

Спілкувався з Мариною Косіч щодо підбору вакансій.

Одна з вакансій з певних обставин не підійшла мені.
Марина дуже швидко підібрала мені іншу вакансію, пройшли всі етапи, хоч через «недолугого сусіда» не з першого разу, але Марина все дуже оперативно вирішувала.
Приємно здивований, що після отримання оферу я отримував консультацію та допомогу з оформлення, цікавилася як на новому місці та чи все добре.
Сподіваюся, що затримаюся на новому місці подовше, але при нагоді звернуся до Марини чи до ITExpert.

п.с. Окремий плюсик в карму компанії, за чесність та відкритість.

Привіт, Ігоре!

Дякую за розгорнутий фідбек, дуже стараємося у своїй справі.

Бажаємо вам крутих досягнень на новому місці роботи😉

Спілкувалася з Ольгою Митко щодо вакансії. На всі запитання отримувала вичерпну відповідь, проходження всіх етапів співбесід відбувалось швидко та супроводжувалося фідбеком зі сторони Олі. В результаті отримала хороший офер)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Катерино! Дуже раді отримати такий відгук, успіхів вам на новому місці роботи!:)

Працюю в компанії ITExpert понад 2 роки, приємний колектив, справедливий і уважний менеджмент. Дуже подобається, що компанія не стоїть на місці і постійно розвивається сама і допомагає в розвитку співробітників. Загалом, я повністю задоволена співпрацею з компанією і готова її рекомендувати :)

Підтримали: Nina SignaevskayaIryna Kotsuira

Привіт, Настя! Дуже дякую тобі за ці слова, вони зігрівають наше айтіекспертівське сердечко. З тобою такою космічно працювати, дякую, що ти з нами❤️

Спілкувався з Ольгою Митко. Отримував вчасні та компетентні відповіді на свої питання. Все сподобалося та як результат отримав офер в дуже гарну компанію )

Доброго дня, Михайло!
Раді чути, що змогли вам допомогти. Успіхів вам на новому місці роботи та щасливих (і мирних) понеділків!:)

Спілкувались з рекрутером Катериною, прийняла її офер, добре розповіла про всі деталі, оперативно вирішили всі питання, приємний досвід співпраці)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Ірино, дуже дякую вам за відгук! Раді, що залишили такі позитивні враження у вас. Кар’єрних вам досягнень на новому місці:)

Працюю в рекрутинговій агенції ITExpert майже 5 років і справді дуже задоволена нашею співпрацею.
За цей час ми маштабувалися від 9 людей до 45+.
Тут я виросла з Junior Recruiter до Team Lead’а команди та отримала корисний досвід у рекрутингу, менеджменті та бізнесі. С-level компанії мега крутий, завжди тримає високу планку у роботі (як у коммунікації з клієнтами, так і у робочих моментах зі співробітниками, навчанні молодших коллег тощо).
Коллектив гарний, дівчата та хлопці завжди намагаються один одному допомогти і підтримати.
Яка б не була важка ситуація навкруги, компанія завжди знаходить вихід і продовжує працювати далі та показувати чудовий результат в роботі.
Пишаюся, що проходжу весь цей шлях разом з ITExpert!

Підтримали: Iryna KotsuiraIgor Shykhov

Маша, привіт! Дуже дякую тобі за такий теплий відгук. Нам також з тобою космічно круто разом працювати, дякую, що ти з нами😉

Ольга Коцирій, ви ПРО дякую вам!
За короткий термін організувала співбесіду, де я отримав офер.
Якщо у майбутньому буду шукати нову роботу, то обов’язково звернусь до вас!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Привіт, Віталіє! Дуже дякую за такі теплі слова про роботу з нашим рекрутером, обов’язково передамо їй зворотний зв’язок. Бажаємо вам успіхів на новому місці роботи:)

Вже не вперше звертаюсь в компанію для пошуку нового проекту, спілкуюсь з Анною Резніковою. Враження тільки позитивні, все швидко і чітко :)
Також подобається, що рекрутери підтримують зв’язок і розпитують чи все в порядку на проекті через деякий час.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Добрий день, Павло!Дякуємо вам за відгук, стараємося завжди показувати свої 100%!

Спілкувався з Ольгою, гарний ректрутер, зробила все так щоб я як найшвидше перейшов до співбесіди. Дякую за співпрацю

Підтримали: Iryna Kotsuira

Валерій, добрий день! Дякуємо вам за відгук, нам приємно чути такі слова про нашу роботу:)

Спілкування з компанією було успішним. Із позитивних моментів: рекрутер продовжував підтримувати зв`язок навіть після прийняття оферу.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Привіт, Олександре! Дякую за ваш зворотний зв’язок, раді, що ви задоволені рівнем комунікації з нашими рекрутерами:)

Досвід спілкування з компаніею був дуже позитивним, що нажаль зустрічается не скрізь. Спілкувався з рекрутером Світланою Ведмідь, коммунікація була досить прозорою і на кожному етапі в мене було чітке розуміння чого чекати і що відбувается.
Найму не сталося але досвід був приемним.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Привіт, Максиме! Дуже дякуємо вам за відгук, нам приємно отримувати такі коментарі про нашу роботу:)

Оля Луценко — человек с которым приянто иметь дело, проффесиональна в общении, желаю ей роста и прогресса в карьере, так держать. Спасибо что помогла с подбором работы!!

Добрый день, Богдан!

Спасибо за такой теплый отзыв по работе с нами. Обязательно передадим обратную связь Оле. Желаем вам успехов в карьере!

Мав досвід спілкування з рекрутером Катериною. Нажаль, вакансія з якою вона на мене вийшла була мені не цікава, а з запропонованих по моїй вилці на мої скіли варіантів були виключно ремоут. В цілому, якщо всі інші співробітники такі ж приємні, пунктуальні та професійні- то у чудовому майбутньому для вашої компанії я переконаний.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Антоне, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, нам приємно чути такі слова!

Сподіваємося, у майбутньому ще зможемо переконати вас у тому, що всі фахівці нашої компанії залишають таке чи ще краще враження. А поки бажаємо вам кар’єрних досягнень на поточному місці роботи:)

Спілкувався з рекрутеркою, Діаною Тимченко. Дуже позитивні враження про професіоналізм рекрутера та компанії, вакансії яких пропонувалися. Швидко передавалися фідбеки, вони були розгорнутими. Рекрутер допомогла покращити резюме та проконсультувала по питанням пошуку роботи. Дякую!

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Доброго дня, Віталіє! Дуже дякуємо за ваш відгук та передамо фідбек Діані. Кар’єрних вам успіхів!

Ще з 2018 маю тісні стосунки з компанією, періодично спілкуючись з рекрутерами напряму та опосередковано.

Мав радість співпрацювати з ними як кандидат. Все було чітко, лаконічно і вчасно. Дуже швидко влаштували співбесіду і дуже швидко отримав фідбек — протягом 24 годин.

Скажу, що люди в цій компанії — професіонали. Інакше я сказати не можу. Бо уміти розрізняти технології та навіть розуміти що з чим використовується — це вам не аби що. Я коли дізнався, що один із засновників компанії проводить для новеньких лекції з цього приводу, а потім вони ще й здають атестацію — я був здивований. Бо не кожен рекрутер зможе повчити розробника. А ці зможуть. Не сумнівайтесь) І вам це сподобається)

Вони не шукають кандидатів «аби знайти». Якщо ви потрапите у руки до ITExpert — вважайте, ви знайшли роботу. Все буде залежати лише від того, як багато ви набрехали у CV)

Моя близька знайома влаштувалася на стажування з подальшим працевлаштуванням в ITExpert. Компанія навчила її з нуля усім потрібним навичкам — людину, яка до IT не мала жодного відношення. І навчила не просто так, щоб кидати шаблонні повідомлення, а щоб розуміти, що саме ти пропонуєш, розуміти кандидатів та уміти запропонувати саме те, чого хоче кандидат.

Тому для мене дуже велика радість спостерігати як компанія росте і розвивається. Хотів би бачити побільше таких професійних і досвідчених людей, які допомагають нам з вами знаходити місце, де ми будемо відчувати себе чудово)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Владиславе! Приємно отримувати такі відгуки, дякуємо вам від усієї команди. Дуже задоволені, що допомогли вам знайти гарне місце роботи, бажаємо вам кар’єрних успіхів на кожному етапі розвитку у компанії і завжди будемо раді допомогти!

Співпрацював з рекрутером компанії ITExpert Діаною. Залишились лише приємні враження. Все було на професіональному рівні та вразила швидкість фідбеку. За допомогою Діани знайшов новий проект який мене задовольняє

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Олексіє! Дякуємо за фідбек, дуже приємно чути, що ви знайшли цікавий проєкт. Бажаємо вам кар’єрних досягнень на новому місці!

I interacted with several recruiters of the company. I liked the communication. When they found out I was actively looking for a job, recruiter offered me 4 or 5 vacancies. I picked a few that I wanted to continue communicating with.
Everything was clear during communication. The recruiters explained to me every next step and reminded me about interviews.
During one recruiter’s vacation, her colleague immediately replaced her. Therefore, no one disappeared with feedback.

Hi Denys!
We are happy for you to have a positive experience with our agency. Thank you for the feedback, it has made our day! Our team is always ready to help you again.
Have a nice day!

Про досвід співпраці з ITExpert.
Все було на найвищому рівні. Дуже хороший і швидкий зворотний зв’язок. Компанію запропонували гарну, взаємодія з компанією через рекрутера так само відбувалась на найвищому рівні.

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Привіт, Михайло! Дякую за ваш фідбек, раді, що ви задоволені рівнем комунікації:)

Співпрацював з рекрутером компанії ITExpert, отримував гарні пропозицї. Швидко погоджували всі інтерв’ю, отримав зворотній зв’язок та оффер. Хоч і вирішив залишитися на поточному місці роботи, але враження залишились позитивними і рекомендую агенцію для співпраці!
Особливе дякую рекрутеру, Надії Гребеник!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Ярославе! Дякуюємо вам за зворотній зв’язок, передамо його і Надії. Успіхів у вашій роботі!

Хоч і підходящих вакансій у агенції не було, проте рекрутер допоміг з CV, оформленням портфоліо, порадила різні канали пошуку. Дуже вдячна за допомогу!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Анно, доброго дня. Дуже дякуємо, раді допомогти. Сподіваємося ще попрацюємо з вами у майбутньому:)

Перебуваючи в пасивному пошуку отримав чудову пропозицію, рекрутер цілком розумів мої побажання та допомагав відстоювати кращі умови. Сподобалося професійне спілкування та розуміння своєї справи.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Артеме, дякуємо дуже за відгук! Щиро раді допомогти.

Зверталася в ITExpert за допомогою до рекруторів, швидко дали фідбек, пояснили що до чого, оперативно надали інформацію. Дякую за співпрацю!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Серафимо! Дякуємо за фідбек, дуже раді чути:)

Спілкувався з рекрутером агентства, мені відразу надали кілька варіантів пропозицій від різних компаній за моїм стеком. Що сподобалося: швидка комунікація, підтримка на всіх етапах рекрутингу, професійні технічні питання. Було видно, що рекрутер розуміється на тому, що робить. Радий був співпрацювати з Василенко Анною.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Олексію. Дякуюємо вам за розгорнутий зворотній зв’язок, обов’язково передамо його і самій Анні!

Спілкувався з рекрутером ITExpert Recruitment agency з приводу вакансій з Machine Learning. Позитивно вражений якістю та швидкістю комунікацій, підтримкою на всіх етапах. Дуже задоволений. Дякую)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Дмитро. Приємно отримувати такий зворотний зв’язок, дякуємо і вам!

Залишу і свій відгук про IT-recruiter ITExpert. Допомогли мені знайти поточне місце роботи та заощадили дорогоцінний час на пошуки та тривіальні співбесіди. Дуже задоволений спілкуванням із рекрутером: комунікація велася швидко, чітко та легко. Єдине: дуже багато технічних питань ставилося письмово, імхо можна менше, уточнити під час спілкування. Але рекрутер пояснила, чому так: замовник розглядає лише скілових кандидатів (що виправдано вилкою на позицією). Також надали поради і допомогли доповнити резюме. Новою компанією дуже задоволений, саме агентство також готовий рекомендувати для співпраці.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Володимире, доброго дня! Дуже раді допомогти, успіхів вам на новому місці роботи!

Хотел бы оставить отзыв о сотрудничестве с агентством ITExpert и рекрутером, Надей Гребеник. В январе я начал искать работу, рассматривал предложение от клиента компании. Быстро назначались собеседования, передавалась обратная связь, рекрутер поддерживала контакт со мной на каждом из этапов. Позже я принял полученный оффер)

Я работаю в Deloitte уже несколько месяцев и очень доволен этим местом. Готов рекомендовать рекрутеров агентства как профессионалов своего дела и хотел бы сказать отдельное спасибо Наде!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Добрый день, Олександр. Большое спасибо вам за обратную связь, желаем только успехов на новом месте работы!

Меня консультировали несколько рекрутеров агентства ITExpert, периодически показывали новые предложения от клиентов в разных доменах, рассказали, что можно подучить из технологий, чтобы больше «стоить» на рынке, помогли улучшить резюме. Круто было пообщаться с рекрутерами, не ожидал такой вовлеченности от внешних специалистов. Рекомендую к сотрудничеству.

Добрый день, Дмитрий!
Спасибо за ваш отзыв, всегда рады помочь.

I’ve worked with the IT Expert Recruitment agency (in particular with Mariia Kutsevol) as a candidate and successfully landed a high paying job with a large bank. They’ve taken me through all the steps in recruitment being very supportive at every single one of them. I highly recommend this agency!

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Lev, thank you for your recommendation. We are pleased with finding your nice company and hope that you will quickly reach career heights there!

Отримав позитивний досвід під час роботи з агенцією. Як результат найшов місце роботи, яким дуже задоволений. Дякую!

Доброго дня, Вадиме!
Дуже раді вам допомогти. Успіхів вам на новому місці!

Спілкувалася з рекрутером ITExpert з приводу пошуку роботи. Комунікація була швидкою, фідбеки — досить розгорнутими. До замовника також претензій не маю — детально розповіли про місце роботи, проект. Вирішила поки не змінювати роботу через війну, але залишилися позитивні враження, звернуся знову до рекрутерів агенції у майбутньому.

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Маргарито, дякую за фідбек! Раді чути та залюбки попрацюємо з вами знову у майбутньому.

В жовтні розглядав вакансії від клієнтів компанії ITExpert. Дуже вразила якість та швидкість спілкування з рекрутером. Співбесіди призначались за 1-2 дні, фідбеки в основному день в день.
Рекрутер був завжди на зв’язку, попереджала про можливі зміни, а також про структуру співбесід (з ким буде, на якій мові, на що звернути увагу при підготовці і т. д.)

В результаті, оффер прийняв від іншого клієнта, бо більше сподобався проект. Але до рекрутерів компанії обов’язково звернуся ще раз, якщо вирішу змінити місце роботи. Така професійність зараз зустрічається рідко :)

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Сергіє, дякую дуже вам за відгук! Раді, що залишили такі позитивні враження у вас. Кар’єрних вам досягнень:)

Працюю в ITExpert вже декілька років, швидко виросла до Team Lead’а.

Рада, що працюю у злагодженій команді, де є всі можливості для розвитку, самореалізації у різних напрямках, челенджеві задачі і приємні люди поруч. Компанія дотримується високих стандартів якості у роботі та організації рекрутинг-процесів. Це не просто, але дуже драйвить та мотивує.

Команда — junior-friendly. Усі готові ділитися знаннями, допомагати у будь-якій ситуації. Дуже цінуються самомотивація, жага до знань та бажання росту і розвитку. Можу рекомендувати ITExpert як місце для роботи:)

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Марина, ты также себя круто проявляешь на протяжении этих лет. Рады продолжать работу и наблюдать, как ты растешь с нами!

Хотіла б поділитись своїми враженнями роботи в компанії ITExpert, в якій пощастило опинитись рік тому. Тут ти розумієш, що всі стереотипи про рекрутерів і рекрутинг загалом — це лише міф. Адже щодня ми дійсно розвиваємось і отримуємо класну технічну базу, проводимо міні-лекції по специфіці пошуку тих чи інших кандидатів та багато чого іншого. Це підтримує команду в тонусі.

Сильні сторони: 1) Люди і команда, адже тут можна реалізувати всі свої ідеї. Адже тебе почують відразу. 2) Грейдова система і розуміння, до якої цілі ти йдеш і шляхи виконання. 3) Відомі компанії зі швидким процессингом та цікавими проектами. А також приємна компенсація та хороший соц.пакет.

Слабкі сторони: 1) Це робота для тих, кому справді подобається рекрутинг та трудоголіків:)

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Спасибо за эти слова, Диана. Рады, что ты с нами в команде!

Работаю в компании ITExpert почти год и не пожалела, что попала к ребятам :) С первых дней взялись за обучение, поддерживают во всех начинаниях и инициативах, что очень важно.
Все коллеги абсолютно разные, но объединяет общее дело :) Я увидела рост как компании за этот период, так и свой. Топовые клиенты, много разных задач, обратная связь внутри коллектива :)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Надя, спасибо за твой отзыв. Нам тоже приятно с тобой работать!