ITExpert - IT Recruitment agency

Київ

Співпрацював з рекрутером компанії ITExpert, отримував гарні пропозицї. Швидко погоджували всі інтерв’ю, отримав зворотній зв’язок та оффер. Хоч і вирішив залишитися на поточному місці роботи, але враження залишились позитивними і рекомендую агенцію для співпраці!
Особливе дякую рекрутеру, Надії Гребеник!

Хоч і підходящих вакансій у агенції не було, проте рекрутер допоміг з CV, оформленням портфоліо, порадила різні канали пошуку. Дуже вдячна за допомогу!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Анно, доброго дня. Дуже дякуємо, раді допомогти. Сподіваємося ще попрацюємо з вами у майбутньому:)

Перебуваючи в пасивному пошуку отримав чудову пропозицію, рекрутер цілком розумів мої побажання та допомагав відстоювати кращі умови. Сподобалося професійне спілкування та розуміння своєї справи.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Артеме, дякуємо дуже за відгук! Щиро раді допомогти.

Зверталася в ITExpert за допомогою до рекруторів, швидко дали фідбек, пояснили що до чого, оперативно надали інформацію. Дякую за співпрацю!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Серафимо! Дякуємо за фідбек, дуже раді чути:)

Спілкувався з рекрутером агентства, мені відразу надали кілька варіантів пропозицій від різних компаній за моїм стеком. Що сподобалося: швидка комунікація, підтримка на всіх етапах рекрутингу, професійні технічні питання. Було видно, що рекрутер розуміється на тому, що робить. Радий був співпрацювати з Василенко Анною.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Олексію. Дякуюємо вам за розгорнутий зворотній зв’язок, обов’язково передамо його і самій Анні!

Спілкувався з рекрутером ITExpert Recruitment agency з приводу вакансій з Machine Learning. Позитивно вражений якістю та швидкістю комунікацій, підтримкою на всіх етапах. Дуже задоволений. Дякую)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Доброго дня, Дмитро. Приємно отримувати такий зворотний зв’язок, дякуємо і вам!

Залишу і свій відгук про IT-recruiter ITExpert. Допомогли мені знайти поточне місце роботи та заощадили дорогоцінний час на пошуки та тривіальні співбесіди. Дуже задоволений спілкуванням із рекрутером: комунікація велася швидко, чітко та легко. Єдине: дуже багато технічних питань ставилося письмово, імхо можна менше, уточнити під час спілкування. Але рекрутер пояснила, чому так: замовник розглядає лише скілових кандидатів (що виправдано вилкою на позицією). Також надали поради і допомогли доповнити резюме. Новою компанією дуже задоволений, саме агентство також готовий рекомендувати для співпраці.

Підтримали: Iryna Kotsuira

Володимире, доброго дня! Дуже раді допомогти, успіхів вам на новому місці роботи!

Хотел бы оставить отзыв о сотрудничестве с агентством ITExpert и рекрутером, Надей Гребеник. В январе я начал искать работу, рассматривал предложение от клиента компании. Быстро назначались собеседования, передавалась обратная связь, рекрутер поддерживала контакт со мной на каждом из этапов. Позже я принял полученный оффер)

Я работаю в Deloitte уже несколько месяцев и очень доволен этим местом. Готов рекомендовать рекрутеров агентства как профессионалов своего дела и хотел бы сказать отдельное спасибо Наде!

Підтримали: Iryna Kotsuira

Добрый день, Олександр. Большое спасибо вам за обратную связь, желаем только успехов на новом месте работы!

Меня консультировали несколько рекрутеров агентства ITExpert, периодически показывали новые предложения от клиентов в разных доменах, рассказали, что можно подучить из технологий, чтобы больше «стоить» на рынке, помогли улучшить резюме. Круто было пообщаться с рекрутерами, не ожидал такой вовлеченности от внешних специалистов. Рекомендую к сотрудничеству.

Добрый день, Дмитрий!
Спасибо за ваш отзыв, всегда рады помочь.

I’ve worked with the IT Expert Recruitment agency (in particular with Mariia Kutsevol) as a candidate and successfully landed a high paying job with a large bank. They’ve taken me through all the steps in recruitment being very supportive at every single one of them. I highly recommend this agency!

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Lev, thank you for your recommendation. We are pleased with finding your nice company and hope that you will quickly reach career heights there!

Отримав позитивний досвід під час роботи з агенцією. Як результат найшов місце роботи, яким дуже задоволений. Дякую!

Доброго дня, Вадиме!
Дуже раді вам допомогти. Успіхів вам на новому місці!

Спілкувалася з рекрутером ITExpert з приводу пошуку роботи. Комунікація була швидкою, фідбеки — досить розгорнутими. До замовника також претензій не маю — детально розповіли про місце роботи, проект. Вирішила поки не змінювати роботу через війну, але залишилися позитивні враження, звернуся знову до рекрутерів агенції у майбутньому.

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Маргарито, дякую за фідбек! Раді чути та залюбки попрацюємо з вами знову у майбутньому.

В жовтні розглядав вакансії від клієнтів компанії ITExpert. Дуже вразила якість та швидкість спілкування з рекрутером. Співбесіди призначались за 1-2 дні, фідбеки в основному день в день.
Рекрутер був завжди на зв’язку, попереджала про можливі зміни, а також про структуру співбесід (з ким буде, на якій мові, на що звернути увагу при підготовці і т. д.)

В результаті, оффер прийняв від іншого клієнта, бо більше сподобався проект. Але до рекрутерів компанії обов’язково звернуся ще раз, якщо вирішу змінити місце роботи. Така професійність зараз зустрічається рідко :)

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Сергіє, дякую дуже вам за відгук! Раді, що залишили такі позитивні враження у вас. Кар’єрних вам досягнень:)

Працюю в ITExpert вже декілька років, швидко виросла до Team Lead’а.

Рада, що працюю у злагодженій команді, де є всі можливості для розвитку, самореалізації у різних напрямках, челенджеві задачі і приємні люди поруч. Компанія дотримується високих стандартів якості у роботі та організації рекрутинг-процесів. Це не просто, але дуже драйвить та мотивує.

Команда — junior-friendly. Усі готові ділитися знаннями, допомагати у будь-якій ситуації. Дуже цінуються самомотивація, жага до знань та бажання росту і розвитку. Можу рекомендувати ITExpert як місце для роботи:)

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Марина, ты также себя круто проявляешь на протяжении этих лет. Рады продолжать работу и наблюдать, как ты растешь с нами!

Хотіла б поділитись своїми враженнями роботи в компанії ITExpert, в якій пощастило опинитись рік тому. Тут ти розумієш, що всі стереотипи про рекрутерів і рекрутинг загалом — це лише міф. Адже щодня ми дійсно розвиваємось і отримуємо класну технічну базу, проводимо міні-лекції по специфіці пошуку тих чи інших кандидатів та багато чого іншого. Це підтримує команду в тонусі.

Сильні сторони: 1) Люди і команда, адже тут можна реалізувати всі свої ідеї. Адже тебе почують відразу. 2) Грейдова система і розуміння, до якої цілі ти йдеш і шляхи виконання. 3) Відомі компанії зі швидким процессингом та цікавими проектами. А також приємна компенсація та хороший соц.пакет.

Слабкі сторони: 1) Це робота для тих, кому справді подобається рекрутинг та трудоголіків:)

Підтримали: Iryna KotsuiraStanislav Shihov

Спасибо за эти слова, Диана. Рады, что ты с нами в команде!

Работаю в компании ITExpert почти год и не пожалела, что попала к ребятам :) С первых дней взялись за обучение, поддерживают во всех начинаниях и инициативах, что очень важно.
Все коллеги абсолютно разные, но объединяет общее дело :) Я увидела рост как компании за этот период, так и свой. Топовые клиенты, много разных задач, обратная связь внутри коллектива :)

Підтримали: Iryna Kotsuira

Надя, спасибо за твой отзыв. Нам тоже приятно с тобой работать!