Itera

Київ, Львів, Берген (Норвегія), Братислава (Словаччина), Брно (Чехія), Копенгаген (Данія), Краків (Польща), Осло (Норвегія), Стокгольм (Швеція), Жиліна (Словаччина), Рейкьявік (Ісландія), Фредрікстад (Норвегія)

8 червня 22:50

Olga Kucherenko, QA engineer в Itera

Працюю в ITERA уже майже 8 місяців, пройшла вдало інтернатуру і на даний час Junior Test Engineer.
З моменту першого знайомства з ITERA на meet-up по Accessibility testing (дякую dou за анонс) і по цей час мене приємно вражає атмосфера відкритості, проактивності, позитиву та професіоналізму.
Усі мої бажання по здобуттю нових skills задовільняються наперед —
маю чіткий план розвитку від resourсe owner та підтримку з реалізацією: компенсуються фінансово цікаві QA івенти, English courses та успішна ISTQB сертифікація, oкрім того колеги завжди допомогають порадою та цікавими завданнями.
В компанії часто влаштовують різні івенти — майстер-класи, smart-talks, екскурсії Києвом, навіть онлайн.
Зручно, що є вибір як і де працювати — віддалено, в офісі в Києві чи Львові, у березні можна було за бажанням зробити релокейт до офісу в Братиславу за підтримки компанії.
Хоча зараз в більшості працюємо онлайн — не відчувається відстані в команді, бо робочий процес добре налаштований, питання швидко вирішуються.
Також надихають в ITERA люди! Професіонали, у яких горять очі, які не зупиняються на досягнутому та роблять кожен день процеси кращими.