3 вересня 2025 13:41
Дуже не сподобалося відношення компанії до відбору. В першу чергу, надали тестове раніше ніж був кол першого етапу. Під час виконання тестового назначили дзвінок, після виконання тестового, повністю по документації Ангуляра, хр спитав про все що тільки міг включаючи мою освіту. І як тільки я відправив в тестове завдання, я отримав реджект тільки по тій причині , що я немаю технічної освіти, чесно кажучи я в шоці. Мав співпрацю з Anna HR.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.