IT Education Academy – ITEA

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Луцьк

На жаль, курси виявилися жахливими, дуже погане враження від цієї школи.
Пройшов курс «Основи програмування».
По-перше, якість викладання — жах. Іноді складалося таке враження, що викладач сам не знає про що розповідає... то якісь незрозумілі приклади, то сам плутається у своїх поясненнях, то в нього щось не працює. Дуже часто відволікався на якісь сторонні теми, які не торкаються навчання взагалі. Після трьохгодинного заняття у зумі доводилося шукати в інтернеті відеоуроки, щоб хоч якось зрозуміти тему та зробити завдання. З 12 студентів до кінця «дожили» тільки 4, тобто можна зробити висновок, що якість викладання на дуже низькому рівні.

По-друге, спочатку хотів взяти повний курс по Python в який входять курси «Основи програмування», «Python pro» і «Django» і навіть вніс першу частину грошей, але після декількох занять на курсі «Основи програмування» зрозумів, що завершу цей курс і далі навчатися у цій школі не буду. Тому попросив, щоб мені повернули частину грошей, що я вніс за повний курс з вирахуванням вартості курсу «Основи програмування». Так вони ці гроші повернули через 3 місяці, і то, тільки тому що я вже не витримав і написав все, що думаю... Як я радію, що не вніс повну вартість за курс, а то б вони мені повертали гроші ще рік.
Отже, не рекомендую цю школу.

Це було приємною несподіванкою, тому, що в моєму випадку я брала участь в державному проєкті ІТ Generation та не пройшла відбір, але! Мені надійшов лист-запрошення на участь в безкоштовній програмі Future in IT від компанії ITEA по Frontend.
Звичайно ж я прийняла запрошення і це було найкращим рішенням. Попри те, що навчання є повністю безкоштовним — я отримала з нього максимум. Звичайно, для тих, хто раніше не занурювався самостійно в обрану професію — буде складно і скоріш за все самостійно після курсу потрібно буде довчитись, саме цим я зараз і займаюсь. Ця програма дала всю необхідну базу для подальшої реалізації себе як спеціаліста. Оскільки я брала участь в навчанні за напрямком Frontend developer можу трішки розповісти про навчання. По-перше, хочу подякувати нашому викладачеві — Філіпу Севене за гарну подачу матеріалу, дуже докладно та зрозуміло і зовсім не нудно було на 3-х часовій лекції/ 2 рази на тиждень. Так докладно чітко і зрозуміло Вам не кожен викладач зможе пояснити складний до сприйняття матеріал. Крім цього, матеріали лекції можна завантажити та відео — запис лекцій також. До кожної лекції є ДЗ на опрацювання та звичайно ж перевірка виконання. Якщо виникали питання щодо виконання ДЗ — можна було легко запитати у ментора, що перевіряє домашнє завдання або ж у викладача, що проводить лекції та детально розібрати проблеми. Оскільки курс розрахований на невеликий проміжок часу, то не очікуйте що все буде легко, потрібно витрачати багато часу на доопрацювання самостійно. На цьому курсі ви детально розглянете html, css, js та опрацюєте матеріал на практиці. По закінченню курсів ви також отримаєте декілька проєктів для свого портфоліо, що безумовно є великим плюсом.
Дуже дякую за таку можливість навчатись у Вас ❤️

За вдяки проєкту Future in IT у 2022 році я отримав
безкоштовний гранд на навчання у компанії ITEA по Frontend,

я не міг повірити своїм
очам коли отримав лист на пошту,
був на сьомому небі від щастя. Особиста дяка
адміністратору Альвіні від котрої я отримав
той самий лист надії на навчання.
Вона була дуже милою, добро, та все
доступно та зрозуміло пояснила мені стосовно курсів.

Про курси у ITEA стосовно Frontend можу сказати
що вони структуровані, об’ємні та зрозумілі.
У цій компанії по моєму досвіді учня, працюють
видатні та добрі люди.
На усі питання які у мене виникали стосовно
навчання та матеріалу за весь час курсів,
я отримав відповіді та пояснення.

Дякую составу адміністрації ITEA та особисто
адмінам чату, Дарині, Діані, Альвіні,
за їх безцінне терпіння та час.

Особиста дяка составу менторів: Александру,
Андрію та Владиславу і Антоніні.
Всі вони зробили великий вклад у наш розвиток.

Хочу подякувати всім вам і тим хто приймав
участь у створенні проекту та курсів.

Хочу окремо виділити одну людину,
нашого надзвичайно талановитого лектора Філіпа Севене:

На мою думку, ця людина винятково чудовий
лектор, розробник та у цілому людина.
Усі лекції проходили на одному подиху.
Все було зрозуміло, а кому не було лектор
все пояснював і розкладав по полочкам.
Дуже чемний, та талановитий.
На лекціях ми отримували багато
цінної інформації по курсу,
і в загалі по технологіям IT.
Я отримав неймовірні враження від лекцій,
а головне сталеві знання. Лекції були супер!
Нажаль у всього є початок і кінець. Ми дійшли
до фіналу переможцями, з хорошими знаннями у сфері IT.
Це була цікава та неймовірна подорож по Frontend.

Хочу ще раз вам усім подякувати, та побажати не зупинятися...
Дарувати надію та можливості людям на світле майбутне.
Та продовжувати розпалювати IT у сердцях людей,
змушувати їх очі мерехтіти від запалу та жаги до знань.
А усім майбутнім учням хочу побажати успіху.
Велике Вам людське дякую.

Доброго дня!
Я давно працюю в IT і останнім часом почала цікавитися менеджементом. Вирішила піти на курси «Project Management» і серед багатьох курсів обрала саме ITEA, чому дуже рада. Особливо вдячна викладачеві Ann Kholmanskikh. Вона має великий досвід в керуванні проектами в IT галузі. Практичні завдання, реальні кейси, вся небхідна інформація була надана, а також постійний зворотній зв’язок. Дуже рекомендую та дякую!))

Підтримали: Mykola Danchenko

Пройшла курс від ITEA «IT RECRUITMENT» Дуже вдячна за таку можливість всій команді викладачів здобути нові знання на високому рівні. Подача матеріалу була струкрутованою, чіткою, з постійними поясненнями та відповідями на питання, які не зрозумілі. Відчувалась постійна підтримка викладачів та їх зацікавленість в тому, щоб студент насправді зрозумів матеріал. Отримала гарні структуровані знання без води. Впевнена, що зможу продовжити свій шлях в даній професії. Дуже вдячна всій команді викладачів ITEA!)

Підтримали: Надія Козяр

Курс від ITEA «SEO specialist»
Дякую викладачеві Бойко Ганні, та її помічниці Наталії за цікавий матеріал, та допомогу у вирішенні питань з домашніми завданнями. Повністю задоволен об’ємом наданої інформації. Трохи важкувато виявилося займатися по три години після робочого дня, рекомендую, на майбутнє, скоротити час до 2 годин та, за рахунок цього, збільшити кількість занять на тиждень. Продовжую співробітництво з ІТЕА у пошуці роботи, маю надію, що за допомогою вас та отриманих нових знань та навичок, таки вдасться змінити професію на більш аналітичну.
Окрема подяка спонсорам цього проекту «Future in IT», що змогли виділити гранти на навчання та розвитку українців під час війни.
Однозначно рекомендую цей курс, вважаючи кількість та якість наданою інформацій.

Підтримали: Надія Козяр

Пройшла курс «Project management» — мені пощастило взяти участь у проекті «Future in IT», щиро дякую за ITEA та GIZ за можливість отримати грант на навчання!
Заняття проходили дуже інтенсивно, і за 3 години ми встигали розібрати багато досить складної інформації. Однак викладач Микола Гугулі дуже зрозуміло пояснював матеріал, наводив приклади, відповідав на всі питання в ході заняття. Також постійно на зв’язку була Уляна — вона відповідала на питання в чаті та допомагала з організаційними моментами, перевіряла домашні завдання. ДЗ були дуже цікаві: окрім стандартних тестів ще була домашка «з зірочкою» — створення документації, робота з MS Project та багато іншого, це дуже круто, бо є можливість власноруч потренуватись та застосувати здобуті знання на практиці.
Також дуже цікавими були додаткові заняття з працевлаштування — кар’єрний коуч Дарина дуже детально розповідала секрети створення резюме, мотиваційного листа та загалом процесу відгуку на вакансії, зокрема, для пошуку першої роботи. Лекції від Дарини дуже мотивують, дарують впевненість у собі та вчать, що не варто боятися пробувати свої сили, навіть якщо в тебе немає досвіду роботи в цій сфері! Також команда кар’єрного центру ITEA дійсно допомагає з пошуком роботи та супроводжує на всіх етапах процесу працевлаштування.
Ще одне заняття було присвячене темі Soft Skills, лекція від Тетяни теж дуже сподобалась, бо з’явилось розуміння, як рекрутери та HR-спеціалісти бачать кандидатів зі свого боку, на що звертають увагу під час інтерв’ю.
Хочу щиро подякувати всім організаторам, викладачам, спікерам та адміністраторам за ці неймовірні 2 місяці навчання в ITEA!
Сподіваюсь, що цей проєкт стане для мене стартом успішної кар’єри в сфері менеджменту в IT!

Підтримали: Artem Klymenko

Закончил курс Основы программирования. Преподавателем был Дмитрий Красный! Огромное спасибо преподавателю. Настолько все структурировано, разжевано, и доступно! Огромная благодарность за материал и его подачу. Это не скучные уроки, а куча практики, шуток и отличного настроения. Если думаете стоит ли идти, идите, совершенно не пожалеете. Удачи!!

Підтримали: Svitlana Kochnieva

Закончил курс «Основы программирования»
Отличный курс , освоил на базовом уровне 4 языка программирования (Java, C# , Phyton , C++)

Отдельное спасибо Дмитрию Красному, если вы пойдёте на курс и попадёте к Дмитрию, вам крупно повезло, чудесный препод который отлично объясняет , преподносит, и вносит капельку юмора в своё обучения.

Очень рад своему начинанию в сфере IT. Спасибо ITEA, спасибо Дмитрий ❤❤❤

Прохожу курс Python advanced. Мне понравился курс прежде всего тем, что он практический, много ’боевых’ задач, которые обязательно найдут применение на работе. Преподаватель Alexey Shiyan просто супер, каждая лекция — это столько основ, сложные вещи может объяснить простыми словами, отличные дикторские способности, всю лекцию держит внимание, отсутствует скучный академический язык. В любое время суток всегда на связи по любому вопросу подскажет, поможет. Отличный курс, рекомендую.

Юлия, спасибо за ваш отзыв.
Желаем вам постоянного профессионального развития в выбранной сфере :)

Завершив курс Project Management
Викладач : Nadiia Varian
Враження від курсу позитивні, лекції були цікаві і пізнавальні.
Курс допоміг мені набути нові знання та систематизувати знання що у мене вже були, так сказати ці систематизовані знання різних площин складають з багатьох пазлів цілу картину Project Management-a.
Викладач досить детально пояснювала тематику та охоче відповідала на різного роду запитання, розглядала кейси студентів, ділилась власним досвідом і кейсами.
Також після кожної лекції надавався матеріал попередньої у вигляді відео-запису та картинок, що дуже допомагало засвоєнню матеріалу як і практичні домашні завдання котрі перевіряла викладач, робила розбір на лекціях та давала якісні поради та рекомендації.

Загалом після успішного завершення даного курсу я зміг успішно пройти співбесіду у ІТ компанію, успішно перекваліфікуватись у нову для мене сферу та вникнути в новий воркфлоу маючи теоретичний бекграунд. Поставлена ціль була досягнута :)

Особлива подяка за це викладачу Надії Вар’ян ! :)

Тарасе, дякуємо за ваш відгук!
Бажаємо вам успіхів та стрімкого професійного розвитку :)

Закончил курс у Николая Гугули по Agile / Scrum. Весь курс был отличным, с самого первого урока и до последнего. Понравилась подача учебного материала от Николая, его помощь в некоторых вопросах и конечно ж, сама атмосфера учебы. После курсов понял все таки какая разница между Scrum и Agile и какая из этих методологий больше подходит к моему проекту.
Теперь, полученные знания пытаюсь внедрить в мою команду. Маленькими шаг для project manager и большой шаг для компании

Підтримали: Vlad IzotovIT Education Academy

Проходила курсы по Agile / Scrum и Project Management. Было общее понимание что это и как работает. У меня был Николай Гугули. Преподаватель отлично и доступно все объяснил. Подача материала очень интересная и главное как для новичка с «0» максимально понятная. Практические задания подобраны ближе к реальности, это позволит не теряется на работе. Главное для меня было -это ответы на интересующие меня вопросы которые мы успевали разобрать на занятии. Занятие проходит 3-ри часа. Это прекрасное количество времени для полного понимания что и как работает. Так же очень важна дополнительная комуникация и её достаточно.
Организация курса очень понравилась. Спасибо администратору Дарине.
Рекомендую преподавателя Николая Гугули.

Підтримали: IT Education Academy

Проходил курсы Agile / Scrum у Николая Гугули. так же прохожу дополнительно еще один курс Project Management
Пришел на курс уже с набором базовых знаний, опытом и пониманием, но в любом случаи обогатил свои знания огромной базой новой и самое главное полезной информации. Преподаватель с огромным опытом. Отличные уроки, структурированные лекции и крутая подача.
Уроки по 3 часа — кажется, что много, но интересная подача, детальная проработка вопросов если есть и столько всего полезного, что это время пролетает не заметно. Дополнительная коммуникация при необходимости с преподавателем — без проблем, расскажет подскажет направит в правильное русло. Домашние задания интересные и очень полезные в работе. Разбор как теории так и практики. Моделирование различный ситуация и проработка их решений.
Отдельное спасибо Николаю Гугули.
Рекомендую данного преподавателя и курсы.

Підтримали: Vera KasianenkoIT Education Academy

В вересні зареєструвалася на курс Python basic. Все дуже швидко: надали інформацію про курси, скинули договір і посилання на оплату. Але це працює лише в такому порядку.
Далі повідомлення, що курс переноситься (це після того, як я сама вирішила уточнити чи все Ок по старту), потім я дізналася, що курс буде російською і, якщо я хочу на україномовний курс — то треба чекати іншого потоку, невідомо скільки. Реєструвалася я через Львівську філію і, навіть, не подумала, що потрібно уточняти якою мовою викладають. На питання чому курс не зроблять україномовним, бо Ітеа «міжнародна компанія» і мовний закон виявляється ніхто не порушує. В міжнародній компанії викладання лише російською і українською, врахуйте, якщо комусь це важливо.
Далі спробувала прослухати курс. Викладач жоден з тих, хто був зазначений у описі курсу. Виклад матеріалу не сподобався. Про записи ефірів треба було щоразу уточняти в адміністратора курсу. Вирішила не продовжувати і повернути гроші за курс. Знову все швидко: уточнили чому не сподобалося, надіслали приклад заяви і чекайте протягом 30 днів.
За тиждень до 30 вирішила уточнити чи провели вже операцію, але тепер відповіді не такі швидкі. Написала двом адміністраторам, 1 — відповідальна за курс, 2 — через, кого реєструвалася. Від 1 — жодної відповіді, 2 — відписала лише після ще одного мого повідомлення через годину, з обіцянкою через «пару годин» відповісти. Пройшло більш ніж пару годин, вирішила подзвонити — нагадали про 30 днів, правда тут цікаво, за словами адміністратора бухгалтерія наче одразу після отримання заяви проводить повернення, то де 30 днів літають гроші? Тепер, можливо, до кінця дня отримаю номер транзакції.
Висновок: щоб попасти справді на той курс, який Вас зацікавив — уточняйте все, що для Вас важливо.

Підтримали: Ольга Стасів

В марте месяце наткнулась на сайт Itea и очень обрадовалась тому, что формат
проведения курсов отлично подходит для совмещения с работой.
И хотя 3 часа поначалу кажется, что сложно, но интересная подача материала со
ссылками на реальные примеры, не дают заскучать и сильно устать.
Проходила курсы по Java,начинала с Basic, сразу не взяла весь пакет, а потом втянуло
и прошла 3 курса(Basic, Advanced и Web).
Куратор курса — Денис Ковбий- отдельная благодарность за его
очень внимательный и профессиональный подход, материал подавался с
самых азов,разбирая и если нужно повторяя, отвечая на самые простые и самые сложные вопросы.
Понравилось, что задачи решали студенты прямо во время учебного процесса,
тем самым «раскачивая» на месте навыки программирования.
Администрация тоже очень быстро реагировала на все запросы и в целом училось очень
комфортно.
Спасибо.
Рекомендую!

Ну щож, дозвольте й мені поділитися інформацією.. може це допоможе комусь зробити вірний вибір... Пішов на курс Пхп адвансед бо побачив що буде розглядатися симфоні. Так як я давно маю інтерес до цього фреймворку, та часу самому розбирати небагато, пішов. Також взяв із собою клллегу і ще одного хлопця, який на відміну від нас тільки навчається і ми думали що то буде для нього можливість єфіективно долучитися.
Ну що я вам скажу...не витрачайте час та гроші...не дивлячись на те що в курсі було вказано симфоні, викладач відразу попередив що його не буде. Буде ларавел, бо так йому зручніше. Це перше. Друге, як з’ясувалося — жодної lms ця сучасна та розвинута школа не має(( тільки Гугл клас та зум...трете, заняття яке було ввечері в п’ятницю, відеозапис тільки у понеділок, тому що адміністратори так працюють. Ну і нарешті самий цимез... Мій товариш відразу пішов, бо сказав що то маячня, (забув сказати, що 2 рази на тиждень ввечері по 3 години — і після 2 годин дійсно починаєш тупити, бо то забагато , і треба було б зробити курс довшим але ж хочаб по 2 години лекції)... я також хотів піти, але здуру оплатив весь курс а не частину. Так ось, хотів я зробити просту річ — перевести ті кошти що собі оплатив на іншого студента, та й піти собі, ну або отримати повернення коштів. Але, як і всі звичайні шахраї, ця чудова контора грошей не повертає і не переводить. Взагалі. Самі розумієте))). Звичайний трансфер коштів або аккаунта на іншого студента з цієї групи...оплата по якому була щ моєї ж карти, ...ні. шахоаї гроши не аіддають і крапка. на останок, також ще двом людям купив в них курси по початку HTML. То взагалі жах. Якщо по Пхп хочаб викладач адекватний, видно що людина хоч вміє викладати, то там ...жіночка яка може фронт і знає, але викладати взагалі не вміє... Тобто 10 занять за двох то взагалі гроши в дупу...
Тому ще раз...не витрачайте гроши й час. Є декілька дійсно єфіективних шкіл, в яких можна навчатися. І мати досвід. А є шахраї, яки візьмуть ваги гроши, але вам з того не буде жодного толку.
Дякую за увагу.

Підтримали: Мар'яна ТомчукMiSenseye

Доброго дня, Олександре!
У зв’язку з непорозумінням між нами бажаємо дати своє бачення ситуації:

У програмі курсу PHP зазначено кілька уроків Symfony, але викладач погодив з групою, що цю тему змінять на інший фреймворк (не менш популярний), щодо якого він має живий кейс. Всі студенти погодилися, саме тому відбувся мінімальний відхід від програми.

Ви просили перенаправити гроші іншому студенту, але договір, підписаний між нами, не передбачає цієї опції. У договорі прописано, що ви маєте право повернути повністю всі гроші після третього заняття. Ви ж просили повернути кошти вже після сьомого заняття (з десяти, що планувалися). На момент підписання договору ви не мали зауважень до цього пункту.

Після сьомого заняття ви повідомили, що навчання для вас більше не є актуальним через зміну фреймворку та неможливість встигати за програмою.
Йдучи Вам назустріч, ми можемо перевести вас на курс із тим фреймворком, який Ви хотіли вивчати, безкоштовно.

Щодо LMS: обраний формат навчання на сьогодні визначено як найоптимальніший для студентів. У нашій компанії є власна ERP для управління бізнес-процесами.

На сьогодні всі записи занять викладаються з п’ятниці на суботу. Однак, маємо зазначити, що до недавнього часу (якраз на момент вашого навчання) дійсно була інша практика, яку ми вже змінили.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 3 години, оскільки курс для просунутих і це методологічно виправдано. Загалом у групі всі студенти встигали навчатись за графіком.

Викладач з HTML демонструє гарний рівень викладання, про що свідчать високі оцінки в середині курсу від студентів (4,83 з 5). Ми регулярно стежимо за якістю курсів та робимо опитування для відстеження задоволеності наших клієнтів.
Якщо вашим знайомим важко навчатися на курсі, ми зробимо виняток і безкоштовно переведемо їх в групу до іншого викладача.

Дякуємо Вам за відгук!
Ваша думка допомагає нам покращувати роботу та вдосконалювати продукт.

Знакомый посоветовал ваши курсы, поэтому вчера решил написать в чат-бот, чтобы уточнить детали. Отправил сообщение в чат-бот, мне ответила Ульяна. Отвечала так, будто-бы очень сильно занята, возможно даже так и было. Было ощущение, что человек абсолютно не заинтересован в том, чтобы получить +1 студента на ваши курсы и ощущение, будто-бы я ей что-то должен. Это сыграло некую роль, поэтому я выбрал другую компанию и другие курсы :) Возможно, это единичный случай, но посоветовал бы провести какую-то работу над дружелюбием ваших менеджеров и хотя-бы эмуляцией заинтересованности, чтобы это и осталось единичным случаем. Спасибо.

Добрый день, Виталий.
Приносим свои извинения.
Нам искренне жаль, что Вы получили такой опыт общения с нашим менеджером.
Мы обязательно проведем работу над ошибками, чтобы таких ситуаций больше не повторялось.

Для тих, хто не полюбляє читати довгі тексти: від початку карантину закінчила в ITEA два курси QA (base + advanced) і на сьогодні вже 9 місяців як на проекті на позиції Software Test Automation Engineer. Рекомендую 100%
Хто ж хоче більше деталей, ловіть:
— дуже компетентні викладачі-практики,
— активне спілкування зі студентами (за умови, що самі студенти активні, звісно),
— багато хороших прикладів із реальних проектів,
— домашні завдання, що макс. наближені до реальних задач на проекті (тому виконуйте відповідально, використайте можливість навчитись),
— пробна співбесіда по завершенню курсу була дуже подібною на мої реальні співбесіди (готуйтесь),
— будьте готові до того, що викладачі не дадуть вам готових відповідей, а спрямують і підштовхнуть до пошуку цих відповідей) вміння вчитись і робити це швидко — те, що вам знадобиться відтепер і назавжди 🙂
— супровід від адміністрації — є,
— звісно, хочеться ще більше занять/тем/практики, але розумію, що більшого інтенсиву «непідготований мозок» може не витримати, тому вважаю рівень навантаження виправданим.

Однозначно хороша платформа, щоб прокачати себе у новому з хорошим супроводом та менторінгом.

Вікторіє, дякуємо, що ділитесь своїми позитивними враженням від курсів, нам дуже приємно читати ваш відгук.
Бажаємо, щоб отримані знання допомагали у вашому професійному розвитку :)

У якості фідбеку для курсу Python базовий можу представити Вам пересписку з адміністратором після закінчення курсу у Telegram:
Admin: Доброго дня!
Ознайомилась із Вашим фідбеком у анкеті.
Підкажіть будь-ласка із якими труднощами Вам довелось зіштовхнутися?
Me: Доброго дня!
1) старт курсу перенесли на два заняття без попередження.
2) фідбеку від викладача дуже мало.
3) 1.5 години практичної роботи під час заняття за весь курс дає більше 10 годин втраченого часу.
4) малоефективні домашні завдання
5) стандартні бібліотеки Python майже не розглядались
6) заняття по GIT взагалі не було
7) два тижні очікування сертифікату після завершення курсу
Admin: Доброго дня!
1) Переносу старту не було)
Підкажіть будь-ласка, звідки у вас така інформація?
7) Процедура отримання сертифікатів займає багато часу, тому що викладачеві необхідно перевірити усі завдання для усієї групи. Після чого ми маємо зареєструвати кожен сертифікат у своїй системі, для підтвердження того, що він справжній)
Стосовно інших питань я звернусь до викладача, і відпишу Вам)
Me: Після оплати курсу я зв’язався з менеджером для підтвердження оплати, мені повідомили, що дата старту курсу зазначена на сайті (11 травня) з розкладом занять Вівторок — Четвер, після того як заняття не відбулось я знову зателефонував і отримав інформацію, що заняття перенесли на четвер (13-го травня) котре в свою чергу теж не відбулось в результаті чого старт був перенесений на понеділок 17-го травня

Після останнього повідомлення Адмін вирішила мовчати. Дуже прикро, що у ITEA працюють настільки безвідповідальні менеджери.

Доброго дня, Дмитро.
1) Нам прикро, що склалася така ситуація. Наші викладачі є практиками, тож викладання поєднується з їх основною роботою. Проєкти наклалися по датах, тож нам довелося перенести заняття на два тижні.
2) Викладач давав коротку відповідь, щоб не затримувати інших студентів і не забирати їх час. Але детальний розбір питання завжди можливий в особистих повідомленнях за запитом студента. Це зауваження буде обов’язково враховано, щоб більше такої ситуації не виникало.
3)Ми вважаємо, що суха теорія, як і одна практика, на занятті малоефективна в плані навчання, тому застосовуємо змішаний формат проведення уроків: теорія + практика. Під час практики студенти пробують самостійно впоратися з поставленим завданням, щоб при наявності питань викладач прямо на занятті зміг підказати.
4) З огляду на те, що курс базовий, давати складні ДЗ недоцільно, тому що більшість студентів не мають навичок у програмуванні і не зможуть самостійно впоратися з ДЗ. Можливо, Ваш рівень початкової підготовки був вищим, ніж у решти, тому вам було простіше проходити курс.
5) У програмі базового курсу бібліотеки окремо не розглядаються, а використовуються в розрізі конкретного завдання. У просунутому курсі для їх вивчення відведено час окремо.
6) На першому занятті викладач познайомив студентів з видами систем контролю версій. Оскільки для детального вивчення GIT на базовому курсі потрібно досить багато часу, ця тема виноситься на самопідготовку. Також викладач запропонував користуватися GIT на курсі всім бажаючим, пообіцявши зі свого боку допомогу.
7) Підготовка сертифікатів залежить від готовності усієї групи здати свої фінальні проєкти. Лише після розгляду всіх робіт ми подаємо дані для виготовлення сертифікатів.
Ми вам дякуємо за розгорнутий фідбек, усі зауваження врахуємо та внесемо корективи в роботу академії.

В ІТЕА я закінчив курс Project Management. Він був надзвичайно інформативним, корисним та цікавим. Сподобалось те, що було надано велику кількість літератури і була змога попрацювати з MS Project та JIRA. Цей курс є хорошою можливістю для початківців у РМ отримати базові знання, які в майбутньому допоможуть у роботі.

Підтримали: IT Education Academy

Віталій, дякуємо за відгук! Бажаємо вам швидкого кар’єрного розвитку у вибраному напрямку :)

Продублюю ще тут свій відгук від 09.05.2019

Моє спілкування з львівським ITEA (IT Education Academy) нагадує фразу з мультфільму «я за ним півдня бігав, щоб сфотографувати, а тепер ще півдня бігати, щоб віддати фотографію»))))

Відвідувала одноденні заходи і була в захваті і від організації, і від підбору спікерів, тому офлайн курси копірайтингу вирішила відвідати саме тут. І прийшло розчарування...

Курс був взимку, в той набір я не встигла. Наступний обіцяли в березні, потім перенесли, і знову перенесли, і знову перенесли на двадцяті числа травня. Причому в кожному місяці доводилось перепитувати, коли ж вони будуть. І от дзвонить менеджер і говорить, що курс стартує 21 травня і буде проходити вдень об 11 годині (питання як людям йти з роботи організаторів мабуть не дуже цікавить). На фразу «я працюю до 18» безапеляційно відповіли «тоді я вас викреслюю». Я сказала, що мені треба обговорити з керівництвом, може відпустять і попросила подзвонити на наступний день. Спитала подробиці, мені відповіли, що вся інформація у листі (він мені на відміну від рекламного з розпорядком заходів не прийшов, про що було повідомлено співбесідниці). Листа і дзвінка я чекала два дні. Після кількох нагадувань листа таки надіслали в якому продублювали інформацію, яка і так вже була відома.

Ще один нюанс: через переноси захід став настільки несподіваним, що не було можливості одразу внести цю суму. Спитала про це. Відповідь вся інформація в листі і по тону якось зрозуміло, що інтерес до розмови вже втрачено)))

На даний момент ситуація розрулена, але осад залишився. Не буду казати, що не піду більше на їх заходи. Але від цієї погоні за ними з’являється думка, що послуга не буде надана якісно...

Доброго дня, Ольго! Вибачаємось за затримки в комунікаціях, вони виникли через державні вихідні. Ми відбираємо висококваліфікованих викладачів, відповідно підлаштовуємось під їх графік роботи, це впливає на графік проведення та переноси занять. Також отримали чималу кількість побажань щодо навчання у денній формі від студентів. Нам прикро, що Ви зіткнулись із даною ситуацією. Дякуємо за зворотній зв’язок, ваші відгуки допомагають нам ставати кращими :)

Уже оставлял отзыв в другом месте, но много отзывов не бывает! =)))

Окончил курсы в Днепре: DevOps Base и Python Base! Скажу кратко =) В Администрации все отзывчивые и приятные, всегда пойдут на встречу! Преподаватели обоих курсов квалифицированные специалисты, было очень приятно у них обучаться, всегда помогут, подскажут, даже спустя несколько месяцев могу задавать интересующие вопросы! Дали хороший багаж знаний, но опять же, многое зависит и от самого ученика! Но одно я знаю точно, позади всех никого не оставляют, всегда всем помогают, чтобы все шли на уровне!

P.S. Рекомендую!!! =)

Підтримали: IT Education AcademySenseye

Игорь, очень благодарны за отзыв.
Желаем вам постоянного профессионального развития в выбранной сфере :)

Всем привет.
Сейчас прохожу курс для новичков-дизайнеров «Основы дизайна и графические редакторы». (прошла 75%). Думаю идти к ним еще на Ui.
Преподает Анна Ежель. Могу сказать, что мне очень нравится.
-Практики более чем достаточно. ( До этого пыталась сама освоить Ai и PS, поэтому могу проанализировать насколько, все таки, систематизированно преподается курс и сколько времени он экономит новичку.)
-Мне понравилась Анна, она хорошо и доходчиво ведет курс, старается учитывать уровень понимания всех студентов в группе, чтоб никто не отставал. Дз всегда обьясняет на уроке, чтоб можно было дома смочь самому выполнить + можно всегда уточнить по ходу урока, ну или спросить в чате.
-На организационные просьбы и вопросы всегда отвечают вовремя.
-Если человек пришел с желанием учиться, то курс понравится и он сможет многое для себя взять.

Спасибо за отзыв! Рады, что вы довольны процессом обучения :)

Неплохие курсы для новичков но на практику лучше выделить больше часов

Артем, спасибо за отзыв. Ваш фидбэк очень ценный для нас!

Hellо. Прочитал много отзывов. У каждого своё мнение, и оно имеет право на жизнь. Лично я, сегодня закончил курс, основы программирования. И очень доволен. Не скажу что благодаря курсу я уже прогер. Но, они мне многое дали... Препод понравилась)) Ей отдельное спасибо. Планирую идти дальше. А ребятам, которые говорят что курс фуфло. Скажу так — даже в универе никто вас не учит. Вам дают инфу... А дальше зависит от вас)))

Підтримали: Anna Nesterenko

Виталий, спасибо большое за отзыв! Желаем вам стремительного профессионального развития, а мы в свою очередь всегда готовы вам в этом помогать :)

Первый раз прошла курсы в компании ITEA, а именно Agile/Scrum преподавателя Алины Поддубной и могу его рекомендовать, как новичкам в Scrum, так и тем кто уже работает или думает, что работает по Scrum — почерпнете для себя много полезного. Занятия проходят в интерактивной форме, много практических кейсов и анализа реальных ситуаций, курс увлекает в мир Agile, буквально меняет мировоззрение.

Підтримали: Anna Nesterenko

Ксения, спасибо, что делитесь впечатлениями! Всегда стараемся усовершенствовать наш формат обучения, для наилучшего усвоения знаний студентами. Будем рады снова видеть вас в ITEA:)

Завершила курс QA Base, повністю задоволена ним. Адміністратор групи постійно контролював рівень задоволеності студентів даним курсом. Викладач групи (Ігор Берегівський) надзвичайно крутий — як викладач так і безпосередньо як QA Enginner. Круто, легко та цікава подавав матеріал, а також доступно та поглиблено відповідав на всі питання, які цікавили нас. Найголовніше, що всі знання мені насправді знадобились під час пошуку роботи і зрештою я успішно працевлаштувалась як tester. Тому висновок, компанія — highly recommended.

Підтримали: Oksana SuprunAnna Nesterenko

Дякуємо за відгук, Галино! Дуже раді чути про ваші кар’єрні успіхи, бажаємо вам швидкого кар’єрного розвитку у вибраному напрямку :)

Закончил PHP base. Подача информации интересна и понятна даже для чайников. Остался очень доволен. Проверка ДЗ, мотивация, все на высоком уровне. Рекомендую!

Підтримали: Anna Nesterenko

Антон, спасибо за отзыв! Рады, что удалось создать для вас продуктивные условия обучения. Всегда будем рады видеть вас в ITEA :)

Закончил курс JavaScript advanced, остался очень доволен. Добрый и приветливый персонал. Очень хороший преподаватель, много полезной практики после которой полученные знания усваиваются на долго. Всем рекомендую!.

Підтримали: Anna Nesterenko

Влад, спасибо, что делитесь впечатлениями! Всегда стараемся давать максимально практичный материал на занятиях. Очень рады, что Вы остались довольны качеством обучения :)

Закончил курс базового С++, очень рад, при прохождении обучения администратор был отзывчивый и всю информацию рассказывал в деталях. В целом, весь курс был интересным и познавательным!

Підтримали: Anna Nesterenko

Спасибо, Станислав! Всегда ждем Вас в стенах ITEA :)

Остался доволен обучением в ITEA. У них в каждой группе есть свой администратор, который действительно сопровождает тебя на протяжении всего обучения. Все вопросы по которым я обращался были решены оперативно и с улыбкой, что сейчас большая редкость!! По состоянию здоровья не смог доходить со своей группой, любезно согласились подключить меня в следующую. Отдельное спасибо девочкам, что без проблем восстановили потерянный мной сертификат об окончании курса UI. Сам процесс обучение на хорошем уровне, всем рекомендую!

Підтримали: Anna Nesterenko

Максим, спасибо, что нашли время поделится впечатлениями после обучения. Мы много внимания уделяем не только качеству обучения, но и качеству сервиса и рады, что наши студенты это ценят :)

Закончил Базовый курс QA. Остался доволен. Руководство и преподаватель (Тимошенко Любовь) отзывчивые и уделяют достаточно времени. Непосредственно преподаватель- сверх положенного времени, можно обратится в любое время с интересующим вопросом/проблемой. С трудоустройством не скажу, т.к. уже работаю. При этом получил новые навыки и усовершенствовал информацию которую знал до посещения курса.

Спасибо за отзыв, Денис. Очень рады, что вы довольны обучением! :)

Курсы переносили 3 раза при учете того что оплата прошла за месяц до курса. Состоится ли курс наверняка не известно. Цены поменялись за момент переносов и мне предлагают вернуть то что я заплатил или надеяться на чюдо что когда-то курс таки состоится. Слабо представляется что в учебном центре европейского уровня такое возможно.

Підтримали: Мар'яна Томчук

Добрый день, Виктор! Дублируем ответ.
Спасибо Вам за отзыв. Все верно, описанная ситуация с Вашими курсами на самом деле имеет место. Действительно, курс был продан на кануне значительного повышения цен на курсы уровня CCNA (более, чем на 100%). Так оказалось, что к новым ценам рынок пока что оказался не готов, поэтому группы стали набираться, так скажем, с большой натяжкой. Мы понимаем, что у нас существуют обязательства перед клиентом, который доверил нам свои деньги и счел возможным оплатить курсы заблаговременно. Именно поэтому первая часть курса, ICND1, была проведена только для Вас персонально в отдельной аудитории в согласованные даты, где на протяжении всего курса Вы занимались вдвоем с инструктором. Не будем в рамках этого поста погружаться в процесс ценообразования и рентабельности курсов, но Вы просто поверьте, что курс был проведен с уходом в глубокий минус. И поступили мы так потому, что для нас важнее не прибыль, а хорошие отношения с клиентом и знания, которые мы можем передать тем людям, которые к нам обращаются.

В настоящий момент мы делаем все возможное, чтобы вторая часть курса состоялась в согласованные даты. Вы совершенно правильно сказали о том, что Вы заплатили за два курса сразу. Но обратите внимание на стоимость курсов на нашем сайте и соотнесите это со стоимостью курсов в Вашем счете. Понимаем, что в связи с переносом даты курса у Вас может возникнуть недовольство работой наших сервисов. Поэтому еще раз приносим наши извинения за смещение даты курсов и еще раз выражаем готовность вернуть Вам стоимость курса по первому Вашему требованию.

Если же Вы все-таки примите лестное для нас решение продолжить сотрудничество с нами дальше, мы просим Вас с пониманием подойти к вопросу возможного смещения даты запланированных курсов. В качестве альтернативного решения мы можем предложить Вам вернуть деньги за курс, а когда соберется группа, мы пригласим Вас пройти обучение на курсе за ту же стоимость, которую согласовали с Вами ранее.

ITEA — учебный центр европейского уровня!
Представлена широкая линейка ИТ вендоров.
Единственный украинский учебный центр, который предлагает авторизованные курсы сразу по трем вендорам: Cisco, Microsoft, ITIL.
Компания проводит социальные проекты по обучению ИТ технологиям.

Социально ответственная компания. Выделяет средства на помощь нуждающимся детям. Мудрое руководство.

Підтримали: Viktor Komissarov

Мне очень понравился учебный центр, сотрудники уделяют внимание учащимся. Хочется отметить компетентность и профессиональность инструкторов! Большое спасибо.

Підтримали: Viktor Komissarov

Отзыв по компании ITEA:

Плюсы: Нормальное руководство, отсутствие «совкового менеджмента» , пересмотрены подходы к бизнес-процессам, молодые сотрудники, помощь в построении карьеры

Минусы: Нет воможности нанимать выпускников ВУЗов для их «первого опыта»

Підтримали: Viktor KomissarovMarina