IT Education Academy – ITEA

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Луцьк

18 листопада 2021 15:39

Nataliia Kovalyk, HR

В вересні зареєструвалася на курс Python basic. Все дуже швидко: надали інформацію про курси, скинули договір і посилання на оплату. Але це працює лише в такому порядку.
Далі повідомлення, що курс переноситься (це після того, як я сама вирішила уточнити чи все Ок по старту), потім я дізналася, що курс буде російською і, якщо я хочу на україномовний курс — то треба чекати іншого потоку, невідомо скільки. Реєструвалася я через Львівську філію і, навіть, не подумала, що потрібно уточняти якою мовою викладають. На питання чому курс не зроблять україномовним, бо Ітеа «міжнародна компанія» і мовний закон виявляється ніхто не порушує. В міжнародній компанії викладання лише російською і українською, врахуйте, якщо комусь це важливо.
Далі спробувала прослухати курс. Викладач жоден з тих, хто був зазначений у описі курсу. Виклад матеріалу не сподобався. Про записи ефірів треба було щоразу уточняти в адміністратора курсу. Вирішила не продовжувати і повернути гроші за курс. Знову все швидко: уточнили чому не сподобалося, надіслали приклад заяви і чекайте протягом 30 днів.
За тиждень до 30 вирішила уточнити чи провели вже операцію, але тепер відповіді не такі швидкі. Написала двом адміністраторам, 1 — відповідальна за курс, 2 — через, кого реєструвалася. Від 1 — жодної відповіді, 2 — відписала лише після ще одного мого повідомлення через годину, з обіцянкою через «пару годин» відповісти. Пройшло більш ніж пару годин, вирішила подзвонити — нагадали про 30 днів, правда тут цікаво, за словами адміністратора бухгалтерія наче одразу після отримання заяви проводить повернення, то де 30 днів літають гроші? Тепер, можливо, до кінця дня отримаю номер транзакції.
Висновок: щоб попасти справді на той курс, який Вас зацікавив — уточняйте все, що для Вас важливо.

Підтримали:  Ольга Стасів

Наталія, доброго дня! Нам щиро шкода, що Ви не потрапили спочатку до україномовної групи.
В нас запускаються групи з українською мовою викладання для студентів з України та групи з російською мовою викладання для студентів з інших країн СНД. Існують випадки, що студенти з України підключаються в групи для студентів з СНД.
Дійсно, курс було перенесено на 1 заняття, але всім студентам повідомили про це за два дні до планового старту. З приводу повернення коштів: якщо студенту не підійшло навчання або напрямок, який він обрав, кошти повертаємо протягом 30 днів.
Ваш запит на повернення ми отримали 25 жовтня, повернули вам кошти 18 листопада, в телефонному режимі Ви підтвердили успішність транзакції.
Ми з задоволенням запросимо Вас на запуск групи українською мовою та дуже сподіваємося, що Ви досягнете поставлених цілей у навчанні!