IT Education Academy – ITEA

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Луцьк

25 жовтня 2021 7:37

Oleksandr Pereverzev, Php developer

Ну щож, дозвольте й мені поділитися інформацією.. може це допоможе комусь зробити вірний вибір... Пішов на курс Пхп адвансед бо побачив що буде розглядатися симфоні. Так як я давно маю інтерес до цього фреймворку, та часу самому розбирати небагато, пішов. Також взяв із собою клллегу і ще одного хлопця, який на відміну від нас тільки навчається і ми думали що то буде для нього можливість єфіективно долучитися.
Ну що я вам скажу...не витрачайте час та гроші...не дивлячись на те що в курсі було вказано симфоні, викладач відразу попередив що його не буде. Буде ларавел, бо так йому зручніше. Це перше. Друге, як з’ясувалося — жодної lms ця сучасна та розвинута школа не має(( тільки Гугл клас та зум...трете, заняття яке було ввечері в п’ятницю, відеозапис тільки у понеділок, тому що адміністратори так працюють. Ну і нарешті самий цимез... Мій товариш відразу пішов, бо сказав що то маячня, (забув сказати, що 2 рази на тиждень ввечері по 3 години — і після 2 годин дійсно починаєш тупити, бо то забагато , і треба було б зробити курс довшим але ж хочаб по 2 години лекції)... я також хотів піти, але здуру оплатив весь курс а не частину. Так ось, хотів я зробити просту річ — перевести ті кошти що собі оплатив на іншого студента, та й піти собі, ну або отримати повернення коштів. Але, як і всі звичайні шахраї, ця чудова контора грошей не повертає і не переводить. Взагалі. Самі розумієте))). Звичайний трансфер коштів або аккаунта на іншого студента з цієї групи...оплата по якому була щ моєї ж карти, ...ні. шахоаї гроши не аіддають і крапка. на останок, також ще двом людям купив в них курси по початку HTML. То взагалі жах. Якщо по Пхп хочаб викладач адекватний, видно що людина хоч вміє викладати, то там ...жіночка яка може фронт і знає, але викладати взагалі не вміє... Тобто 10 занять за двох то взагалі гроши в дупу...
Тому ще раз...не витрачайте гроши й час. Є декілька дійсно єфіективних шкіл, в яких можна навчатися. І мати досвід. А є шахраї, яки візьмуть ваги гроши, але вам з того не буде жодного толку.
Дякую за увагу.

Підтримали:  Мар'яна Томчук Mi Senseye

Доброго дня, Олександре!
У зв’язку з непорозумінням між нами бажаємо дати своє бачення ситуації:

У програмі курсу PHP зазначено кілька уроків Symfony, але викладач погодив з групою, що цю тему змінять на інший фреймворк (не менш популярний), щодо якого він має живий кейс. Всі студенти погодилися, саме тому відбувся мінімальний відхід від програми.

Ви просили перенаправити гроші іншому студенту, але договір, підписаний між нами, не передбачає цієї опції. У договорі прописано, що ви маєте право повернути повністю всі гроші після третього заняття. Ви ж просили повернути кошти вже після сьомого заняття (з десяти, що планувалися). На момент підписання договору ви не мали зауважень до цього пункту.

Після сьомого заняття ви повідомили, що навчання для вас більше не є актуальним через зміну фреймворку та неможливість встигати за програмою.
Йдучи Вам назустріч, ми можемо перевести вас на курс із тим фреймворком, який Ви хотіли вивчати, безкоштовно.

Щодо LMS: обраний формат навчання на сьогодні визначено як найоптимальніший для студентів. У нашій компанії є власна ERP для управління бізнес-процесами.

На сьогодні всі записи занять викладаються з п’ятниці на суботу. Однак, маємо зазначити, що до недавнього часу (якраз на момент вашого навчання) дійсно була інша практика, яку ми вже змінили.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 3 години, оскільки курс для просунутих і це методологічно виправдано. Загалом у групі всі студенти встигали навчатись за графіком.

Викладач з HTML демонструє гарний рівень викладання, про що свідчать високі оцінки в середині курсу від студентів (4,83 з 5). Ми регулярно стежимо за якістю курсів та робимо опитування для відстеження задоволеності наших клієнтів.
Якщо вашим знайомим важко навчатися на курсі, ми зробимо виняток і безкоштовно переведемо їх в групу до іншого викладача.

Дякуємо Вам за відгук!
Ваша думка допомагає нам покращувати роботу та вдосконалювати продукт.