IT Education Academy – ITEA

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Луцьк

14 липня 2021 19:39

Viktoriia Novakovska, Software Test Automation Engineer

Для тих, хто не полюбляє читати довгі тексти: від початку карантину закінчила в ITEA два курси QA (base + advanced) і на сьогодні вже 9 місяців як на проекті на позиції Software Test Automation Engineer. Рекомендую 100%
Хто ж хоче більше деталей, ловіть:
— дуже компетентні викладачі-практики,
— активне спілкування зі студентами (за умови, що самі студенти активні, звісно),
— багато хороших прикладів із реальних проектів,
— домашні завдання, що макс. наближені до реальних задач на проекті (тому виконуйте відповідально, використайте можливість навчитись),
— пробна співбесіда по завершенню курсу була дуже подібною на мої реальні співбесіди (готуйтесь),
— будьте готові до того, що викладачі не дадуть вам готових відповідей, а спрямують і підштовхнуть до пошуку цих відповідей) вміння вчитись і робити це швидко — те, що вам знадобиться відтепер і назавжди 🙂
— супровід від адміністрації — є,
— звісно, хочеться ще більше занять/тем/практики, але розумію, що більшого інтенсиву «непідготований мозок» може не витримати, тому вважаю рівень навантаження виправданим.

Однозначно хороша платформа, щоб прокачати себе у новому з хорошим супроводом та менторінгом.

Вікторіє, дякуємо, що ділитесь своїми позитивними враженням від курсів, нам дуже приємно читати ваш відгук.
Бажаємо, щоб отримані знання допомагали у вашому професійному розвитку :)