IT Education Academy – ITEA

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Луцьк

8 липня 2021 15:55

Dmytro Butmerchuk

У якості фідбеку для курсу Python базовий можу представити Вам пересписку з адміністратором після закінчення курсу у Telegram:
Admin: Доброго дня!
Ознайомилась із Вашим фідбеком у анкеті.
Підкажіть будь-ласка із якими труднощами Вам довелось зіштовхнутися?
Me: Доброго дня!
1) старт курсу перенесли на два заняття без попередження.
2) фідбеку від викладача дуже мало.
3) 1.5 години практичної роботи під час заняття за весь курс дає більше 10 годин втраченого часу.
4) малоефективні домашні завдання
5) стандартні бібліотеки Python майже не розглядались
6) заняття по GIT взагалі не було
7) два тижні очікування сертифікату після завершення курсу
Admin: Доброго дня!
1) Переносу старту не було)
Підкажіть будь-ласка, звідки у вас така інформація?
7) Процедура отримання сертифікатів займає багато часу, тому що викладачеві необхідно перевірити усі завдання для усієї групи. Після чого ми маємо зареєструвати кожен сертифікат у своїй системі, для підтвердження того, що він справжній)
Стосовно інших питань я звернусь до викладача, і відпишу Вам)
Me: Після оплати курсу я зв’язався з менеджером для підтвердження оплати, мені повідомили, що дата старту курсу зазначена на сайті (11 травня) з розкладом занять Вівторок — Четвер, після того як заняття не відбулось я знову зателефонував і отримав інформацію, що заняття перенесли на четвер (13-го травня) котре в свою чергу теж не відбулось в результаті чого старт був перенесений на понеділок 17-го травня

Після останнього повідомлення Адмін вирішила мовчати. Дуже прикро, що у ITEA працюють настільки безвідповідальні менеджери.

Доброго дня, Дмитро.
1) Нам прикро, що склалася така ситуація. Наші викладачі є практиками, тож викладання поєднується з їх основною роботою. Проєкти наклалися по датах, тож нам довелося перенести заняття на два тижні.
2) Викладач давав коротку відповідь, щоб не затримувати інших студентів і не забирати їх час. Але детальний розбір питання завжди можливий в особистих повідомленнях за запитом студента. Це зауваження буде обов’язково враховано, щоб більше такої ситуації не виникало.
3)Ми вважаємо, що суха теорія, як і одна практика, на занятті малоефективна в плані навчання, тому застосовуємо змішаний формат проведення уроків: теорія + практика. Під час практики студенти пробують самостійно впоратися з поставленим завданням, щоб при наявності питань викладач прямо на занятті зміг підказати.
4) З огляду на те, що курс базовий, давати складні ДЗ недоцільно, тому що більшість студентів не мають навичок у програмуванні і не зможуть самостійно впоратися з ДЗ. Можливо, Ваш рівень початкової підготовки був вищим, ніж у решти, тому вам було простіше проходити курс.
5) У програмі базового курсу бібліотеки окремо не розглядаються, а використовуються в розрізі конкретного завдання. У просунутому курсі для їх вивчення відведено час окремо.
6) На першому занятті викладач познайомив студентів з видами систем контролю версій. Оскільки для детального вивчення GIT на базовому курсі потрібно досить багато часу, ця тема виноситься на самопідготовку. Також викладач запропонував користуватися GIT на курсі всім бажаючим, пообіцявши зі свого боку допомогу.
7) Підготовка сертифікатів залежить від готовності усієї групи здати свої фінальні проєкти. Лише після розгляду всіх робіт ми подаємо дані для виготовлення сертифікатів.
Ми вам дякуємо за розгорнутий фідбек, усі зауваження врахуємо та внесемо корективи в роботу академії.