ITCA online

до 20 спеціалістів

Рекомендую однозначно!
Пройшла курс Quality Control.Організація процесу навчання на високому рівні, все гарно продумано. Викладачі — працівники провідних ІТ компаній, тому крім інформації по темі ділились своїм досвідом і практичними порадами. Вивчала все з «нуля», тому дуже задоволена викладом матеріалу і курсом загалом. Тим, хто ще роздумує над питаням «де вчитись?» , раджу тільки IT Cluster Academy.

Після тривалого вивчення java самостійно, вирішив «прискоритися». Пройшов курс Java Advanced в IT Cluster Academy. Нарешті вийшов за межі java core, познайомився з spring!) Отримані знання допомогли влаштуватися на першу роботу, отримати перший комерційний досвід. Зараз я вже strong junior java developer в ірландській компанії Telclic і зупинятися в рості не планую! ;) Приєднюйся й ти до світу ІТ, якщо ще вагаєшся — тут є печеньки! ;)

Підтримали: Oksana Lavrenchuk

Пройшов курс JAVA Basics.
Здобув великий досвід і знання від кваліфікованих викладачів.
Планую і далі розвиватися з IT Cluster Academy.

Підтримали: Oksana Lavrenchuk

Завдяки курсам Quality Control у IT Cluster отримала практичні навички у мануальному тестуванні. Лекції читають практикуючі викладачі, що є плюсом. Планую розвиватись в автомейшен, тому оберу курси тільки у IT Cluster.))

Підтримали: Oksana LavrenchukIvan Kolodii

Всім Привіт!
Я є випускником курсу ПМ, тому з впевненістю можу порекомендувати IT Cluster Academy!
На курсі круті, кваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи в ІТ.Заняття проходять весело та цікаво.Багато збитої, корисної інформації, яку в інтернеті треба довго шукати.
Курси підійдуть як, для новачків так і для тих хто вже знайомий з ІТ.
ps.
Через 2 місяці після закінчення курсу я успішно працевлаштувався)

Проходив курси UI/UX design. Досить круті курси, плюсами яких є:
• низький поріг входу, якщо взагалі не знайомий з дизайном;
• багато щільної інформації, якої в інтернеті важко знайти;
• короткий термін навчання відносто альтернативних варіантів.
Дуже сподобалися, раджу тим, хто сумнівається.

Закінчив ввідний курс по проектному управлінню. Мені сподобалась програма курсу (структурована подача) і прекрасні викладачі з великим практичним досвідом, які уміють пояснити складні речі простими словами. Рекомендую

Рекомендую! Хороші, практикуючі викладачі, програма складається з оглядом на потребу ринку. Навчання на курсі дійсно ефективне (звичайно якщо ви будете приділяти увагу закріпляючи теорію практикою) та за умови успішного його завершення дає дуже високу ймовірність подальшого працевлаштування в галузі!

Пройшов курс по front end. Курси підійдуть для тих хто хоче оприділяється в якому напрямку рухатись та що потрібно підтягнути. Я задоволений!

Підтримали: Zakhar KuzmuchOksana Lavrenchuk

Хороші курси, на лекціях завжди актуальна інформація, дуже радй що прходив тут курс «DevOps», багато чого тепер використовую у роботі. Рекомендую!

Підтримали: Zakhar KuzmuchOksana Lavrenchuk

Дуже цікаві і корисні курси. Я закінчила курс QC і дуже задоволена. Саме він відкрив мені світ IT. Докладаючи достатньо зусиль і часу, ви отримаєте величезну кількість знань! Викладачі завжди наводять приклади і пояснюють матеріал на своєму робочому досвіді і дуже зрозуміло відповідають на усі запитаня які виникають впродовж вивчення матеріалу!

Підтримали: Olya PityukOksana Lavrenchuk

Курси заслуговують на увагу.
Лектори — УХХ! Завжди з повагою дивлюсь на людей, котрі знають що говорять!
Незадовго після проходження курсу для РМ-ів -правцевлаштувався. За що й неабияк вдячний! :)

Підтримали: Oksana Lavrenchuk

Класна академія, яка дійсно є трампліном в ІТ компанії. Сам є її випускником і в мене на проекті працює ще декілька людей, котрі закінчили IT Cluster Academy. Тому рекомендую!