ITB inc

до 20 спеціалістів
Харків

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Одним словом «Кантора», проходив співбесіду, на front-end розробника. В результаті відмовили мені в співпраці(через недостатньо досвіду), а потім через 2 міс. написав «типу є новий проект для тебе ....», якось дивно виходить.

Підтримали: Stanislav Zheglov

Отличная компания, специалисты на высоком уровне, очень дружный коллектив:) Работа с интересными тасками, хорошими клиентами и постоянное развитие. Команда растет и стремится к новым челенджам, в веб разработке всегда высокие результаты и положительные отзывы.

Підтримали: Irina Ivchenkova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.