ITAdviser

Київ, Лос-Анжелес (США)

1 відгук

Дуже великим плюсом вважаю, що компанія старається давати фідбеки по співбесідам за 2-3 дні (і дає), так мені зробили пропозицію в той же день :) Як потім дізнався сподобались приклади коду з GitLab, так вже п’ятий місяць займаюсь розробкою нового проекту в хорошій команді.

Основа команди Python розробники, які вже разом розробили та запустили проект, в липні був рік, як проект працює.

Новий проект направлений на об’єднання даних з різних бірж та надання можливості закриття ордера (який створив трейдер, користувач) по найвигіднішій ціні.

Проект почали на Go з багатьох причин: швидкодія має значення, для швидкої розробки, є можливість знайти спеціалістів на Go (бо під кожну біржу буде два мікросервіса, а бірж 20+), вже є готова система аналітики, яка написана на Go, перевести команду на Go простіше ніж на Rust чи Elixir.

Відпочинок: ще влітку планував відпустку у жовтні і оговорив це на співбесіді, і хоч проект у активній розробці та все одно вдалось підти у відпустку, як і домовлялись. Є можливість спланувати подорож на вихідні, домовитись, та повернутись у вівторок.

Цим проектом планую займатись ще пару років, сподіваюсь і далі успішно.
Зараз шукаємо розробників, та компаніям без відгуків на DOU складно довіряти, тому буду першим, а далі й команда приєднається :)