IT ACCOUNTING

Одеса

Рекомендую, користуюсь послугами не перший рік. Вчасна та точна звітність, забезпечується завжди. Якщо є додаткові питання, працівники на зв’язку та допомагають. Мені все подобається в IT Accounting.

Підтримали: Nataliia Lozko

Рекомендую — допомогли з пошуком фінансової фірми щодо ведення бізнесу у Румунії та надали належну консультацію щодо подвійного резиденства у Румунії та Україні.
Буду обов’язково звертатись до Вас у майбутньому!

Підтримали: Nataliia Lozko

Дякуємо за відгук, звертайтесь, завжди раді допомогти!

Дуже рекомендую! Відчувається велика кількість досвіду і практики. Мій випадок здавався дуже складним, але насправді відповідей виявилось значно більше ніж питань...
Дякую. Обов’язково звернусь ще у майбутньому.

Підтримали: Nataliia Lozko

Дякую за фідбек. Завжди раді допомогти у будь яких юридичних та бухгалтерських питаннях Вашого бізнесу.

Перед тим як звернутись до Наталії, пройшов через двох консультантів, котрі не змогли дати відповідей на мої питання. Через 15 хвилин спілкування з Наталією усі мої питання було вирішено. Щиро дякую.

Підтримали: Nataliia Lozko

Дякую!) Практичний досвід в тій чи іншій сфері дуже важливий.

Отримав контакти Наталії від знайомого, він порадив мені Наталію як одного з найкращих спеціалістів з супроводу ФОП в IT напрямку, від співпраці з нею лише найкращі відчуття. Я завжди отримував детальну та розгорнуту консультацію з будь-якого питання по бухгалтерії чи пов’язаного з цим законодавства, продовжую з нею співпрацювати по своєму ФОП та рекомендую до співпраці, з нею ваша бухгалтерія завжди буду в порядку.

Щиро дякую за довіру!

Наталія надала мені дуже детальну та грамотну консультацію щодо роботи по ЗЕД та звітності для ІТ, з урахуванням особливостей іноземних замовників.
Дуже дякую за допомогу і конкретні відповіді.
Можу рекомендувати до співробітництва.

Підтримали: Nataliia Lozko

Дякую, Юлія! Якщо буде необхідність, звертайтесь, завжди раді домогти!

Консультувалася з приводу відкриття ФОП рахунку в іноземному банку. Отримала точні відповіді на всі питання, дуже дякую! :)

Олена, приємно було поспілкуватись з Вами! Звертайтесь, якщо будуть ще питання.

Консультувався з приводу організації роботи іноземних банків з українським ФОПом, отримав вичерпну інформацію.Дякую за консультацію!

Підтримали: Nataliia Lozko

Дякуємо Вам за звернення! Раді допомогти!

Консультировался по вопросам использования иностранных валютных счетов, а так же декларирования и ведение налоговой отчетности для ФОП. Получил очень четкие ответы на поставленные вопросы. Так же получил ссылки на законодательную базу, которая подкрепляет полученные ответы. Большое спасибо за консультацию!

Підтримали: Nataliia Lozko

Дякуємо за такий позитивний відгук! Звертайтесь, завжди раді допомогти!

Продаю свій софт через 2Checkout, довго намагався знайти хто б допоміг відкрити ФОП, підібрати вірні КВЕДи та пояснити інші нюанси, пов"язані з веденням ЗЄД.
Також ITAccounting допомогли створити перший інвойс. З іх допомогою все виявилось досить просто. Дякую!

Александр, благодарю! Всегда рады помочь! Если будут вопросы, обращайтесь!

Як новоспечений айтішнік, який своїм основним ринком намітив закордон, постало питання прийому та юридичного оформлення платежів від іноземних клієнтів, в тому числі через систему Payoneer. Завдяки обговоренням на DOU натрапив на дану компанію та скористався її послугами. Надали кілька можливих варіантів, консультацією задоволений. Єдине, майбутнім клієнтам раджу попередньо хоча б поверхнево ознайомитися з темою, стосовно якої плануєте консультуватися, аби задавати правильні питання, на які шукаєте відповіді.

Підтримали: Nataliia LozkoOleksandr Kr

Денис, благодарю! Всегда рады помочь! Если будут вопросы, обращайтесь!