ITAccounting

Одесса

Продаю свій софт через 2Checkout, довго намагався знайти хто б допоміг відкрити ФОП, підібрати вірні КВЕДи та пояснити інші нюанси, пов"язані з веденням ЗЄД.
Також ITAccounting допомогли створити перший інвойс. З іх допомогою все виявилось досить просто. Дякую!

Александр, благодарю! Всегда рады помочь! Если будут вопросы, обращайтесь!

Як новоспечений айтішнік, який своїм основним ринком намітив закордон, постало питання прийому та юридичного оформлення платежів від іноземних клієнтів, в тому числі через систему Payoneer. Завдяки обговоренням на DOU натрапив на дану компанію та скористався її послугами. Надали кілька можливих варіантів, консультацією задоволений. Єдине, майбутнім клієнтам раджу попередньо хоча б поверхнево ознайомитися з темою, стосовно якої плануєте консультуватися, аби задавати правильні питання, на які шукаєте відповіді.

Поддержали: Nataliia LozkoOleksandr Kramer

Денис, благодарю! Всегда рады помочь! Если будут вопросы, обращайтесь!