IT Workbench LLC

до 20 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании с 2007г. Вполне нормальная маленькая айти-компания. Отрицательный опыт с данной компанией у меня отсутствует.

Я тут колись працював. На самому початку, з червня 2006. Допоміг компанії стати на ноги. Старався. А потім підвернувся друг власника, який робив менеджмент кулаками. Те, що виштовхнув за двері — ладно. Те, що забули про домовленості — погано. Те, що не заплатили, що обіцяли — погано. Вірити їм не можна.
Це все можна було б забути, але вчора я отримав запрошення — компанія хоче зі мною познайомитися (!!!). А це вже клініка. Будьте обережні.

Підтримали: Sergei Shapka

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.