IT Workbench LLC

Работаю в компании с 2007г. Вполне нормальная маленькая айти-компания. Отрицательный опыт с данной компанией у меня отсутствует.

Я тут колись працював. На самому початку, з червня 2006. Допоміг компанії стати на ноги. Старався. А потім підвернувся друг власника, який робив менеджмент кулаками. Те, що виштовхнув за двері — ладно. Те, що забули про домовленості — погано. Те, що не заплатили, що обіцяли — погано. Вірити їм не можна.
Це все можна було б забути, але вчора я отримав запрошення — компанія хоче зі мною познайомитися (!!!). А це вже клініка. Будьте обережні.

Поддержали: Vasyl Stepulo