IT WEB STUDIO

81...200 спеціалістів
Київ

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

София назначила собеседование-не появилась. Я ей звонила писала, на что она ответила, что забыла. Назначила снова собеседование, опять прождала её 30 мин, она не появилась, я её набирала она сразу упала на мороз. Скажите пожалуйста, кого Вы берете на работу? Вы вообще следите за своими сотрудниками? Они же никакой пользы не приносят вашей компании, а просто сидят без работы, ещё и тратят время других людей! + она позвонила первый раз в субботу в 9.00))) я понимаю, может человеку скучно и ей захотелось пообщаться, но ставьте в известность своих сотрудников, что сб,вс выходной день и никаких собеседований не может быть)

Дякую Софіі Віноградовій, HR цієї компанії за те, що вона призначила дзвінок на 18:00, а потім просто забила на це :)

Підтримали: Kateryna Reznichenko

Best of the Best 🤌🔥🔥

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.