It-Jim

Харків

Відгук присвячений Trainee програмі по Computer vision.
На стажування складно відібратись, але водночас і створюється сильне оточення (конкуренція), яка заставляє розвиватись. Чудова можливість для новачків у сфері (по своєму досвіду знаю, що джун-вакансій у Computer vision практично немає, скрізь вимагають надто багато на вході).
По комунікаціям все було чітко як швейцарський годинник — тестове завдання, співбесіда, потім власне саме стажування. Цікаві проекти, враховують власні побажання стажерів. Не дивлячись на те що називається Трейні програма, легко точно не буде, доведеться багато ресерчити і розбиратись із кодом (на момент участі мав близько року досвіду як Data Scientist)
Точно рекомендую, як для трейні без досвіду, так і для людей що хочуть виконати світч в Computer vision із інших напрямків розробки

Підтримали: Kateryna Arkhypova

Мій перший роботодавець. Час, проведений у компанії, був дуже корисним і також душевним
Колектив дружелюбний, знає свою справу.
Рекомендую всім, хто хоче зайнятись Computer Vision’ом, роблячи різноманітні цікаві проекти

— Можливості для розвитку
— Регулярні knowledge sharing’и
— Здорова атмосфера в колективі

Мій досвід з It-Jim дуже позитивний