IT Delight

Київ, Лімасол (Кіпр), Florida (USA), Köln (Germany)

Вітаю всіх! В IT Delight працюю уже 6 місяців, дуже багато сказано нижче і підписуюсь під кожним коментарем, і можу додати те, що компанія дійсно розвивається швидко і стрімко, дуже подобається команда з якою працюю, керівництво наче друзі з якими вже понад 100 років знайома і це дуже тішить. І хочу подякувати компанії за можливість працювати разом з вами, і що у цей важкий час в якому опинилась вся Україна, ми разом! Дякую за підтримку та допомогу, яку надала компанія! За можливість працювати і робити те, що до вподоби! Все буде Україна!

Працюю в компанії IT Delight вже більше 4-ох років. Хоча й працюю віддалено протягом всього цього часу, в мене особисто, ні разу не виникало ніяких негативних аспектів, а комунікація всередині завжди була на надзвичайному рівні.

Всі питання, від будь яких можливих складнощів на проектах до планування відпусток та різного роду форс-мажорів — вирішуються максимально оперативно.

Повний комплект «плюшок», від курсів англійського до оплати тренажерного залу. Сказати, що я задоволений — не сказати нічого.

Підсумую, в IT Delight Ви просто робите свою роботу, без зайвої бюрократії і дискомфорту, та отримуєте за це хорошу фін. винагороду та турботу від керівництва, що мотивує працювати з повною віддачою! :)

Працюю в компанії IT Delight вже 8 місяців. Дуже рада, що потрапила саме сюди, адже тут ти працюєш в своє задоволення. Кайфуєш від процесу, коллективу та відношення до тебе.

Кожен день компанія росте, розвивається та не стоїть на місці. А коли компанія готова вкладати ресурси в своїх людей (курси англійської, семінари і ще багато плюшок), ці люди будуть вкладати в компанію, працювати ще краще і видавати гарний результат.

Зараз я працюю дистанційно, але ж як я полюбляла відвідувати наш офіс. Він був як другий дім.

Тож, я без сумніву можу сказати, що IT Delight — це найкраще, що могло статися зі мною і я дуже рада, що я є частиною цієї компаніі.

Працюю в IT Delight вже майже рік і за цей час був дуже приємно вражений відношенням та відкритими можливостями в компанії. Дуже банально казати про сімʼю і у багатьох це викликає негативне враження, адже мзазвичай компанії-сімʼї прикриваються дружнім відношенням для того, щоб більше навантажувати та все таке інше. Але не в цьому випадку. Відношення що менеджерів, що керівництва — неймовірне. І це дуже мотивує віпдовідати довірі.

IT Delight це не просто чергова іт-компанія, контора, галера, тощо...Це твоя друга сімʼя, «іт-сімʼя».
Чому?
Бо тут є всі ті цінності, що притаманні в сімїʼ: підтримка, турбота, довіра, опіка, бажання допомогти ближньому, радість.
Для мене ці аспекти є надваждивими, бо це признак того що ти не просто ресур, який компанія використовує у власних цілях.
І враховуючи той факт, що я фізично працюю віддалено, а відчуваю себе завжди поряд зі своєю командою і колегами.
Що круто і також відіграло руль у прийняті мною офера, це те що тут можна розвиватись, вивчати нові технології, самоудосконалюватись і компанія в цьому всебічно сприяє.
Я вже є членом цієї Захоплюючої сімʼї 2 з «гачком» роки і сподіваюсь в нас ще багато років попереду. Бо розлучатись з ними просто нехочеться.

Працюючи в IT Delight я побачила, що компанія створена для людей. На першому плані для СЕО — ми. Наш комфорт, безпека та екологічні відносини в колективі, а потім все інше. Під час війни це відчувалось дуже сильно. Майже кожного дня ми бачили повідомлення про допомогу, підтримку і хвилювання за кожного. Особисто я це дуже ціную.

Ще мені імпонують цінності компанії: сміливість у прийнятті рішень, відкритість новому та наполегливість. Дуже класно, коли компанія не ставить перед тобою якісь рамки, дає можливості розвитку і не контролює кожний твій крок. Це дає волю креативу та час на особисте життя.

Хочу зазначити відсутність ієрархічної системи в колективі. Є, звичайно, грейди, але коли я спілкуюсь з колегами, які набагато довше в компанії, або хеди, то я не відчуваю «тиску досвідом», вся комунікація проходить легко і тебе завжди чують.

Вдячна компанії за такий підхід до роботи. Дуже задоволена співпрацею!

В IT Delight я работаю уже почти два года, что позволило мне понять, что это за компания и какие ребята в ней работают.

Коллектив просто замечательный, ребята всегда помогут и подскажут как правильнее. Девчонки HR всегда выслушают, успокоют и учтут твои замечания, именно поэтому компания постоянно совершенствуется. Шаг за шагом, преодолевая трудности, IT Delight лишь растет и крепчает. Каждое препятствие, позволяет понять насколько каждый сотрудник компании важен и нужен.

IT Delight всегда поощряет саморазвитие и прокачку скиллов. Именно поэтому наши ребята посещают английский за счет компании, также проходить курсы по вашему направлению и проходить сертификацию (например Magento и Shopware).

Кроме всего прочего, IT Delight предоставляет достаточное количество отпускных и больничных, стабильный пересмотр зарплаты, а также своевременные выплаты.

За все время работы у меня сложилось положительное впечатление о работе в компании и прежде всего, я рада что каждый сотрудник — это не просто «компания» это частичка чего-то большего и я рада быть ее частью🙂

Працюю в компанії 2,5 роки, і вже точно можу оцінити усі її плюси і мінуси.
В IT Delight прийшла новачком і без комерційного досвіду. Дякую Міші (пізніше майбутньому ментору) за змістовну співбесіду. Саму тоді я відчула, що хочу потрапити в цю компанію (з усіх пройдених інтерв’ю — це було найадекватніше). Питали все починаючи з основ — база html та css, поступово переходячи до більш складних тем. Як для починаючого фронтенд розробника — дуже мудро і гуманно, і на мою думку, такий напрям співбесіди ніколи не злякає потенційного кандидата-новачка в професії. Саме в процесі інтерв’ю я зрозуміла, де маю пробіли і як мені їх підтягнути. Досі маю нотатки з того дня, бо на співбесіді Міша розказав деякі моменти так, як не зміг до цього пояснити жоден викладач.
Далі у мене були три місяці випробувального терміну. З Magento я взагалі не була знайома, тому мені довелося з головою поринути у вивченні e-commerce.
Дякую за терпіння усім моїм колегам. Бо вони з першого дня ніколи не відмовляли мені в допомозі і досі періодично потерпають від кількості моїх запитань.
Компанія працює на американський та європейський ринок, тому англійська тут must know. І мені здається, тільки лінивий тут не зможе її вивчити. Для підтримання й розвитку володіння мовою IT Delight організовує заняття за рахунок компанії на будь-який смак — заняття з викладачем, з native speaker, технічна англійська.
Цього року нам збільшили кількість днів відпочинку, а ще мотивують тренувати не тільки мозок, але й тіло, компенсуючи заняття спортом.

Так вийшло, що почала я писати цей відгук ще до 24.02 — і сподівалась крім плюсів додати хоч один мінус. Але зараз, якщо такі недоліки й були, все стерто поточними подіями в Україні. Тому на жаль або на щастя інформації про мінуси компанії в цьому дописі не буде. Якщо згадаю, обов’язково додам новий відгук :)
Окрема подяка керівництву за людяність і підтримку під час будь-яких подій!

Якщо ви хочете відчути себе щонайменше частиною команди з великим досвідом в e-commerce, ласкаво прошу до нас!

Работаю в компании 4 месяца и могу отметить только положительные моменты!
Прекрасный коллектив, открытые ребята, а позитивный настрой каждого, только мотивирует выходить на работу.
Это компания, в которой есть возможность обучаться, развиваться, расти по карьерной лестнице.
 Каждый из разработчиков имеет возможность пройти любую сертификацию, участвовать в жизни комьюнити, менторить, проводить собеседования, быть спикером на семинарах, писать статьи.
 ЗП вовремя, стабильные пересмотры. Офис в центре города и это радует) Здесь каждый имеет возможность работать на интересных проектах и прокачивать себя ежедневно. IT Delight достойная компания для работы на долгие годы.

В компании IT Delight работаю с 2018 года, за это время компания очень выросла и значительно вырос штат сотрудников, ребята все профессионалы своего дела, всегда готовы прийти на помощь и поделиться знаниями и опытом.
Отличный менеджмент, PM-ы всегда учтут пожелания и всегда стараются идти навстречу, это огромный плюс в нашей работе.
Так же, что немаловажно, здесь поощряется желание профессионально развиваться, и компания всячески этому помогает и поощряет. Есть курсы английского (как внутри компании, так и оплачиваемые компанией курсы в других школах), оплачиваемые профессиональные курсы, митапы, конференции и тп.
Офис современный и уютный, в самом центре города, всевозможные «плюшки» в виде печенек, фруктов, конфет, кофе и тп, а так же веселые корпоративы и посиделки в конце недели, в кругу своих коллег-друзей)

Работаю в компании IT Delight уже более трёх лет. Комфортный и красивый офис в центре Харькова, гибкий рабочий график и возможность работать удалённо, очень дружный коллектив, готовый помочь с любым вопросом, и хорошая рабочая атмосфера. Руководство компании всячески поощряет профессиональный рост сотрудников и создает комфортные условия для развития, уроки английского, участие в конференциях.

Работая в компании «IT-Delight» почти 2 года, я смог оценить уровень профессионального развития наших сотрудников. Выездные мероприятия, корпоративы, праздники, посиделки в кафешках после работы делают наш коллектив более сплоченным, сильным духом и профессионально развитым. Для нас важно постоянно усовершенствоваться, приобретая новые знания и опыт, в чем помогает компания.
Офис находиться в самом центре Харькова, что очень удобно) Всегда есть кофе, конфетки, печеньки, голодными не останетесь)
Отношение к сотрудникам более чем хорошее ! 10 из 10
Такое редко где встретишь !
Рад работать в этой компании !

В компании IT Delight я работаю 2 года на позиции QA Engineer. За это время значительно выросло число клиентов. Соответственно, выросло и число сотрудников. Мы помогаем создавать, развивать и поддерживать интернет-магазины для наших клиентов, чья география насчитывает 5 континентов: Европа, Азия, Северная Америка, Южная Америка и Австралия.

ОБ УСЛОВИЯХ РАБОТЫ В КОМПАНИИ

Компания заботится о профессиональном росте своих сотрудников: ежегодно оплачивает международные и местные профессиональные конференции; курсы английского в офисе. Профессиональный рост каждого сотрудника компания проактивно замечает и поощряет.

О КОЛЛЕКТИВЕ И ОФИСЕ

В офисе работает дружелюбная команда, которая поможет и подскажет, как разобраться в каждом вопросе. А рабочую атмосферу дополняют отменный кофе и барельефная архитектура центра Харькова, на которую открывается вид из окон нашего офиса.

Быстроразвивающаяся компания с дружным и веселом коллективом, готовым прийти на помощь. Комфортный офис, в котором есть все, что необходимо для работы. Профессиональный рост, курсы по JS, английскому, интересные проекты. Гибкий график и возможность работать удаленно при необходимости. И, конечно , всегда веселые праздники, корпоративы и просто пятничные поседелки

Комфортный офис, коллеги, с которыми можно обсудить и проконсультироваться по рабочим моментам и просто пообщаться и пошутить, материальный рост пропорциональный росту проф. навыков, гибкий график, возможность работать из дома при необходимости.

Достойная компания для профессионального и материального роста.
Желание развиваться, инициатива и самоотдача поощряются со стороны менеджмента.
Есть печеньки, пати, кофе, оплачиваемые курсы, и т.п. =)
Приятно работать в дружной команде профессионалов.
Имхо, одна из лучших компаний!

Вакансії IT Delight