IT Delight

Київ, Кельн (Німеччина), Лімасол (Кіпр), Florida (USA)

Працював віддалено в цій компанії майже два роки 2018-20 рр. Все було супер, залишились тільки позитивні емоції. Адекватний менеджмент, приємний колектив та комфортна атмосфера для роботи. За весь час ні разу не затримували зарплату. Перегляд був через рік без проблем. Нуль бюрократії. Окремо хочу відзначити курси англійського. Дійсно дуже добре вчили.

Підтримали: Anna DubovikIryna Usyk

Окремо дякую Володимиру Корнієнко (CBDO) за чесність, відкритість та професіоналізм.

Підтримали: Anna DubovikIryna Usyk

Проходив рекрутмент-процес на позиції Sales Assistant та Lead Generator. Все було чудово: зі мною працювали Лілія Юрчук та Анна Дубовік, котрим дякую за дружню атмосферу та конструктивність бесід.

Підтримали: Anna DubovikIryna Usyk

Вітаю всіх! В IT Delight працюю уже 6 місяців, дуже багато сказано нижче і підписуюсь під кожним коментарем, і можу додати те, що компанія дійсно розвивається швидко і стрімко, дуже подобається команда з якою працюю, керівництво наче друзі з якими вже понад 100 років знайома і це дуже тішить. І хочу подякувати компанії за можливість працювати разом з вами, і що у цей важкий час в якому опинилась вся Україна, ми разом! Дякую за підтримку та допомогу, яку надала компанія! За можливість працювати і робити те, що до вподоби! Все буде Україна!

Працюю в компанії IT Delight вже більше 4-ох років. Хоча й працюю віддалено протягом всього цього часу, в мене особисто, ні разу не виникало ніяких негативних аспектів, а комунікація всередині завжди була на надзвичайному рівні.

Всі питання, від будь яких можливих складнощів на проектах до планування відпусток та різного роду форс-мажорів — вирішуються максимально оперативно.

Повний комплект «плюшок», від курсів англійського до оплати тренажерного залу. Сказати, що я задоволений — не сказати нічого.

Підсумую, в IT Delight Ви просто робите свою роботу, без зайвої бюрократії і дискомфорту, та отримуєте за це хорошу фін. винагороду та турботу від керівництва, що мотивує працювати з повною віддачою! :)

Працюю в компанії IT Delight вже 8 місяців. Дуже рада, що потрапила саме сюди, адже тут ти працюєш в своє задоволення. Кайфуєш від процесу, коллективу та відношення до тебе.

Кожен день компанія росте, розвивається та не стоїть на місці. А коли компанія готова вкладати ресурси в своїх людей (курси англійської, семінари і ще багато плюшок), ці люди будуть вкладати в компанію, працювати ще краще і видавати гарний результат.

Зараз я працюю дистанційно, але ж як я полюбляла відвідувати наш офіс. Він був як другий дім.

Тож, я без сумніву можу сказати, що IT Delight — це найкраще, що могло статися зі мною і я дуже рада, що я є частиною цієї компаніі.

Працюю в IT Delight вже майже рік і за цей час був дуже приємно вражений відношенням та відкритими можливостями в компанії. Дуже банально казати про сімʼю і у багатьох це викликає негативне враження, адже мзазвичай компанії-сімʼї прикриваються дружнім відношенням для того, щоб більше навантажувати та все таке інше. Але не в цьому випадку. Відношення що менеджерів, що керівництва — неймовірне. І це дуже мотивує віпдовідати довірі.

IT Delight це не просто чергова іт-компанія, контора, галера, тощо...Це твоя друга сімʼя, «іт-сімʼя».
Чому?
Бо тут є всі ті цінності, що притаманні в сімїʼ: підтримка, турбота, довіра, опіка, бажання допомогти ближньому, радість.
Для мене ці аспекти є надваждивими, бо це признак того що ти не просто ресур, який компанія використовує у власних цілях.
І враховуючи той факт, що я фізично працюю віддалено, а відчуваю себе завжди поряд зі своєю командою і колегами.
Що круто і також відіграло руль у прийняті мною офера, це те що тут можна розвиватись, вивчати нові технології, самоудосконалюватись і компанія в цьому всебічно сприяє.
Я вже є членом цієї Захоплюючої сімʼї 2 з «гачком» роки і сподіваюсь в нас ще багато років попереду. Бо розлучатись з ними просто нехочеться.

Працюючи в IT Delight я побачила, що компанія створена для людей. На першому плані для СЕО — ми. Наш комфорт, безпека та екологічні відносини в колективі, а потім все інше. Під час війни це відчувалось дуже сильно. Майже кожного дня ми бачили повідомлення про допомогу, підтримку і хвилювання за кожного. Особисто я це дуже ціную.

Ще мені імпонують цінності компанії: сміливість у прийнятті рішень, відкритість новому та наполегливість. Дуже класно, коли компанія не ставить перед тобою якісь рамки, дає можливості розвитку і не контролює кожний твій крок. Це дає волю креативу та час на особисте життя.

Хочу зазначити відсутність ієрархічної системи в колективі. Є, звичайно, грейди, але коли я спілкуюсь з колегами, які набагато довше в компанії, або хеди, то я не відчуваю «тиску досвідом», вся комунікація проходить легко і тебе завжди чують.

Вдячна компанії за такий підхід до роботи. Дуже задоволена співпрацею!

В IT Delight я работаю уже почти два года, что позволило мне понять, что это за компания и какие ребята в ней работают.

Коллектив просто замечательный, ребята всегда помогут и подскажут как правильнее. Девчонки HR всегда выслушают, успокоют и учтут твои замечания, именно поэтому компания постоянно совершенствуется. Шаг за шагом, преодолевая трудности, IT Delight лишь растет и крепчает. Каждое препятствие, позволяет понять насколько каждый сотрудник компании важен и нужен.

IT Delight всегда поощряет саморазвитие и прокачку скиллов. Именно поэтому наши ребята посещают английский за счет компании, также проходить курсы по вашему направлению и проходить сертификацию (например Magento и Shopware).

Кроме всего прочего, IT Delight предоставляет достаточное количество отпускных и больничных, стабильный пересмотр зарплаты, а также своевременные выплаты.

За все время работы у меня сложилось положительное впечатление о работе в компании и прежде всего, я рада что каждый сотрудник — это не просто «компания» это частичка чего-то большего и я рада быть ее частью🙂

Працюю в компанії 2,5 роки, і вже точно можу оцінити усі її плюси і мінуси.
В IT Delight прийшла новачком і без комерційного досвіду. Дякую Міші (пізніше майбутньому ментору) за змістовну співбесіду. Саму тоді я відчула, що хочу потрапити в цю компанію (з усіх пройдених інтерв’ю — це було найадекватніше). Питали все починаючи з основ — база html та css, поступово переходячи до більш складних тем. Як для починаючого фронтенд розробника — дуже мудро і гуманно, і на мою думку, такий напрям співбесіди ніколи не злякає потенційного кандидата-новачка в професії. Саме в процесі інтерв’ю я зрозуміла, де маю пробіли і як мені їх підтягнути. Досі маю нотатки з того дня, бо на співбесіді Міша розказав деякі моменти так, як не зміг до цього пояснити жоден викладач.
Далі у мене були три місяці випробувального терміну. З Magento я взагалі не була знайома, тому мені довелося з головою поринути у вивченні e-commerce.
Дякую за терпіння усім моїм колегам. Бо вони з першого дня ніколи не відмовляли мені в допомозі і досі періодично потерпають від кількості моїх запитань.
Компанія працює на американський та європейський ринок, тому англійська тут must know. І мені здається, тільки лінивий тут не зможе її вивчити. Для підтримання й розвитку володіння мовою IT Delight організовує заняття за рахунок компанії на будь-який смак — заняття з викладачем, з native speaker, технічна англійська.
Цього року нам збільшили кількість днів відпочинку, а ще мотивують тренувати не тільки мозок, але й тіло, компенсуючи заняття спортом.

Так вийшло, що почала я писати цей відгук ще до 24.02 — і сподівалась крім плюсів додати хоч один мінус. Але зараз, якщо такі недоліки й були, все стерто поточними подіями в Україні. Тому на жаль або на щастя інформації про мінуси компанії в цьому дописі не буде. Якщо згадаю, обов’язково додам новий відгук :)
Окрема подяка керівництву за людяність і підтримку під час будь-яких подій!

Якщо ви хочете відчути себе щонайменше частиною команди з великим досвідом в e-commerce, ласкаво прошу до нас!

Работаю в компании 4 месяца и могу отметить только положительные моменты!
Прекрасный коллектив, открытые ребята, а позитивный настрой каждого, только мотивирует выходить на работу.
Это компания, в которой есть возможность обучаться, развиваться, расти по карьерной лестнице.
 Каждый из разработчиков имеет возможность пройти любую сертификацию, участвовать в жизни комьюнити, менторить, проводить собеседования, быть спикером на семинарах, писать статьи.
 ЗП вовремя, стабильные пересмотры. Офис в центре города и это радует) Здесь каждый имеет возможность работать на интересных проектах и прокачивать себя ежедневно. IT Delight достойная компания для работы на долгие годы.

В компании IT Delight работаю с 2018 года, за это время компания очень выросла и значительно вырос штат сотрудников, ребята все профессионалы своего дела, всегда готовы прийти на помощь и поделиться знаниями и опытом.
Отличный менеджмент, PM-ы всегда учтут пожелания и всегда стараются идти навстречу, это огромный плюс в нашей работе.
Так же, что немаловажно, здесь поощряется желание профессионально развиваться, и компания всячески этому помогает и поощряет. Есть курсы английского (как внутри компании, так и оплачиваемые компанией курсы в других школах), оплачиваемые профессиональные курсы, митапы, конференции и тп.
Офис современный и уютный, в самом центре города, всевозможные «плюшки» в виде печенек, фруктов, конфет, кофе и тп, а так же веселые корпоративы и посиделки в конце недели, в кругу своих коллег-друзей)

Работаю в компании IT Delight уже более трёх лет. Комфортный и красивый офис в центре Харькова, гибкий рабочий график и возможность работать удалённо, очень дружный коллектив, готовый помочь с любым вопросом, и хорошая рабочая атмосфера. Руководство компании всячески поощряет профессиональный рост сотрудников и создает комфортные условия для развития, уроки английского, участие в конференциях.

Работая в компании «IT-Delight» почти 2 года, я смог оценить уровень профессионального развития наших сотрудников. Выездные мероприятия, корпоративы, праздники, посиделки в кафешках после работы делают наш коллектив более сплоченным, сильным духом и профессионально развитым. Для нас важно постоянно усовершенствоваться, приобретая новые знания и опыт, в чем помогает компания.
Офис находиться в самом центре Харькова, что очень удобно) Всегда есть кофе, конфетки, печеньки, голодными не останетесь)
Отношение к сотрудникам более чем хорошее ! 10 из 10
Такое редко где встретишь !
Рад работать в этой компании !

В компании IT Delight я работаю 2 года на позиции QA Engineer. За это время значительно выросло число клиентов. Соответственно, выросло и число сотрудников. Мы помогаем создавать, развивать и поддерживать интернет-магазины для наших клиентов, чья география насчитывает 5 континентов: Европа, Азия, Северная Америка, Южная Америка и Австралия.

ОБ УСЛОВИЯХ РАБОТЫ В КОМПАНИИ

Компания заботится о профессиональном росте своих сотрудников: ежегодно оплачивает международные и местные профессиональные конференции; курсы английского в офисе. Профессиональный рост каждого сотрудника компания проактивно замечает и поощряет.

О КОЛЛЕКТИВЕ И ОФИСЕ

В офисе работает дружелюбная команда, которая поможет и подскажет, как разобраться в каждом вопросе. А рабочую атмосферу дополняют отменный кофе и барельефная архитектура центра Харькова, на которую открывается вид из окон нашего офиса.

Быстроразвивающаяся компания с дружным и веселом коллективом, готовым прийти на помощь. Комфортный офис, в котором есть все, что необходимо для работы. Профессиональный рост, курсы по JS, английскому, интересные проекты. Гибкий график и возможность работать удаленно при необходимости. И, конечно , всегда веселые праздники, корпоративы и просто пятничные поседелки

Комфортный офис, коллеги, с которыми можно обсудить и проконсультироваться по рабочим моментам и просто пообщаться и пошутить, материальный рост пропорциональный росту проф. навыков, гибкий график, возможность работать из дома при необходимости.

Достойная компания для профессионального и материального роста.
Желание развиваться, инициатива и самоотдача поощряются со стороны менеджмента.
Есть печеньки, пати, кофе, оплачиваемые курсы, и т.п. =)
Приятно работать в дружной команде профессионалов.
Имхо, одна из лучших компаний!

Вакансії IT Delight