ISsoft Ukraine

Львів

Привіт!)

Донедавна я працювала в цій компанії маркетологом. У мене були чудові 2.3 роки, за які дуже хочеться щиро подякувати усій команді. Менеджмент підтримував ідеї та готовий був розвивати існуючі, у мене була свобода для експериментів, вдосконалення та створення нового, і прикольна команда. Мені було круто з людьми, які відкриті до зборів на підтримку ЗСУ, благодійних ініціатив та активностей в рамках різних комюніті. Тут біла і є крута співпраця між фахівцями з різних локацій, де є представництва Coherent Solutions і це точно те місце, в якому можна знайти не лише колег, а й друзів :)

Підтримали: Dmytro Sennikov

У компанії є відкриті вакансії в Україні та білорусі

Привіт! Я працюю в ISsoft Ukraine близько 3 місяців. І маю відмітити, що ще на етапі співбесіди я помітила те, як людяно ставляться до кандидати в цій компанії, а потім і до колеги. Я вилилась в команду з першого дня, і вже зараз можу сказати, що стосунки між колегами в ISsoft дружні і теплі, а навіть якщо виникають непорозуміння, то вони швидко вирішуються без всяких проблем і негативу! Особливо хочу відмітити те, що для мене, як для джуна, дуже важливо — мідл і сіньйор розробники залюбки допомагають розбиратися в коді, навіть якщо питання зовсім «джуновське» 😅. Мкнеджери дуже швидко відповідають на всі запитання та допомагають з усіма проблемами, яких виникає дуже мало. А ще радують різні цікаві івенти від компанії, чудовий гарний офіс у Львові, новорічні подаруночки та різні well-being плюшки)))

Я працюю у компанії ISsoft Ukraine майже рік. Дуже подобається атмосфера в компанії, все дуже позитивно та сучасно. Дуже вдячний за наявність внутрішнього тренінг-центру, де можу завжди прокачувати свої навички в різних напрямках, навчатися новим сучасним технологіям та інструментам розробки у дуже сильних викладачів та розробників. Дуже подобається атмосфера в команді на проекті, де більш досвідчені розробники охоче приділяють час і завжди допомагають, коли виникають питання. В компанії влаштовує все, соцпакет та різні плюшки, курси англійської, сучасне та шикарне обладнання для роботи, та постійна підтримка з боку HR та маркетолога, з різних питань та побажань.

Працюю в компанії близько року. Враження та емоції дуже позитивні.
Багато цікавих проектів з модерновими технологіями.
Дуже хороше відношення з боку HR, команди, завжди є підтримка і допомога по всім питанням.

Компанія ISsoft — це щось неймовірне в своєму ставленні до співробітників, і це не пусті слова! Я в цьому переконалась у найважчі часи для напевно будь-якої країни, не кажучі про компанію, щойно я встигнуа прийти на работу меньше ніж за тиждень до повномасштабного вторгення РФ в Україну. І це при тому, що я вже була спокійна та буда сповнена натхнення і бажання працювати в команді професіоналів з більш ніж вже 18-річним досвідом в повному циклі розробки серйозних IT продуктів ( білоруський офис) для західного ринку замовників, що означало для мене перспективи профессійного развитку та росту. В Україні компания відкрила свій філіал наприкінці 2020 року і насьогодні вже має офіси у 8-х країнах. Високий професійний рівень компанії був помітним ще на етапі прохождения співбесіди, потім, дізнавшись детальніше про історію та діяльність компанії ISsoft та ISsoft Ukraine (офіс у Львові), у мене не залишилось сумнівів щодо прийняття офферу від цієї компанії. Тут як у великій родині, допомогають и піклуються про людей, про членів команди. Тренінги, навчальні курси, мітапи та конференції, допомога колег дозволяє розкрити персональний потенціал, а пакет бенефітів, включаючи повноцінне медстрахування на покриття витрат на спорт, приємно порадували. Не дивлячись на те, що я щойно прийшла на позицію бізнес-аналітика на внутрішній проект, мені в період випробувального періоду запропонували ті ж самі умови допомоги у випадку релокації через військові дії, як і штатним співробітинкам. (!) HR та адміністрація українського офісу були постійно на зв’язку навіть ввечері і в вихідні дні. Для мене вони — герої, за що я їм безмежно вдячна, за їх активну роботу, проукраїнську позицію та допомогу в цей небезпечний для життя час. Оскільки для мене було б неймовірним випробуванням і психологічно і фінансово двічі міняти роботу впродовж двох тижнів після 3.5 років стабільности у купі з переїздом у нову місцевість, рятуючи себе і дитину евакуаційним потягом подалі від пожежі на АЕС та бомбувань. Про звільненя у період військових дій мови не ведеться, компанія активно шукає можливості релокації своїх співробітників, відкриття нових офісів в інших країнах, продовжує винаймати нових співробітників, в тому числі на теріторії України, що потерпає від війни. Вважає це своєю гуманітарною міссією перед командою та відповідальністю перед клієнтами для їх утримання та додержання взятих на себе зобов’язань з розробки ПЗ . Компанія також ініціювала збір коштів допомоги серед співробітників і клієнтів у 8-ми країнах світу потерпілим українцям внаслідок повномасштабного військового вторгнення в Україну. Тому вважаю професійність, відповідальність за якість продукту перед клієнтами компанії, гуманність по відношенню до своїх співробітників та народу України для мене, тисяч співробітників та клієнтів компанії визначальними характеристиками компанії ISsoft Ukraine/ ISsoft/ Coherent Solutions (USA).

Проработал в минском офисе 3+ лет, после релоцировался в украинский.
Начинал свой карьерный путь с тренинг центра, на текущий момент занимаю позицию ТимЛида.
На протяжении всего процесса развития и становления как специалиста хочу отметить в компании: топ руководство и менеджмент на всех уровнях.
ИСсофт это компания, где самый ценный актив это ее сотрудники; где есть долгосрочное видение и преданность своей миссии и принципам; где не смотря на динамический рост числа сотрудников, сохраняется тот изначальный ген «все как дружественная семья».

Не буду затрагивать отличный соц пакет и различные плюшки (об этом поведают в офферах и HRы).

За годы работы с ИСсофт очень часто испытывал гордость быть частью уже большой, но все также дружественной семьи.

Так что welcome

В 2015 году проработал год в Минском офисе, замечательная компания, остались только положительные впечатления от собеседования, атмосферы, коллектива. Рад видеть вас в Украине.