ISRAEL IT

Львів, Івано-Франківськ, Лондон (Велика Британія), Тель-Авів (Ізраїль)

Довольно свинское отношение к людям, даже на этапе рекрутинг процесса.
1,5 месяца собеседований, расписанная стратегия развития вашего елоухэда. И в финальный момент какой-то эйчар-менеджер говорит: «мы решили не открывать позицию, на которую вас собеседовали». Т.е. вы начинаете процесс найма директора студии, не понимая, нужен ли он вам? Вашим менеджера по 4 года?
Не советую вступать с ними в любую связь, если вы дорожите своим временем. Вас прокинут.

Олександре, дякуємо за ваш коментар.
Дуже шкода, що у вас залишились такі враження про нашу компанію.

Основний напрямок нашої компанії на даний момент це outstaff. Більшість питань про відкриття вакансій, а також етапи співбесід, які будуть на дану вакансію, це частина відповідальності клієнта.
У замовника, на проект якого, ви проходили співбесіди, на жаль, виник форс-мажор, який змусив його припинити розглядати кандидатів на дану вакансію.

Ми активно працюємо над комунікацією з клієнтами, щоб звести такі випадки до нуля.

Update:
В менеджменті проблема з софт скілами
QA потреби ігноруються й затикаються.
Не рекомендую

Денисе, цінуємо твій відгук. Вважаємо, що ситуація яка склалась на проекті лежить суто в площинах взаємних комунікацій і підпорядкування — твоєї і менеджера. Вірю, що кожна сторона винесе максимум конструктиву з цієї історії.
Дякуємо за співпрацю!

Працюю вже декілька місяців і всім задоволений.
Дружній колектив, хороший офіс, гарні перспективи

Підтримали: Sergiy Ivasyuk

Працюю вже 1,5 року,за цей час розвивалася,набирала досвіду,бувало що мені не зрозуміло,то можу спитати у людей, щоб знати як правильно (За це дуже вдячна їм).
У компанії працюють різні люди,і це досить цікаво)
В офісі є спортзал,можна пограти в ігри,теніс. (Звісно зараз то карантин,то на рімоуті)
Ну можу сказати що рекомендую співпрацювати з компанією)

Працюю в компанії iOS розробником рік. Вона впевнено розвивається, масштабується. Виростає почуття впевненості, особливо під час карантину все організовано на вищому рівні!

Тут працюють різноманітні люди, а також в собі поєднує аутсорс, аутстаф і невеличкий продукт.

Все прозоро і зрозуміло по оплаті, проектах та комунікації. Рекомендую Вам співпрацювати з компанією🏢💥

Працюю в компаніїї вже три місяці. За цей час отримав дуже багато корисного досвіду та релевантих скілів. У компанії є багато переспектив розвтику та дуже класне ком’юніті. Щасливий, що належу до сім’ї Israel IT :)

Вакансії ISRAEL IT