Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!

ISRAEL IT

Львов, Ивано-Франковск, Тель-Авив (Израиль)

Працюю вже 1,5 року,за цей час розвивалася,набирала досвіду,бувало що мені не зрозуміло,то можу спитати у людей, щоб знати як правильно (За це дуже вдячна їм).
У компанії працюють різні люди,і це досить цікаво)
В офісі є спортзал,можна пограти в ігри,теніс. (Звісно зараз то карантин,то на рімоуті)
Ну можу сказати що рекомендую співпрацювати з компанією)

Працюю в компанії iOS розробником рік. Вона впевнено розвивається, масштабується. Виростає почуття впевненості, особливо під час карантину все організовано на вищому рівні!

Тут працюють різноманітні люди, а також в собі поєднує аутсорс, аутстаф і невеличкий продукт.

Все прозоро і зрозуміло по оплаті, проектах та комунікації. Рекомендую Вам співпрацювати з компанією🏢💥

Працюю в компаніїї вже три місяці. За цей час отримав дуже багато корисного досвіду та релевантих скілів. У компанії є багато переспектив розвтику та дуже класне ком’юніті. Щасливий, що належу до сім’ї Israel IT :)