iSi Technology

Дніпро, Маямі (США), Buffalo

Пропрацювавши в iSi, я можу сміливо залишити свій позитивний відгук про цю компанію.
Розпочну з процесу найму, який відбувся дуже швидко і включав в себе чотири етапи:
— тестове завдання,
— технічну співбесіду,
— лайфкодінг,
— офер.
Всі етапи співбесіди не зайняли багато часу, і буквально з першого етапу до оферу процес тривав кілька робочих днів.
Процес адаптації в перші дні був дуже комфортний. За мною закріпили людину, яка в будь-який момент відповідала на всі мої запитання (але це не означало, що інші працівники не відгукувалися на прохання про допомогу — я міг звернутися до будь-кого). Проект, на який мене найняли (в компанії їх декілька), є досить складним, але знову ж таки, тут Вас не залишать самотнім і завжди допоможуть розібратися.
Атмосфера в команді спокійна. Мене жодного разу не підганяли, і я отримував задачі, відповідні рівню моїх знань у технологіях та самого проекту. Тут повністю відсутні будь-які бюрократичні процеси, і завжди можна зконтактувати з будь-яким членом команди в будь-який час. Також те, що проект бере свій початок в США, не створює жодного дискомфорту з точки зору часового поясу, адже всі зустрічі заплановані так, щоб всім було зручно.
Сміливо можу рекомендувати приєднатися до команди iSi, адже тут є все необхідне для Вашого розвитку. Тому, якщо Вас не лякають великі та складні проекти — можете сміло пробувати!

Дякую, Тарасе!
Ми цінуємо внесок кожної людини, яка працювала з нами та допомагала стати краще, звичайно, нам теж було приємно працювати з тобою!
Бажаємо здійснити свою мрію та знайти в новій роботі все те чого не вистачило з нами.

Если вам предложат выполнить тестовое задание от iSi Technology, то можете смело игнорировать и искать другую компанию.
Первое — начнем с того, что никакой внятной коммуникации нет(вдруг придется что-то уточнить по тз), само задание больше проверяет логику чем какие то профильные способности кандидата.
Второе — обязательно сказали сделать в гугл доках и отправить ссылку с правами редактирования(тут я обрадовался и подумал, если что-то не так, то сразу в документе укажут на это), но ничего не редактировалось.
Третье — фидбек очень скудный и по ощущению его смотрел HR, а не QA или другой технически подкованный специалист ибо не знать двоичного кода и написать в фидбеке о том, что им не понравилось расположение таблицу — полнейший бред.
В итоге, имеем потраченное время, отсутствие коммуникации, очень плохой фидбек, сомнительных специалистов. Не советую связываться с данной компанией.

Підтримали: Sasha RomanyshynАндрій П

Звичайно, дякую за коментар але я впевнений, що перед тим як робити такі гучні заяви треба бути спокійним і справедливим а не ображеним відсутністю роботи вже четвертий місяць та шукати винних.
Перше — я розумію, що кожен дбає лише про себе, у вашому випадку це очевидно, та хоче щоб йому та тільки йому приділяли увагу, але я особисто з повагою ставлюсь до тих людей які набагато раніше відгукнулись та виконали тестове завдання й відповідаю дотримуючись відповідно черги, яка доречі, налічує в цьому конкретному випадку 400+ кандидатів тож цілком ймовірно що відповідь треба почекати деякий час.
Друге — Навіщо робити щось із розрахунком на те що хтось замість вас буде робити вашу роботу, редагувати поправляти тощо? На всі ці помилки ми у фідбеку вказали вам, бо саме для цього він і існує. Робить, будь ласка, одразу так як слід, бо як колись сказала Коко Шанель " У вас не буде другого шансу вправити перше враження "
Третє — Я особисто відповідаю за кожного підібраного фахівця у цій компанії та з упевненістю можу сказати що я пишаюсь кожним з них й не лише як фахівцями високого рівня а ще просто як порядними людьми, бо це один з головних критеріїв при відборі у нашу компанію, тому що решті можна навчити.
Бажаю вам всього доброго. Та не тримайте образ ні на кого та рухайтесь уперед!

iSi Technology, стала моей первой украинской компанией после 6 лет работы в Германии и в Катаре. Честно говоря, я не планировала оставаться в Украине) но именно эта компания изменила мое решение. Если коротко: Оплата/бонусы/плюшки — полностью соответствуют тому, что указанно в вакансии; Отсутствие текучки — здесь вас будут всячески поощрять, мотивировать и помогать; Команда — коллеги и менеджмент просто замечательные люди и профессионалы в своей сфере! (это для меня было самое главное); И на последок, за 2 года в iSi Technology из Customer Support representetive я выросла до HR специалиста:)

Марина, спасибо большое! Нам всегда очень приятно работать с такими проактивными людьми!

ISI Technology была и моей первой компании в IT сфере. И как мне кажется каждый человек для себя находит то, что хотел бы. Проработав там 2.5 года мне удалось накопить огромный багаж знаний, который сейчас меня выручает. Несмотря на то, что на данный момент — это маленькая компания, у нее огромный потенциал! Здесь работают хорошие специалисты, у которых есть чему поучиться (если конечнго есть желание учиться). Начиная свой путь от нулевого тестировщика мне удалось подняться до позиции ПМ. Елена могла бы конечно сказать, что ISI — очень слабая компания — кто угодно может стать там ПМом ))) Но когда я решила двигаться дальше — я получила 2 оффера в один момент от двух ТОПовых компаний в IT: Ciklum и Soft Serve (мне кажется, что это все-таки что-то значит...) Минусы можно найти везде — даже в самой лучшей компании или в самом лучшем софте, но гораздо важнее сосредоточиться на плюсах!!! В ISI technology — очень грамотные разработчики и интересные продукты! Так, что если вы хотите чему -то научиться — здесь вам буду рады:)

Підтримали: Marina Yalovaya

Валерия, спасибо огромное! И в первую очередь за вклад, за лепту, за ту часть отлаженной и результативной работы, благодаря которой, мы там, где мы есть сейчас! Компания благодарна всем и каждому с кем имела возможность работать и искренне рада слышать о дальнейших достижениях как личностного роста так и профессионализма!

Вакансії iSi Technology