ISD Ltd.

800...1500 спеціалістів
Львів, Дніпро, Бердянськ, Запоріжжя

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Добрий день. Хочу залишити відгук про власний досвід співбесіди в компанію ISD. На даний момент я Trainee QA. Коли почалось інтерв’ю, то самі інтерв’юєри були із виключеними камерами, тільки одна я сиділа із включеною (було ніяково). Ніхто із них не привітався і не повідомив на якій посаді працюють та не пояснили за якою причиною в них не ввімкнені камери. Через два тижні зі мною сконтактувала рекрутер та повідомила про відмову, а також домовилась зі мною зідзвонитись на конкретну годину. Цього так і не вібулось. Дуже несерйозний підхід. Загальне враження неприємне.

Підтримали: Violetta Kovalyova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії ISD Ltd.

  • C for Unix Developer, $1500–4200, Львів, Дніпро, Запоріжжя, віддалено
  • Java/Angular 2+ Developer, $600–4200, Львів, Дніпро, Запоріжжя, віддалено
  • C++ Developer, $600–4200, Львів, Дніпро, Запоріжжя, віддалено
  • C# Developer, $600–4200, Львів, Дніпро, Запоріжжя, віддалено