ISD Ltd.

Львів, Дніпро, Бердянськ, Запоріжжя

1 відгук

Добрий день. Хочу залишити відгук про власний досвід співбесіди в компанію ISD. На даний момент я Trainee QA. Коли почалось інтерв’ю, то самі інтерв’юєри були із виключеними камерами, тільки одна я сиділа із включеною (було ніяково). Ніхто із них не привітався і не повідомив на якій посаді працюють та не пояснили за якою причиною в них не ввімкнені камери. Через два тижні зі мною сконтактувала рекрутер та повідомила про відмову, а також домовилась зі мною зідзвонитись на конкретну годину. Цього так і не вібулось. Дуже несерйозний підхід. Загальне враження неприємне.

Підтримали: Violetta Kovalyova

Вакансії ISD Ltd.